Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 15:13:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 listopada 2006 16:45:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
BartZ pisze:
"Syn Państwa wielokrotnie nie zrobiąc sobie nic ze zwracanych mu uwag używa głośno i bez żdanego skrępowania wulgarnych słów. Nie pomagają nawet stwierdzenia, że wystawia tym złe świadectwo swoim rodzicom. Wobec zupełnego lekceważenia moich uwag na temat słownictwa Bartka zmuszona będe wnioskować o obniżenie mu sprawowania na koniec roku."

Trzy dni później od tej samej pani (od historii - miałem z nią strasznie na pieńku):
"Bartosz śpi (autentycznie) na lekcji historii. Nie mam słów na brak podstawowych zasad kultury u Państwa syna."


1997 rok. 8 klasa podstawówki:

Obrazek

:peace:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 listopada 2006 16:52:40 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
:lol: :lol: :lol: . no tak. no bo, przeciez jak ktos zna brzydkie slowa to tylko w domu ich sie nauczyl :lol: to bardzo proste rozumowanie pan nauczycielek. bo ja nie pamietam,aby panowie nauczyciele jakiekolwiek uwagi do dzienniczka wstawiali :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 listopada 2006 16:54:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ta kobieta była uczulona na mnie :lol:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 listopada 2006 16:56:18 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Rasfael pisze:
nie pamietam,aby panowie nauczyciele jakiekolwiek uwagi do dzienniczka wstawiali Laughing

Hehe panowie na lekcjach sami przeklinają często :D :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 listopada 2006 16:56:44 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
:lol: :lol: :lol: taz to mialem z paroma. nie tylko w szkole czy na studiach,ale i w pracy. o mojej ex szefowej w muzeum podrzednej kategorii to nawet nie chce mi sie gadac. albo inaczej- przypadkowa osoba na nieodpowiednim stanowisku. a mniemanie o sobie miala,ze hoho!!! no i sie przeliczyla, gdy nadszedl dzien, wktorym bardzo grzecznie podziekowalem za stracone lata :lol: :lol: :lol: az sie rozchorowala biedaczka :lol: malo tego- az na urlop sie udala,aby dojsc do siebie :lol: :lol: kawki rozpuszczalnej nie mogla sie napic, i papieroska z tyoniem amoniakowym zapalic bo jej tak cisnienie skoczylo :lol: a jej dzialnosc nie ograniczala sie do dopieprzania w miejscu pracy,ale byla bardziej dalekosiezna- przez telefon mnie obgadywala. kim to ja nie bylem: impotentem, narkomanem, jehowita, satanista :lol: :lol: byla na tyle krotkowzroczna,ze niepomyslala iz swiat jest maly i predzej czy pozniej sie o tym dowiem i to od osob ktorym najbardziej ufala. :lol: :lol: :lol: a ja sobie spiewalem Marleya: is shot the sherriff oraz slave driver, the table is turn :lol: inna sprawa,ze to muzeum to faktyczne muzeum. w zlym tego slowa znaczeniu. tam sie nic dzialo za jej kadencji :lol: :lol: :lol: jesli siedzi jeszcze na tym stolku to ten budynek padnie mimo generalnego remontu. szkoda kasy na cos takiego- wystawy to mozna w Domu Kultury robic, a muzem z izbe muzealna przemienic :lol: i wystarczy jedna,mloda ,ladna i energiczna osoba aby to sprawnie poprowadzic. niniejszym pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 listopada 2006 11:46:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
nie pamiętam swoich, nie miałem ich raczej, ale pamiętam taki wpis w Technikum
"Robert napastuje koleżanke na ławce"

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 listopada 2006 22:54:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
znajomy jedząc mandarynkę dostał uwagę o treści "Adam wcina owoce połódniowe"

Bardzo ciekawą osobistością był również pani od historii która bardzo nie lubiła jednago naszego kolegi i szukała pretekstu aby wstawić mu jakąś fajną notkę. Razu pewnego wyrzekła fajne słowa Ratajczak uspokój się!, Heidrych uwaga!!"
Bardzo cikawą uwagę dotał równierz osobnjik o ciekawym imieniu Tsering brzmiała ona następująco " Tsering zamiast wyjść na przerwę schował się w kartonie"
Heidrych był ogólnie nielubiany i po jakimś czasie nie tylko pani od Historii wstawiała mu uwagi za nic :? Jedna z tych wręcz idiotycznych uwag brzmiała tak " Jan Heidrych jest rzucany podręcznikiem" gdy sznowny jegomość zapytał się czy kiedy morderca strzela do kogoś to czy do więzienia idzie trup?? a pani na to "Nie pyskuj, uwaga!"
Heidrych miał pecha...

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 08:43:51 

Rejestracja:
pt, 17 listopada 2006 08:12:18
Posty: 34
super temat . mialem tyle uwag w podstawowie ze dzienniczka brakowalo . popytam Mame moze znajde to podziele sie uwagami . wiem ze moja Mama wysmiewala niektore uwagi jak " syn biegal na przerwie po korytarzu " a co ma robic przepelnione energią dziecko po przymusowych 45 minutach w lawce i mając na to tylko 10 minut ;) zawsze na dywaniku u dyrektora wybuchalem smiechem i nie umialem tego powstrzymac :D ...
z mocniejszych i pasujących moze do tego forum akcji to katechetka od religi zobaczyla na moim zeszycie [nie od religi!]narysowane logo zespołu DZEM to ze strzałką i krzyżykiem [symbol kobiety i mezczyzny] i uparla sie ze dzem to jest zespol szatanistyczny z powodu tego krzyzyka , na poparcie swojej tezy [bo ja stanowczo zaprzeczalem ]zaspiewala nawet fragment textu Ryśka " wyobrazilem sobie ze nie ma Boga nie ma nie " na nastepnych zajeciach przyniosła książke "satanizm jako ucieczka w absurd " i nazwala mnie i kolege satanistami 3-go stopnia .więc na nastepną lekcje religi z przekory ubralismy sie w koszulki slayera z pentagramami a kolega skolowal odwrocone krzyzyki na zemyku ktore dumie zakladalismy przed wejsciem katechetki.po latach spotkalem ją na koncercie arki noego w 2000 roku powiedziala do mnie 'wiecej czadu " :) :) :D

_________________
LOVE DESROY BABYLON


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2006 19:13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
fajne :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 lutego 2007 20:14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 lutego 2007 12:50:36
Posty: 81
Skąd: Nowe
ja nie pamiętam już treści uwag w dzienniczku
ale wiem jedno, DUŻO ICH BYŁO w moim życiu. A teraz dzienniczek wyszedł z mody :twisted:

_________________
...otoczyły mnie dzikie bestie, otoczyły mnie wściekłe psy. Nie umre nie, nie umre nie, on nie zostawił mnie na dnie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 lutego 2007 20:36:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
bartek brawo brawo :brawa:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 15 lutego 2007 21:11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
W końcu bycie penerem zobowiązuje :lol:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group