Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:31:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Dzisiaj zgadało się nam z Morellą, że jak była dzieckiem to bała się że ktoś jej z balonu narobi na głowę...

Ja pamiętam jak raz w przedszkolu mi koledzy powiedzieli że jak ktoś poliże cegłe to umrze - i potem przez trzy miesiące nic nie jadłem prawie bo sie bałem że tam może być pokruszona cegła...

A Wy - czego się baliście???

Czym Was straszyli rodzice????????

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Gero pisze:
Czym Was straszyli rodzice????????


Babą Jagą. Że jak będę niegrzeczny to przyjdzie i mnie zabierze ze sobą do swojego domku z piernika... Bałem się jak cholera!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
a mnie miala porwac w miescie Cyganka. Za nieposluszenstwo, marudzenie, ze nogi bolą.....

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Chucka Norrisa się bałem.
Zresztą do dziś się boję. :wink:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
ooo, a jeszcze mi się przypomniało że jak byłem mały to bardzo lubiłem patrzeć w lustro (dzisiaj nawet bardziej) i tata mnie nastraszył że zobaczę tam małpe - i bardzo się bałem, naprawdę - tylko takie ukradkowe spojrzenia były,żeby się nie przemieniło ja...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:35:37 

Rejestracja:
sob, 11 czerwca 2005 20:29:25
Posty: 413
Skąd: Wielka Polska
jak ja byłem troooche mniejszy niz teraz, to sie bałem tak zwanej "bańki wstańki". jak stała w miejscu, to od biedy jeszcze ok było, ale jak sie ruszyła, to jaaa.... :roll: :lol: gdzies mam zdjecia, moze cos wrzuce pod skaner.

_________________
Czy pamiętasz te ręce wzniesione ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:45:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja jak teraz patrzę w lustro to widzę małpę bo dawno u fryzjera nie byłem :D

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 stycznia 2006 23:50:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Ja się bardzo bałem piór a także wyimaginowanych potworów, które nazywałem badziebami. Śniły mi się cholernie często.Ogólnie miałem strasznie często bardzo plastyczne koszmary jako dziecko.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 00:46:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
Jak byłem mały to sie bałem Czarnej Rękawicy, która grasowała w ten czas głębokiego Perelu, podobnież jak Czarna Wołga, która porywała dzieci. Zwlaszcza się bałem tej Rękawicy jak mnie mama wysyłała do piwnicy po ziemniaki. Pieprzona Czarna Rękawica sie czaiła za każdym rogiem! A jak dochodziłem do rogu to zaraz znikała.
Bałem sie tylko do czasu jak se przypomniałem, ze niejaki Cegiełka sie niczego nie bał. Idąc jego tropem wyszukałem kawałek ciężkiej podrdzewiałej gazrurki i schowałem ją przy drzwiach do piwnicy.
Odtąd idąc po pyry brałem rurę do ręki z nadzieją że Czarnej połamię tego szczerniałego kikuta :lol: . Niestety, dziwnym trafem jak zacząłem chodzić z gazrurką to Rękawica sie przestała pokazywać....
Gazrurka wyleczy każdą fobię! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 01:18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 00:41:24
Posty: 592
Ja po obejrzeniu jakiegoś horroru z pająkami bałem się siadać na kibel, bo myślałem, że w każdym momencie może wyjść z niego pająk (tak jak na filmie). Ale w gacie nie robiłem :) Tylko starałem się, że się tak wyrażę - załatwiać sprawę jak najszybciej. Poza tym bałem się starej chatki na stawie, w której oczywiście mieszkała baba-jaga. Jeszcze bałem się "wszelkiego wypadku". Jak szliśmy z bandą dzieciaków na łąkę, to mama powiedziała mi i moim siostrom, żebyśmy wzięli coś ( już nie pamiętam co to było ) na wszelki wypadek. My byliśmy pewni, że wszelki wypadek jest w potoczku obok łąki i baliśmy się podchodzić bo baliśmy się tego "wszelkiego wypadku". Co tam jeszcze? Acha, wujek mi opowiedział, że widział diabła. Mówił, że miał 3 metry wzrostu i jak się rozpędził to biegł tak szybko, że nie było go widać. Jak to usłyszałem to od razu wskoczyłem pod stół, potem jeszcze długo bałem się tego diabła. To jeszcze nie wszystko, na pewno coś jeszcze było ale sobie teraz przypomnieć nie mogę. Jak widzicie miałem stresujące dzieciństwo :)

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 02:19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Rasistowskie lęki przed cyganem co ostrzy noże w wiosce obok.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 11:33:31 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
hmm ja tak właściwie to się bałem, że ktoś podpali windę u nas w wieżowcu, oraz Oriona, który był potężniejszy niż wszystko co jest i na dowód swojej obecności zesłał jakiś tam obrazek na górkę przy przedszkolu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 11:46:08 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
Bałem się jeździć windą z powodu powtarzającego się snu. Gdy chciałem wjechać na 2 piętro (na tym piętrze mieszkam), winda jechała na 90... i tak się powtarzało, że nie mogłem dotrzeć do domu. Do tego na którymś piętrze zawsze były jakieś dziwne stwory podobne do Hatifnatów/ufoludków :shock: :D W bajce Muminki właśnie Hatifnaty i Buka najbardziej mnie przerażały...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 12:57:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Groszek-a pisze:
hmm ja tak właściwie to się bałem, że ktoś podpali windę u nas w wieżowcu, oraz Oriona, który był potężniejszy niż wszystko co jest i na dowód swojej obecności zesłał jakiś tam obrazek na górkę przy przedszkolu


Heh...... Orion mnie rozłożył na łopatki.... :D :D :D :D

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 stycznia 2006 13:39:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
czarna wołga - tak tak. podjeżdżała pod moją podstawówkę i porywała oczywiście dzieci!!!!
poza tym z moejgo przedszkola było widać wielki bardzo wysoki bunkier, w którym hodowano pieczarki wtedy. ale my o tym nie wiedzieliśmy, my wiedzieliśmy, że mieszka tam olbrzymi robot i czasem nawet widział ktoś ślady jego wielkich stóp pod blokiem. mi wytłumaczono, że dla mnie nie jest groźny bo mieszkam na I piętrze a on ma głowę na wysokości 3-4. :|
bałam się jeszcze złodziei, bo kiedyś włamali się do koosku ruchu pod moimi oknami i rano idąc do szkoły widziałam plamy krwi na chodniku. tez uspokajałam się, że nie mieszkam na parterze. no i po filmie przygody tomka sawyera bałam się groźniaków z nożem i chowałam się cała pod kołdrę - jakby to mogło mnie uratować. :?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group