Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 26 kwietnia 2024 06:30:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 sierpnia 2006 19:04:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
-

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony wt, 07 czerwca 2016 08:11:43 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 sierpnia 2006 19:08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22881
czy MosheSz pjsać BEeeez thyfff pokemonowyfff naLeeCeeaAłoścj? Myyyślen, ShE nje thylqo ja będę Ci bAaaArddddDzo fdzjenczny... :twisted:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 sierpnia 2006 23:43:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
nasze dzieci zamknięte nagle w czterech ścianach, bez możliwości jakiś szaleństw w otoczeniu przyrody, wariują. nie do zniesienia po prostu. wrzaski, głupawki, skoki, salta, darcia się, POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 00:42:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25390
yyy, no to chyba nasze by nie pomogły, bo jakby się spotkali, to by były poczwórne wrzaski, głupawki, skoki, salta... no chyba że potrzebujecie przestrzeni, żeby było bezpieczniej robić te salta, to zapraszamy ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 00:47:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...he.he.... :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 września 2006 19:25:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 25 czerwca 2005 22:12:02
Posty: 85
Skąd: Biała Podlaska z wieży radości, z wieży samotności
natalia pisze:
nasze dzieci zamknięte nagle w czterech ścianach, bez możliwości jakiś szaleństw w otoczeniu przyrody, wariują. nie do zniesienia po prostu. wrzaski, głupawki, skoki, salta, darcia się, POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem coś na ten temat, czasami jest strasznie i nerwy puszczają! Mam ich trójkę, dziewczynkę 7-letnią i dwóch chłopców 3 i 1-latka! Ale kocham ich ponad wszystko! Niestety praca nie pozwala mi się za dużo z nimi bawić, pozostaje praktycznie tylko niedziela.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 września 2006 17:06:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
Crazy pisze:
wrzaski, głupawki, skoki, salta

:mrgreen: typowe dzieci
później sie z tego wyrasta-wiem po sobie 8)
ale wspomnienia zostają...kamienie w nodze,nos złamany,ręce kilka razy połamane,kolano zszywane przez pijanego lekarza,zawieszenie na siatce(ramie wbite w drut),wypadnięcie przez okno w samochodzie...sporo tego było... :(

8) a jak u waszych dzieci z urazami?

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 września 2006 19:20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 25 czerwca 2005 22:12:02
Posty: 85
Skąd: Biała Podlaska z wieży radości, z wieży samotności
wiki pisze:
a jak u waszych dzieci z urazami?

Ze swoim starszym synem w tamtym roku pognałem do szpitala, "rozbił się" o ścianę lądując z wersalki. Źle wylądował i miał guza kolosalnych rozmiarów. Na szczęście prześwietlenie nie wykazało żadnych powikłań. Za to wczoraj półtoraroczny syn mojego kolegi z pracy, rozwalił sobie wargę na klatce schodowej i miał zszywane to rozcięcie. Chłopak całą noc płakał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 września 2006 19:56:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
stasiek spadł ze schodów jak miał roczek i do dziś ma bliznę pod okiem. a raz podczas upadku, też w tym wieku przebił sobie wargę dolną na wylot jakimś ostrym plastikowym szczątkiem od zepsutej zabawki. też ma niewielki ślad. ale większych kontuzji u nas w domu jakoś dziwnie nie było. żadnego szycia, gipsów

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 września 2006 00:34:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
mój Mikołaj zaliczył w maju upadek na schodach i przeciął sobie język - efekt trzy szwy i dwie doby w szpitalu. bbbbrrrrrr aż mną wzdryga jak sobie przypomnę

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 września 2006 15:48:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
marecki pisze:
dwie doby w szpitalu

mnie w szpitali chcieli zostawiać :(
ale jak pokopałam lekarza,bo chciał zobaczyć co z moim nosem to się mnie przestraszył i stwiedził,że nie może brać za takie dziecko odpowiedzialności :mrgreen: a już nawet operację planowali...a tak obyło się bez cięcia i właściwie można powiedzieć,że nie ma śladu :roll:

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 września 2006 02:56:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25390
wiki pisze:
kamienie w nodze,nos złamany,ręce kilka razy połamane,kolano zszywane przez pijanego lekarza,zawieszenie na siatce(ramie wbite w drut),wypadnięcie przez okno w samochodzie...

to wszystko o Tobie? :shock:

nasze dzieci raczej bez specjalnych obrażeń
Ola prze pierwszą klasą złamała obojczyk, spadłszy z roweru, ale nie był to wynik żadnej brawury itp., raczej nieszczęśliwy bardzo kąt upadku czy coś. No i z tym złamanym obojczykiem wróciła sama do domu! Z rowerem! :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 września 2006 09:00:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Crazy pisze:
Z rowerem


= z tarcza! :D
dzielna dziewczynka!!

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 września 2006 09:49:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
Crazy pisze:
to wszystko o Tobie?

no niestety tak :( napisalam tylko to co najwazniejsze,bo o zwichnięciach itp. niewspominalam 8)

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 29 września 2006 10:08:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
To, o czym napisał Crazy to był już TRZECI obóz Oli - na pierwszy pojechała (na miesiąc pod namiot), gdy miała 7 miesięcy(i była, i jest pierwowrodna ;-))
To kwestia nastawienia, powiem od razu, że abrdzo wiele osób uważało, że robimy po prostu źle i to, że nigdy nic się nie stało, to ilustracja przysłowia "głupi ma szczęście". No, ja się z tym niezupełnie zgadzam, wiedziałam, co robię, a nawet jeśli bym teraz nie pojechała, to tylko dlatego, że już mi się po prostu nie chce (np. grzać wody do umycia dziecka, codziennie, na butli), a nie dlatego, że uważam, że się nie da.
Z drugiej strony trzeba pamiętać, że to co dla mnie normalne (warunki polowe), dla innych normalne nie jest i ogólnie polecam tego typu wyprawy (minimum cywilizacji i niemowlę) tylko osobom doświadczonym.
Nie da się ukryć też, że myśmy po urodzeniu dzieci nie zwolnili tempa życia towarzyskiego, zabieraliśmy je wszędzie (nigdy wcześniej i później nie zwiedziłam tylu wystaw, co z dzieckiem "w plecaku"!!) od ich najmłodszych dni. Znajomi się z tym szybko oswoili, ogólnie nie pamiętam jakichś problemów. Ale dla każdego coś innego dobre, nic na siłę.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group