Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:04:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 746 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 50  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 lutego 2006 23:31:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Finowie :shock:
Perfekcyjny mecz! Brak słów po prostu. Rosjanie może zagrali słabiej niż z Kanadą, ale to głównie dlatego, że Finowie byli sporo lepsi. Pierwsze dwie tercje tego meczu to najlepsze tercje turnieju. No i ta dobijająca kontra w trzeciej... Miodzio.
W normalnych warunkach byłbym w niedzielę za Szwedami, ale po dzisiejszym półfinale stwierdzam, że Finom absolutnie należy się złoto. Szwedzi, jeśli nie zagrają w finale jeszcze lepiej, niż Finowie dzisiaj, a o to będzie trudno, a jakimś cudem będą prowadzić, powinni sobie w końcówce strzelić sami odpowiednią liczbę bramek :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lutego 2006 11:10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Sikora drugi!!!!!!!!!!!!! Co za końcówka olimpiady! Wprawdzie gdyby nie ostatni niecelny strzał, byłoby złoto, no ale gdyby nie 19 wcześniejszych celnych, nie byłoby medalu. Świetny bieg Sikory, świetne strzelanie - no i medal w ostatnim, pewnie, olimpijskim starcie.
W ten sposób mamy w najgorszym wypadku jedną z najlepszych w historii zimową olimpiadę. Wczoraj tvp podała przykład Sikory, że wiatrem usprawiedliwiał beznadziejne przygotowanie, ale dzisiaj pokazał, że potrafi. Ciekawe, czy Person ma coś jeszcze do dodania? A Natalia usatysfakcjonowana?

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lutego 2006 13:47:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
ekhhhmmm:


Ostatnio zmieniony sob, 25 lutego 2006 13:50:55 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lutego 2006 13:48:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
najlepsze jest, że fachowcy z Wyborczej - Błoński i Ciastoń już przedwczoraj pokusili się o podsumowanie igrzysk... pojecgali sobie po wszystkich w tym po Kowalczykowej i Sikorze
http://sport.gazeta.pl/turyn2006/1,71325,3180386.html
:oops:

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lutego 2006 14:19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
I tak się zdobywa uznanie,uznanie na Śląsku! 8)

Ciesze się z tego medalu tym bardziej,że jest to sportowiec z moich najbliższych okolic.Poza tym jest to świetne ukoronowanie jego kariery(a może jest jeszcze za wczesnie mówić o końcu jego kariery :wink: )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lutego 2006 16:32:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
KoT pisze:
najlepsze jest, że fachowcy z Wyborczej - Błoński i Ciastoń już przedwczoraj pokusili się o podsumowanie igrzysk... pojecgali sobie po wszystkich w tym po Kowalczykowej i Sikorze

To samo robią w telewizji. Ostatnia doba wybiła wprawdzie dziennikarzam główne argumenty, bo trudno mówić, że akurat te igrzyska się nie udały, skoro są najlepsze w historii. Momentami, żeby tylko postawioną tezę utrzymać, mówią oni rzeczy, które z faktami, a często nawet z logiką, nie mają nic wspólnego. Śmieszne jest to, że te różne oskarżenia padają z ust przedstawicieli grupy zawodowej o największym znanym mi stopniu ingorancji. I słysząc / czytając to wszystko, zamiast się cieszyć medalami, jestem delikatnie mówiąc zirytowany.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 lutego 2006 17:39:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 10:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
Nie, najlepsze jest to, że dziennikarze zarówno telewizyjni i prasowi teraz chwalą pod niebiosa zawodników-medalistów, których niedawno sami gnoili, przeczą w ten sposób sami sobie...a może warto by skupiać się wokół polskiego sportu częściej niż przed czy po igrzyskach...u nas po prostu nie ma warunków do trenowania wielu dyscyplin.

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 lutego 2006 16:44:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Ech, szkoda... :cry: Finowie przegrali walkę o złoto 2:3.
Ale mecz piękny, na bardzo wysokim poziomie i niesamowicie wyrównany. Trzy tercje godne finału!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 lutego 2006 17:02:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
No i Finowie nie rozegrali turnieju bez porażki. Szkoda, w całym turnieju grali lepiej od Szwedów, a w finale wcale nie gorzej. No ale Szwedzi już nie pierwszy raz pokazali, że taktyka turniejowa to ich mocna strona. Wiedzą, kiedy mogą sobie pozwolić na luz. W play-offach każdy mecz zagrali dokładnie tak, aby wygrać. Mecz z Finami najbardziej wyrównany - godny olimpijskiego finału. Ogólnie - świetny turniej. Żal, że się skończył.

Bieg na 50km potwierdził, że pomysł ze startem masowym jest idiotyczny. Pierwszych 35km nie widziałem i chyba nie był to błąd. Koło 40km zaczęło się coś dziać, ale decydujący atak to ostatnie dwa kilometry. Magia tego biegu gdzieś się zawieruszyła...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 lutego 2006 12:21:10 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
na koniec dla rozluznienia, troche googlowej grafiki, czyli 2006 winter games doodle:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 lutego 2006 20:53:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Bogus pisze:
Bieg na 50km potwierdził, że pomysł ze startem masowym jest idiotyczny.

dramat. nuda nuda i jeszcze raz nuda. Trzydziestka kobiet była ciekawa, może niecała, ale ostatnie 10 km na pewno. Tutaj ciekawy nie był nawet finisz. Był to ogólnie żig.

Ale cała Olimpiada podobała mi się. Ogladałem tak.. no, dużo opuściłem, nie zdołałem się wciągnąć tak konkretnie, ale jakoś tam nastrój olimpijski się udzielił. Najbardziej podobały mi się jak zwykle biegi, z silną pozycja sprintów - ale numerem jeden igrzysk był dla mnie bieg na 15 km ze złotym medalem Veerpalu.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 lutego 2006 22:33:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Best event tych igrzysk, przy całej sympatii do biegów, to dla mnie jednak hokejowy mecz Finlandia - Rosja. Drugie miejsce zajmuje mecz finałowy (który pewnie obiektywnie ma wyższą wartość powstałą przez zsumowanie poziomu i emocji, ale jednak żadna z drużyn nie zagrała tak fantastycznie, jak Finowie w piątek... a może po prostu w finale czarnego charakteru zabrakło? :-) )
Największe emocje - mass start biathlonistów.
Najbardziej ekscytująca chwila - trzecie strzelanie w tymże.
Najbardziej nerwowa chwila - czwarte strzelanie :-)
Największe rozczarowanie - ekipa Norwegii praktycznie we wszystkim, czego się tknęli.
Największe pozytywne zaskoczenie - medal Kowalczyk.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
My tu gadu gadu a oto krokami mrówkojada nadchodzi nowa olimpiada zimowa! :-)
Nie wybieram się osobiście (za daleko), ale będę oglądał w TV:

-skoki narciarskie
-turniej hokejowy
-i coś z panią Justyną :-)

Mam nadzieję na pozytywne "polskie" emocje tzn. medal Adama Małysza, dwa krążki Justyny Kolwaczyk i jakiś miły wyskok np: brązowy medal dla Pauliny Ligockiej :-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:39:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
o ja też będę skoki śledził, hokej musowo i lubię jak się ścigają równolegle na desce i na nartach i oczywiście sanki, bobsleje i curling :D

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:48:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
arasek pisze:
medal Adama Małysza

Po wczorajszym konkursie to brzmi naprawdę realnie :!: :D

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 746 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 50  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group