Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:21:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 02 lutego 2006 23:28:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Cześć, nazywam się Piła.... yyyy..... jestem forumoholikiem.

Zauważyłem tą przypadłość jakiś rok temu..... mimo, że próbowałem ograniczać sobie dawki forum - nałóg ciągle się rozwija, zasadniczo jest to jedyne forum na jakim się udzielam..... i myślę, że zabiera mi coś koło 2 godzin dziennie. Agnieszka czasem narzeka, że więcej czasu spędzam z Ultima Thule niż z Nią, ale póki co przestała walczyć z moim nałogiem, jedynie patrzy bezsilna odrobinę jak się pogrążam w swoim nałogu. Próbowałem raz sobie pójść z forum po cichu i już nie wrócić, wytrwałem w tym 3 dni...:) I bardzo rozumiem casus Kamika (wracaj, Kamik!)
Bo forum uwielbiam - poza niesnaskami, które kilka razy miały miejsce - uważam, że Najdalsza Wyspa to cudowny zakątek. Wielu ludzi z forum bardzo lubię, nielicznych nie znoszę... Czasem wyję ze zgrozy nad niektórymi postami, czasem płaczę ze śmiechu. Zasadniczo czytam wszystkie tematy i odpowiadam, czasami zacinam się i przez jakiś czas nic nie piszę. Czasem czytanie jednego postu zajmuje mi godzinę (pozdrowionka, Crazy :)), ale ogólnie jestem zwolennikiem krótkiej formy czatowej (pozdrowionka, Boskey :)). Ostatnio znielubiłem praktycznie kompletnie wszystkie tematy polityczne, bo męczą mnie strasznie i wkurzają.

Jak ten nałóg wygląda w waszym przypadku? Nie macie czasem dosyć? Co wam się podoba na forum, a co nie?....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 lutego 2006 23:31:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Piła pisze:
Agnieszka czasem narzeka, że więcej czasu spędzam z Ultima Thule niż z Nią,


Wciągnij ją do nałogu! :wink:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 lutego 2006 23:34:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Nie daje się..... mówi, że to pożera czas.... i ma rację, ale to jest niezwykle miło pożarty czas.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 lutego 2006 23:48:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
ja się nie czuję uzależniony, więc pewnie to znaczy, że jestem ;-)

a spędzam przeważnie więcej niż dwie godziny... np. taki post o Londynie wraz z edytowaniem pisałem cztery godziny, hehe

casus Kamika rozumiem tez doskonale, i temu nie namawiałbym go, żeby wracał, tylko raczej trzymał kciuki, żeby na razie nie wracał (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że lada chwila rodzi mu się dziecko - w takiej chwili lepiej zrobić za dużo w kierunku poświęcenia czasu rodzinie, niż za mało)

kiedyś to Iza była o wiele bardziej zinternetowana niż ja, potem się wyrównało, teraz ona mówi, że ja bardziej... skoro tak mówi, to pewnie może to być prawda.

A czy mam dosyć? Raczej nie... forum + czat są w zasadzie jedynymi aktywnościami internetowymi, które uprawiam (raz na dwa dni dostanę jeszcze jakiegoś maila), jak czasu nie mam, to po prostu nie wchodzę i tyle, jak chciałem sobie czata na jakiś czas odpuścić, to odpuściłem... forum odpuszczać jakoś nie chcę, bo uważam je za rozrywkę bardzo rozwijającą dla mnie samego - gdzie indziej miałbym tyle okazji, żeby poformułować własne myśli? powymieniać myśli z innymi? dowiedzieć się TYLE o muzyce?

Bardzo dużo się tu uczę.
Grunt, żeby nie zaniedbać innego życia przy tym... Staram się!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 00:22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 01:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
Korzeń ... 2 lata na forum... wliczając metylowową wersję Gerego....

Po utworzeniu Ultima Thule przeszedłem półroczny detox (między czerwcem a listopadem 2005) kiedy to zajmowałem się pracą zawodową i nie było mnie w ogóle na forum... po detoxie wszystko wróciło ... nie panuję już nad tym ... nie wiem co robić ...

_________________
Super Girl & Romantic Boys !!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 00:42:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Bartek Z. - Data pierwszej rejestracji na gerach to 10/07/2003 r.

Nałóg jak cholera. Większy niż z piwem :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 01:10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Monika... dziś mija rok, od kiedy na forum :)

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 09:35:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
KoT - w ciągu od 12.11.2003...
wchodzę tu kilka razy dziennie, zazwyczaj na chwilkę... zamiast bezmyślnie przeglądać w ramach relaksu onety i inne bzdety wchodzę tutaj, żeby poczytać wasze wypowiedzi... całości forum nie czytam od dawna, właściwie wszystko to czytałem na gerach, tutaj jest taka mnogość treści i formy czatowej, że nie jestem w stanie tego objąć i zwyczajnie część rzeczy mnie nie interesuje...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 09:39:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Meriadok
Pierwszy raz na Gerach jakoś od lipca 2003
Pisuję rzadko ale jak jestem na sieci (a jestem prawie codziennie) ZAWSZE tu zaglądam,czasem po X razy dziennie :roll:
Mam nadzieję wyleczyć się z tego nałogu podglądania- czyli mniej przebywać ale i więcej pisać.

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 11:12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Kajo - data rejestracji 10.12.03.
Przeglądam często, w zasadzie kiedy tylko mam czas i i jestem przy kompie...tak nałóg...nadzieje na wyleczenie nikłe... :) Staram sie czytać jak najwiecej tematów choć jest kilka które omijam bądź przeglądam raz na tydzień...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 11:23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
a ja na forach okoloarmiowych siedze od wiosny 2002 - znaczy od czasu kiedy podlaczylem staly internet, i pamietam czasy, kiedy forum armii, tymoteusza i houka byly polaczone - a ze starej ekipy ostali sie jeno boski, dredziarz i zasada (choc tego tutaj dawno nie widzialem)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 13:28:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
ceigrektezet pisze:
i pamietam czasy, kiedy forum armii, tymoteusza i houka byly polaczone - a ze starej ekipy ostali sie jeno boski, dredziarz i zasada


Pamiętam te czasy - byłem na tym forum od stycznia 2003 roku do zamknięcia gdzieś na wiosnę. Potem podłączyłem się 17 lutego 2004 (chyba), zaraz jak dostałem stałe łącze.

Generalnie zaglądam jak mogę, ale ostatnio miałem sporo pracy i wtedy nie zaglądłem tutaj. Wskutek tego zależność od forum mi trochę przeszła.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 13:44:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 lutego 2005 23:28:13
Posty: 437
Skąd: Kraków (sercem Gdynia)
ja uzależniony nie jestem, mam takie fale - czasem siedzę i śledzę codziennie, po kilka godzin (nie zawsze odpisuję, bo jak nie ma się co mądrego do powiedzenia, to lepiej milczeć), czasem wcale nie zaglądam. Związane jest to głównie z natłokiem innych zajęć - internetowych i "normalnych".

_________________
w ręce kamień. my i oni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 15:18:14 
Nie czuję sie anonimowy.
Próbuję walczyć z nałogiem.
Wirtua stał się zbyt ważnym aspektem reala.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 16:17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Boski / Mr. Dubweiser Boskey / Boskey / Moodybluestogłópky - data rejestracji... yyy... yy... niewiem... chyba 2002.




Ojej.



:shock:


Moje doświadczenia z forum jak każdy widzi sa dosyc różne - chodzi mi o np. o forme ;) Kiedyś dużo się rozpisywałem, pisałem jakąś kosmiczną klawiaturą ;). Do niedawna czytałem wszystkie wątki, teraz szkoda mi na to czasu i czytam tylko te które mnie intersują. Bardzo ograniczam pisanie, gdyż bardzo wstdyze sie tego, iż jestem najbardziej aktywnym użytkownikiem. Ja ma poważny problem z uzależnieniem od forum, gdyż w moim przypadku jest to silniejsze niż nałóg papiersowoy czy dubowy ;). W dodatku nie jestem jakimś wielkim fanem Armii, i słucham ostatnio jej bardzo rzadko. Ostatnio myślalałem o takim 2 miesięcznym banie, co by się jakoś oduzależnić ;). Jak narazie nie wchodzę do Awanturum etc.

Niewiem co dalej, ale mam z tym dosyć duży problem - mimo iż stanowicie brygade wspaniałych postaci, a forum [z małymi niesnaskami] stanowi mój domek.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group