Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:49:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 24 kwietnia 2019 11:21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Mark Lanegan Band - 19.11.2019 - Warszawa, Proxima

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 24 kwietnia 2019 12:11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Mam nadzieję, że zawita też gdzieś na południe Polski, bo się stęskniłem, a Proxima to nie brzmi zachęcająco...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 25 kwietnia 2019 17:43:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Nie, tylko Warszawa. Można co najwyżej rozejrzeć się po krajach ościennych.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 08 maja 2019 11:36:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
W zasadzie nie mam z kim tym podzielić, a gdzie jak nie na UT znajdę kogoś kto zrozumie moją miłość do niespecjalnie znanego w Polsce kolejnego amerykańskiego rock-bandu z lat 90...

No więc było tak, że na wycieczkę samochodową wrzuciłem sobie do auta dawno niesłuchaną płytę z półki - jedynkę Bush'a, potem pooglądałem jakiś ich koncert na yt i za parę dni tenże yt polecił mi koncert zespołu Live w ramach trasy reunion (live na Pinkpop(!) 2017) ... No więc zdumiałem się, że zespół zszedł się spowrotem 2 lata temu, a ja nic o tym nie wiem... okazało się, że zagrali dwie wielkie trasy po US z Bush'em właśnie i z Counting Crowes... no i wczoraj od niechcenia wszedłem na ich stronkę i okazało się że zespół gra parę koncertów w Europie w tym w dzień dziecka grają w Berlinie... no więc się jaram i na dniach kupuję bilety...
:dance:

może ktoś z pokolenia MTV jeszcze kojarzy...
phpBB [video]

choć bardziej pewnie to:
phpBB [video]


pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 08 maja 2019 12:27:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
"Throwing Copper" i "Secret Samadhi", zwłaszcza pierwsza z nich zawsze w sercu i w pamięci co do każdego dźwięku, ale chyba bym się nie zdecydował. Ale gdyby wracało Sunny Day Real Estate, Handsome lub Quicksand (ci w sumie wrócili z całkiem udaną płytą), to kto wie.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 08 maja 2019 16:04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
"Throwing" to kazalem nawet kiedyś kolegom na 67 Milach recenzować. Jestem wielkim fanem tej płyty. :)

Ale termin raczej mi nie pasuje.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 08 maja 2019 17:55:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
No to teraz będzie test Twojego fanostwa... bo pokrecilem daty i to jest 1 july :oops:
Cytat:
Jestem wielkim fanem tej płyty. :)

Ja trochę w ramach mojego snobowania mam tam oryginalny ulubiony numer: TOP za No sir!
:mrgreen:

Edit: zajrzałem na mile i na pewno to czytałem i pewnie jeszcze skomentowałem... NO SIR !

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 08 maja 2019 18:24:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Neil Young - 02.07 Dresden, 03.07 Berlin

I co ja mam zrobić?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 09 maja 2019 16:35:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Znalazłem!

Cytat:
Jedna z moich ukochanych płyt... wracam z wielkim sentymentem choć nieco już wyblakła...
best moment - Top !

EDIT: HA! Doczytałem do końca - Pippin jesteś zaiste moim astralnym bliźniakiem - pisząc to ugóry miałem na myśli dramatyczne "No, sir !", ale się zawstydziłem, że nikt nie będzie wiedział o co mi biega...


Odpowiadając na nieważkie pytanie wypada stwierdzić że musisz zamocować w Niemcowni, chociaż niekoniecznie, bo masz tak blisko że da się obrócić w te i wewte na oba koncerty...

Czuwaj!
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 10 maja 2019 06:23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Avishai Cohen zagrał wczoraj we Wrocławiu.
Niestety nic o tym nie napiszę, bo nie byłam


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 10 maja 2019 09:08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..jak ktoś ma ochotę posłuchać jazzu to proszę szybko zadzwonić do Akademii Muzycznej bo bezpłatne wejściówki na koncert 23 maja .Koncert w sali koncertowej 23 maja bodajże o 19.Na stronie podany jest numer telefonu i mail w sprawie rezerwacji wejściówek.Trzeba to zrobić dosyć szybko bo zwykle jest bardzo duże zainteresowanie!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 13 czerwca 2019 16:20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Gratqa dla Maqa: 18 czerwca w Krakowie zagra KISS.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 13 czerwca 2019 18:18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
arasek pisze:
Gratqa dla Maqa: 18 czerwca w Krakowie zagra KISS.

..chyba już nie :wink: Bo zaliczają się do zespołów ,które są wspomagane ukrytymi... np. pod sceną... muzykami . Tak pisał MAQ. To samo robi podobno Rammstein.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 czerwca 2019 23:10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
W najbliższą sobotę (22 VI) o 20:00 w muszli koncertowej Parku Zdrojowego w Konstancinie wystąpi Mazzolewski Quintet. Wstęp za darmo!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 04 lipca 2019 10:33:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Chyba warto: w przyszłą środę, 10 lipca w Ladomku, w ramach cyklu Lado Na Wsi:

Mamy tym razem bardzo fajne nazwiska i formacje, które zgodnie z zamierzeniami cyklu LADO NA WSI powstają specjalnie na tę jedną niepowtarzalną okazję:

1. ROBERT JAWORSKI - SOLO
Robert Jaworski (ur. 3 maja 1975 w Turku) - polski muzyk folkowy, autor tekstów, lider zespołów Żywiołak i Roberta Delira & Kompany. W przeszłości członek takich formacji jak Kapela ze Wsi Warszawa, Detonacja, The Irish Connections, Ceol oraz Ich Trole. Jaworski w swoich projektach sięga po różne instrumenty dawne takie jak lira korbowa, gęśle gdańskie, drumla bądź też ich współczesne rekonstrukcje. Gra również na lutni barokowej, skrzypcach i altówce, często również praktykuje śpiew gardłowy.

2. SZAMBURSKI / GÓRCZYŃSKI / WÓJCIŃSKI / JĘDRZEJEWSKI
To skład powołany specjalnie na LADO NA WSI #43!
Paweł Sz. na klarnecie, Michał G. na klarnetach basowym i kontrabasowym (tego duetu nie trzeba nikomu przedstawiać - Górczyński i Szamburski - grają razem od lat - w Cukunfcie, Ircha Clarinet Quartet, Laar, a ostatnio w znamienitej BASTARDZIE), dołączą do nich niesamiwici instrumentaliści - strunowo smyczkowi - Ksawery na kontrabasie i Robert na wiolonczeli. Wszyscy razem zagrają autorskie kompozycje oraz improwizacje wokół przygotowanych uprzednio struktur i minimalnych form aranżacyjnych. Brzmienie zachęca. Nazwiska obligują. Muzyka wciąga. Trzeba być.


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Całe lato, w każdą środę na ulicy Jazdów 7/14, w miejscu o nazwie LADOM - odbywać się będą niezwykłe koncerty.
Pomysł jest prosty - za każdy kolejny wieczór Lado na wsi odpowiada inny artysta / kurator / muzyk i to on decyduje co się stanie, jaki zagra skład, jaki będzie charakter wydarzenia. Jedno jest pewne - każdy koncert będzie wyjątkowy, a repertuar przygotowany przez muzyków specjalnie na tę okazję rozświetli nasze serca i dusze.

Ważne informacje:
1. Koncerty w Ladomku staramy się rozpoczynać punktualnie o 20:00 (z minutami wiadomo, ale nie później niż 20:30!).
2. Zrzutka na wydarzenie i wsparcie działań Ladomku jest dobrowolna przy wejściu, tam również poczęstunek wino/woda/owoce.
3. W razie niepogody koncerty przenosimy do wnętrza domku - gdzie niestety ilość miejsc jest ograniczona, ale otwieramy wtedy okna i na zewnątrz pod parasolami i drzewcami też jest bardzo miło.
4. Na miejscu będzie można oczywiście kupić płyty LadoABC.
5. Prosimy o uwzględnienie transportu pieszo-rowerowo-miejskiego, gdyż w zasięgu domku występuje wyraźny deficyt miejsc parkingowych
Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu M.St. Warszawa
Zapraszamy serdecznie
Lado ABC

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1055 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group