Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 08 maja 2024 09:33:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 746 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 50  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: wt, 09 sierpnia 2016 13:03:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19452
Skąd: z prowincji
http://www.rp.pl/Opinie/160809265-Zukowski-Na-szczescie-Zielinski-wpadl.html
Cytat:
Tomasz oraz jego brat Adrian Zieliński - mistrz olimpijski z Londynu - mają wśród polskich kontrolerów dopingu fatalną opinię. I nie tylko wśród nich.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: wt, 09 sierpnia 2016 13:31:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Wiem, że to może nie fair w stosunku do naszych sportowców, ale wykazuję ujemne zainteresowanie tymi zawodami. Za dużo tego, ciężko się połapać. Ostatnie IO, którymisię jarałem, to była chyba Barcelona 92.
Przed obecnymi słyszałem, że możemy być wysoko w klasyfikacji medalowej. Ale to chyba na wyrost jednak było


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: wt, 09 sierpnia 2016 19:37:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17274
Skąd: Poznań
otoKarbalcy pisze:
wykazuję ujemne zainteresowanie tymi zawodami.


A ja właśnie lubię IO za ten misz-masz. I oglądam te różne egzotyczne dyscypliny, ze świadomością że robię to właściwie raz na cztery lata :)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: wt, 09 sierpnia 2016 19:41:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
arasek pisze:
Znów będzie 10 medali czy tym razem przekroczymy? Jak myślicie?

Myślę, że tradycyjne 10. Widziałbym to tak:
Złote: Włodarczyk, Fajdek, Małachowski
Srebrne: dwójka podwójna pań, Zieliński, Walczykiewicz
Brązowe: Majka, czwórka podwójna panów, Myszka, Kszczot

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: śr, 10 sierpnia 2016 20:42:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17274
Skąd: Poznań
Na razie jakoś słabo to wygląda. Odpadają gdzie się tylko da.
Ale Twój prognostyk wygląda przekonująco. Może dociągną do dziesięciu.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: śr, 10 sierpnia 2016 22:22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Jakoś tym razem mój entuzjazm zanika ;(
Żeby nie było - Majkę oglądałam podskakując i wznosząc okrzyki oraz zaniedbując własne dzieci, których nie miał kto położyć spać ;-)
Uważam też, że Kasia Niewiadoma i Maciej Bodnar spisali się rewelacyjnie, ale jakieś kłótnie w kolarskim światku oraz afera dopingowa Zielińskiego (Zielińskich?) kładą się cieniem na radość. Może ktoś ten cień rozwieje jeszcze?
Oby!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: śr, 10 sierpnia 2016 23:06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
arasek pisze:
Na razie jakoś słabo to wygląda. Odpadają gdzie się tylko da.

Wygląda chyba gorzej niż jest - w tym sensie, że odpadają raczej ci, po których nikt (łącznie z nimi samymi) się nie spodziewał. Fatalnie dzieje się w ciężarach, zanim jeszcze zaczęło się coś naprawdę dziać, gorzej niż tragicznie zaprezentowali się pływacy (związek rozwiązać, a działaczy potopić w basenie - jak to możliwe, że właściwie każdy zawodnik pływa 2 sek. wolniej, niż rok temu?!), beznadziejni są szczypiorniści (ale to u nich raczej norma), żenująca jak zwykle Radwańska. Ale tak naprawdę nie straciliśmy do tej pory żadnej istotnej szansy medalowej. No, ok - może Kawęcki i może Białecka w RS:X. Więc może rzeczywiście wygląda to słabo, ale taka jest obecnie niestety siła polskiego sportu. Po stronie plusów na razie trzeba postawić kolarzy - tylko w czasówce kobiet bez dobrego rezultatu. Niewiadoma i Bodnar na medal byli za słabi, ale zrobili, co mogli, a fakt, że Niewiadoma była rozczarowana po starcie wspólnym (choć przedstawione uzasadnienie niespecjalnie do mnie trafia) dobrze o niej świadczy. Zobaczymy, co będzie dalej. Jutro w ciągu godziny mają być (2 miały być już dziś) 3 finały w wiosłach, w żadnym nie wydajemy się być bez szans, gdyby 2 medale wpadły, byłoby już coś.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: czw, 11 sierpnia 2016 00:39:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25409
Na wioślarzy czekam!

Ale Polacy Polakami, natomiast:
arasek pisze:
A ja właśnie lubię IO za ten misz-masz. I oglądam te różne egzotyczne dyscypliny, ze świadomością że robię to właściwie raz na cztery lata


ja właśnie na maksa! dziś oglądałem judo, rugby, kajakarstwo górskie i siatkówkę plażową - coś pięknego :D (pomijając kolarzy, bo to oczywiste). i nie żebym oglądał, co popadnie: szermierkę i strzelectwo od razu przełączałem!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: czw, 11 sierpnia 2016 00:55:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25409
I jest jeszcze jedna sprawa: na jakich innych zawodach, które normalnie pokazują w TV występuje człowiek o nazwisku Lkhagvasurengiin Otgonbaatar? :shock:

Dziś go widziałem i niemal płakał!!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: czw, 11 sierpnia 2016 09:17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17995
Crazy pisze:
Lkhagvasurengiin Otgonbaatar? :shock:

:)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 01:17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25409
Nie no, Olimpiada jest the best! Dziś z kolei widziałem, jak pierwszy historyczny złoty medal dla kraju Fidżi zdobyła drużyna rugbystów - i uwaga, zdobyła go, pokonując w finale Wielką Brytanię 43:7 :!: :o Nie znam się na punktacji rugby, ale wynik mówi jednak sam za siebie :D
A potem, gdy już mecz dobiegł końca, zebrali się w krąg i śpiewali... nie wiem, co śpiewali, ale wyglądało, że psalmy prosto do nieba!

Moja przygoda z olimpiadą w tym roku się kończy. Wybywam na wieś, gdzie w tym roku zdaje się, że nie będzie tam z grubsza niczego, jak ongiś zakładał Piotr Kononowicz.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 09:19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Ja widziałam jednym okiem ;-)
I w ogóle wczorajszy dzień, oczywiącie, bardzo mi się podobał! Może jeszcze coś będzie dla mnie na tych igrzyskach :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 19:23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
jak można nie transmitować tenisa ziemnego a transmitować pingla ? czy ktoś z Was zobaczył w ogóle piłeczkę czy oni mają tylko paletki i udają ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 22:35:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
arasek pisze:
Na razie jakoś słabo to wygląda.

Bogus pisze:
Wygląda chyba gorzej niż jest

No dobra, po tym co odstawił dzisiaj Myszka, przestaję zgadzać się ze sobą. Nie zgadzam się też z Araskiem, bo nie wygląda to słabo, tylko beznadziejnie. Nie wiem, czy on się czegoś najarał i zaatakowały go w morzu różowe słonie, czy dostał sraczki i musiał się zatrzymywać przed każdym znakiem, czy też, jak trener Słomiński, powie, że dziennikarze i kibice napalili się, że to jakieś ważne zawody, a to przecież regaty jak każde inne, nie wyszło, wyjdzie może za 2 tygodnie w Otwartych Mistrzostwach Burkina Faso. Jeśli mu nie przejdzie do niedzieli, to chyba tych 10 medali jednak nie będzie, bo na pozytywne niespodzianki to się jakoś nie zanosi.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: OLIMPIADA!
PostWysłany: pt, 12 sierpnia 2016 23:00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17995
.. dwie szanse medalowe w sztandze odpadły. Jak mawia Marian Pażdzioch ..za jaja i na latarnię.
Przygotowanie olimpijczyka to 1 milion złotych.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 746 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 50  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group