Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 00:00:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 18:08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Po pierwsze na razie nie miałem ostatnio za wiele do roboty, to miałem czas, po drugie rzadko kiedy zdarza się forum tak żywotnie jak UT i raczej te inne nie wymagają poświ.ęcenia im tyle czasu. To nie jest tak, że będąc na 7 forach spędzam na nich 7 razy więcej czasu, niż ktoś spędza tutaj, będąc użytkownikiem UT jedynie. POzatym tamte fora czytam bardzo selektywnie, nie zaglądając do 3/4 wątków bardzo często.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 21:23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7696
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Na forum Armii jestem od 1 lipca 2003. Wchodząc nie spodziewałem się, że tak to wpłynie na moje losy :-)
Chociażby dlatego, że na przeróżnych grupach dyskusyjnych i forach udzielam się od paru lat (1998?). No i o ile uczestnictwo w różnych dyskusjach wpłynęło czasem dosyć istotnie na ukształtowanie niektórych moich poglądów itd., o tyle nawet spotkania na IRLu (in real life) zaowocowały kontaktami raczej zawodowymi niż towarzyskimi.
Przez długi czas podobnie było z forum Armii. Aż mniej więcej rok temu spotkałem wreszcie forumowiczów (w tym Elronda), a forum z komputera w pracy zaczęło przechodzić na komputer w domu, a nową forumowiczką została moja żona. Jednocześnie zaczęło się rozwijać potforum itd.
Tak więc od roku mniej więcej jestem ultimothuloholikiem. Na szczęście nie wpływa to niekorzystnie na moje stosunki rodzinne :-) Co najwyżej spawia, że mniej buszuję po przypadkowych forach i grupach dyskusyjnych. I w ogóle mniej serfuję - tzn. mam kilkanaście witryn internetowych, które odwiedzam bardzo regularnie (wśród nich tak do dziesięciu grup juznetowych/forów) i nie mam czasu, ani ochoty na czytanie tysięcy stron internetowych. To w sumie może być wręcz zaletą ultimothuloholizmu!
W każdym razie - nie czuję potrzeby odzależniania się.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 21:26:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
panek pisze:
W każdym razie - nie czuję potrzeby odzależniania się.


... w każdym momencie mogę przestac [...]

He he he :D :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 03:28:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
otoKar, lat 30, Ultimoholik. Właśnie po przerwie spowodowanej głównie osłabieniem oczu 8) znowu uderzyłem w gaz. W dodatku jeszcze źle to robię - za dużo piszę a za mało czytam. :evil:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 03:35:03 

Rejestracja:
pn, 07 marca 2005 23:40:05
Posty: 1662
czy to, że po powrocie z imprezy lecę do kompa i klikam na forum, znaczy że jetem uzależniony? jeśli tak to się przyznaję.....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 17:29:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
o, a ja właśnie tak nie robię.. po imprezie, po późnym powrocie od kolegi, po koncercie raczje nigdy nie włączam(y) komputera - czy to znaczy, że jestem NIE uzależniony? :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 17:35:35 

Rejestracja:
sob, 11 czerwca 2005 21:29:25
Posty: 413
Skąd: Wielka Polska
adasiek lublin. na forum okolo pol roku, fan Armii od okolo roku.
jest dobrze :)

_________________
Czy pamiętasz te ręce wzniesione ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 lutego 2006 17:19:25 
Crazy pisze:
jak jest możliwe aktywne uczestniczenie w więcej niż jednym "miejscu internetowym". No, może w dwóch. Ale większa ilość jest dla mnie nie do pojęcia, chyba że są wakacje.

Jedna to jest za duzo ;)
Powoli się oduzależniam, choć nie jestem pewien. Dziś i wczoraj piszę tu tak często tylko (tylko-terefere) dlatego że chory jestem.

Budyń pisze:
po prostu zauważyłem, że się cokolwiek niektóre sprawy zmieniły w stosunku do lat 1993- 95, kiedy się ganialiśmy ze skinami po warszawskiej Starówce, chociaż oczywiście są i tacy, którym się nic nie zmieniło. Ogólnie to jednak trochę zaczęło wyglądać jak na zachodzie, z mnóstwem frakcji i poglądów.

co do zmian to słyszałem że jeszcze wiele innych u Cebie nastąpiło.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lutego 2006 02:19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 lipca 2005 11:11:36
Posty: 244
Skąd: Wrocław
Zbyt dużo do powiedzenia to ja nie mam :)
O lipca 2005 roku na forum, o forum gery nie miałam pojęcia nawet :P
Zarejestrowałam się dlatego, że pewien osobnik (czyt. Hary) będąc na Święcie na Górze św. Anny, powiedział że mam tak zrobić :wink:
Wcześniej troche przeglądałam to forum, teraz czuje się uczestnikiem tej społeczności, a najlepsze dopiero przede mną (mam nadzieje :P )
Potoku słów koniec :)

_________________
"Kto nie umie kochać, ten umarły jest
To jest najważniejsze, żeby kochać się
Miłość nie zna lęku, miłość większa jest niż strach
Gdy miłujemy braci, to Bóg jest w nas."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lutego 2006 10:53:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
3bajki pisze:
co do zmian to słyszałem że jeszcze wiele innych u Cebie nastąpiło.

Siekiera

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lutego 2006 14:13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ostatnio odwiedzam jeszcze jedno forum znalezione przypadkiem, o którym już pisałam w innym temacie: freha.pl , ale na razie tylko biernie, dużo ciekawych dla mnie informacji.
co do skinów, to może w ogóle oni się zmienili? na konocercie LC widziałam kilku i byli bardzo grzeczni wręcz. ale może to pokolenie poznańskie wychowane przez Matoła z Apatii i jego załogę, która lata temu ganiała skinów z bejsbolami po ulicach?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lutego 2006 14:43:22 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
nie wszyscy skini to agresorzy, naziole, faszole czy jak ich tam jeszcze określić, ale mimo wszystko kretynów nie brak :cry: , i niestety jak widzę skina to mimowolnie kojarzy mi sie on z kimś , od kogo mogę oczekiwać fizycznego ataku, lub w najlepszym przypadku wyzwisk. faktem jest ,że spotkałem skinów - fanów muzyki jamajskiej i byli ok, bez jakiś chorych fobii. ale jak sami przyznali takich jak oni jest mało..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lutego 2006 15:02:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
Cytat:
a ja na forach okoloarmiowych siedze od wiosny 2002 - znaczy od czasu kiedy podlaczylem staly internet, i pamietam czasy, kiedy forum armii, tymoteusza i houka byly polaczone - a ze starej ekipy ostali sie jeno boski, dredziarz i zasada (choc tego tutaj dawno nie widzialem)


No dobra, wybaczam ze mnie pominales, ale ja w sumie nigdy nie angazowalem sie specjalnie w forum... Niemniej na forach Armii pierwszy raz pojawilem sie chyba w 2000 albo nawet 1999 roku i od tamtej pory okazjonalnie je odwiedzam... I jak tak patrze na daty dolaczenia do forum, to Wy mlodziki jestescie ;)
Inna rzecz ze moja obacnosc na forum to zwykle 1 miesiac czytania i 6 miesiecy przerwy.

Pozdro dla forumoholikow ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lutego 2006 15:30:19 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
natalia pisze:
co do skinów, to może w ogóle oni się zmienili? na konocercie LC widziałam kilku i byli bardzo grzeczni wręcz.


Oj bo to część z nich to są skini, którzy się trzymają w ekipach z punkami itp. (w każdym razie tych co ja widziałem) więc oni w większości są nie groźni

Co do forum, to dawno dawno temu byłem na forum-muzycznym (potem się chyba w gery przekształciło), no a teraz sobie wróciłem i sobie jestem. A nie udzielam się za często bo w większości rozmów poziom merytoryczny jest dla mnie za wysoki ;) Natomiast bardzo ciekawie się to czyta :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 lutego 2006 12:10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
na gerach zarejestrowany nie byłem, choc czytałem. na UT od początku choć więcej czytam niż pisze. obecnie nie za wiele mam czasu, oduzależnioam się wiec wchodząc raz/dwa w tygodniu max. ciężko tak rzadko... :faja:

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group