Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 06:20:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 maja 2006 19:12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
zaczyna się ponoć o 17, o sektorach nie wiem, bo i tak jadę tam indywidualnie

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 maja 2006 21:02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
no to moze o 16.30 przy kiblach? (tam po prawej stronie patrzac na rybe, tam gdzie duuuzo kibli :P)
mam zabrac jakis sprzet? (aparat? gitare? djembe? alltogether? :P )
pozdro :mrgreen:

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 maja 2006 22:31:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
powiedz kiedy ostatecznie się musimy umówić? ja jestem ogólnie za, natomiast mam też sporo planów indywidulanych (you know what I mean :twisted: )

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 21:52:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
w czwartek wieczorem, bo w piatek po szkole jade...
ja tez mam sprawy do zalatwienia ;) 8)

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 16:14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 lipca 2005 11:11:36
Posty: 244
Skąd: Wrocław
można sie dołączyć? chętnie bym sie spotkała z ludzmi z forum :wink:

_________________
"Kto nie umie kochać, ten umarły jest
To jest najważniejsze, żeby kochać się
Miłość nie zna lęku, miłość większa jest niż strach
Gdy miłujemy braci, to Bóg jest w nas."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 18:24:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
@madeo pisze:
można sie dołączyć? chętnie bym sie spotkała z ludzmi z forum


moim zdaniem najfajniejszego forumowicza już widziałaś 8) :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 22:25:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 lipca 2005 11:11:36
Posty: 244
Skąd: Wrocław
Tylko ten 'niby' najfajniejszy forumkowicz wykazał się takim zainteresowaniem że ....

ale może to nadrobić, jeśli wybrałby się :twisted:

przypomniało mi się coś :P

_________________
"Kto nie umie kochać, ten umarły jest
To jest najważniejsze, żeby kochać się
Miłość nie zna lęku, miłość większa jest niż strach
Gdy miłujemy braci, to Bóg jest w nas."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 22:34:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
najfajniejszy forumowicz ma sesję, ale we wrocławiu bywa bardzo często :twisted: :twisted: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 00:26:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
ktoś wie, ile się idzie od stacji PKP na miejsce? Ja dość wolno łażę, a pociąg planowo przyjeżdża o 15:24.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 14:38:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja wiem. Jak dość wolno łazisz to ze dwie godziny.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 16:14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
Dzięki. W tym układzie umówienie się o 16:30 jest nierealne z mojego punktu widzenia :?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 22:21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
dredziarz pisze:
1) nie czuję tego DUCHA,który odczuwałem na Lednicy 3/4 lata temu


pierwszy raz pojechałam 6 lat temu, pewnie gdybym wtedy nie przeżyła tego co przeżyłam,przez doświadczenia sprzed 2 lat, myślałabym podobnie, znajoma zawsze chciała pojechac, pojechała w zeszłym roku i nie chce wiecej, to jak odbieramyu Lednica, tak jak i wszystko zalezy od wyłacznie subiektywnych doznań, przeżyć, wspomnień...wiele zależy od ludzi jacy są w sektorze,
Cytat:
2) przyjeżdza coraz więcej żulstwa, które zakłóca prawidłowy dla mnie przebieg spotkania

wiec poniekąd masz racje, ale takie rzeczy obserwuje się głównie na obrzeżach pola..przykre to, ale nieuniknione, w końcu to niemożliwe, żeby wszyscy jechali z idealnie czystymi intencjami głębokiego przeżycia Lednicy, w zeszłym roku z siostrą zapomniałyśmy zabrać czegoś od deszczu, ale miałyśmy za to fenomenalnych ludzi obok, z Krosna:):D jakaś para oddała nam swoje zapasowe płaszcze, jakiś chłopak dał mi bluze, moja była przemoczona, inny dał parasolke, na plecaki...mimo deszczu było rewelacyjnie, wspaniała atmosfera i skupienie i zabawa, wszystko w swoim czasie..wróciłysmy bez najmniejszego kataru, bardzo podbudowane tym wszystkim , co prawda moja grupa była w pierwszym sektorze, wiec tam, podobnie jak w tych bliższych raczej nie spotyka się tak przykrych sytuacji, o których już pisaliście wcześniej ...
Moja pierwsza Lednica była typowo akademickim spotkaniem, ja byłam wtedy na początku liceum i nigdy nie zapomne tego jak było pięknie...
iiii pewnie stąd moje przywiazanie, sentyment..nie wiem jak to nazwac...trochę chyba ukochanie tego miejsca...
nigdy nie zapomne misterium otwierania Pieczęci...tak samo zawsze Adoracja Najświętszego Sakramentu jest wydarzeniem w czasie tej nocy niesamowitym...poza tym symbolika...wielu ją banlizuje do gadżetów, które się stamtąd wywozi, podczas gdy niezwykła głebia symbolu połaczona z misterium spiewów i Słowa to wszystko na mnie bardzo bardzo oddziałowuje ...
dredziarz pisze:
3) o.Góra stawia na ilość a nie na jakość, zawyża liczbę uczestników, i wszędzie ją rozpowszechnia i w ogóle. staje się powoli takim marketingowcem... a mnie to drażni.


trudno mu się też dziwić...to właściwie dzieło jego życia...prawdą jest, ze Lednica sie na swój sposób skomercjalizowała ...można tez to odbierac jako wielką masówkę, ale tylko wtedy, gdy widzi sie tylko powłoke zewnetrzną...to też było nieuniknione... w końcu cała oprawa Lednicy jest bardzo "nośna", nie zgadzam sie z Tobą, ze o. Góra stawia na ilość...on już chyba jest tak wielkim pasjonatem tego co robi i przy okazji widzi Lednicę od swojej strony nie widzi tego co dzieje sie na końcu pola, widzi rozmodlonych, rozspiewanych, może też jest tak, ze nie chce wiedzieć tego co brzydkie na spotkaniu, nie wiem ...wydaje mi się, ze Lednica mimo wszystko lekko buduje w nim próżność...ale nie mi oceniac takie sprawy, bardzo go cenię i wdzięczna jestem Bogu, za niego... wydaje mi się , że bardzo dobrze spełnia sie jako duszpastrz akademicki...kilka razy go spotkałam u lubelskich Dominikanów i nie odbieram go jako marketingowca, raczej jako "szaleńca Bozego", który realizuje to co umie najlepiej, swoją misję..a przy tym musi umieć sie 'zakrecić', bo Lednica jest bardzo kosztownym projektem, nie ma co ukrywac

a jeśli z całej tej masy ludzi, którzy przyjechali na Lednice jako fajną imprezę, spęd..czy jak tam chcecie chociaż w jednej osobie coś ruszy to warto..warto....nigdy nie wiadomo jak, kiedy, poprzez co, Bóg zechce zadziałać...

w związku z powyższym, mimo powalającej liczby ( i jakości co niektórych ;/ ) egzaminów w tej sesji, z Lednicy nie zrezygnuje...
wyjezdzam jutro o 23 z Lublina :):D kawał drogi przede mną, ale widoku <>< już nie moge sie doczekać...i nawet deszcz nie bedzie specjalnie przeszkadzał, dwie mokre Lednice przeżyłam i bardzo dobrze je wspominam, przeżyję kolejną...

pozdrowienia dla wszystkich, którzy będą :) i którzy byli, a juz nie chcą być i którzy nie będą, bo nie mogą... <><

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 22:56:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
to moze zrobmy forumowe spotkanie o 17.00? Bo o 18.00 jest msza, i pewnie bedziecie chcieli jeszcze cos innego zrobic niz sie spotkac z forumowcami :P
Kto bedzie ten bedzie (mnie w zeszlym roku nie wypuscili z sektora dla obcokrajowcow....do pewnej godziny w ktorej nagle mialem legitymacje jakas na szyji 8) ) ps.: nadal posiadam te legitymacje :faja: :mrgreen:

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 czerwca 2006 23:19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
Dwa lata temu spotkaliśmy sie bodajże po komunii... ewetnualnie możecie się umówić jak ojciec Góra zrobi znów przerywnik we mszy :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 czerwca 2006 00:31:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
Glacek - jak się wyrobimy będziemy o tej 17, najwyżej się chwilę spóźnimy
no a jak nie zdążymy , to może faktycznie po komunii (wariant awaryjny)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group