Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 22:47:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 13 lutego 2006 12:53:59 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Mogę już oficjalnie ogłaszać

Wielki koncert promocyjny TRIBUTE TO KRYZYS.

Projekcja archiwalnych materiałów filmowych o KRYZYSie, w tym kilka niepublikowanych zupełnie niespodzianek.
Występ supergrupy TRIBUTE TO KRYZYS BAND złożonego z muzyków zespołu STARZY SINGERS z towarzyszeniem wielu wokalistów i instrumentalistów.

Promocyjna sprzedaż płyt Tribute To Kryzys, możliwość spotkania na sali oryginalnego składu Kryzysu - kto wie, co się więc jeszcze wydarzy?

15 marca 2006, godzina 19. CDQ, Burakowska
Bilety 20 PLN w przedsprzedaży i 25 w dniu imprezy. Ilość biletów ograniczona!

Informuję również, że płyta Tribute To Kryzys, cz 2 pojawi się w sprzedaży 8 marca br. Za chwilę podam więcej informacji na temat składu wykonawców na tej płycie!

Jeśli to temat na potforum, to proszę Badurę o przesunięcie i przepraszam za umieszczenie go w niewłaściwym miejscu!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 lutego 2006 13:00:57 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
Prosze, prosze! Dobre wieści.
możliwość spotkania na sali oryginalnego składu Kryzysu
Oryginalny skład, tzn, który? Z Mirkiem na wokalu, wcześniejsze wcielenia grupy , a może wszyscy jacy się udzielali?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 lutego 2006 13:58:58 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
em, nie chcę wyjść na ignoranta, ale w jakim mieście to ma się odbyć?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 lutego 2006 14:02:16 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
Po nazwie klubu wnioskuję ,że w Wa-wie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 lutego 2006 21:28:07 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Rasfael pisze:
Oryginalny skład, tzn, który? Z Mirkiem na wokalu, wcześniejsze wcielenia grupy , a może wszyscy jacy się udzielali?



Mirek w Gdańsku i raczej nie przyjedzie, Mrówa w Londynie (chyba, bo nikt go nie widział od dłuższego czasu). Będą: Brylu, Magura, Jeżyk, Marcus, Men.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 00:15:08 
Ponoć artystycznie niespacjalnie, klimat całej imprezy za to extra.
Tak mawiali znajomi, którzy poszli na/dla Bryla.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 09:16:24 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Nie zgodziłbym się z opinią, że artystycznie niespecjalnie. Więcej o tej imprezie pisały osoby na forum Brygady Kryzys: http://www.dyskusje.pl/w/968867

Ja mogę tylko dodać, że występ TRIBUTE TO KRYZYS BAND był bardzo fajnie przygotowany. Wszyscy: STARZY SINGERS, dziewczyny z LOS TRABANTOS, OLAFF DERIGLASOFF i MUNIEK przygotowali się rewelacyjnie. Novika prawie się rozpłakała, że nie może z powodu choroby uczestniczyć w koncercie. No i KRYZYS - wiedziałem, że zespół wystąpi, koordynowałem harmonogram prób, ale to co się wydarzyło mimo wszystko było szokiem. Otrząsnałem się po trzech dniach. Zgredy z KRYZYSU przy spotkaniu tak się naładowały, że zamiast czterech zrobili osiem utworów. KRYZYS to nie U2, no i pamiętajmy, że koledzy nie grali ze sobą przez 25 lat wspólnie, ale w zasadzie tylko podczas pierwszego utworu czuć było napięcie na scenie, ktore później ustąpiło niesamowitej energii. Nie było żenadki pod kątem przygotowanie technicznego.
Nagraliśmy na 6 kamer i na 16 śladów audio. Będziemy z tym walczyć, zobaczymy czy można upublicznić. Chociaż TVP Kultura już walczy o prawa do emisji. :wink:

A samo spotkanie rzeczywiście było pięknym wydarzeniem towarzyskim: osoby powyżej czterdziestego roku życia miały łzy w oczach, łamanym głosem i drżącymi rękami wyciągały pieczołowicie spakowane francuskie płyty winylowe KRYZYSu (licząc ich ilość razy wartość na allegro możnaby powiedzieć, że mieliśmy mały bank w CDQ). Przyszło kilku artystów - muzyków, reżyserów i plastyków. Energia pomiędzy ludźmi niesamowita. Reakcje bardzo miłe. Dużo śmiechu przy puszczaniu filmu o KRYZYSIE z 1981 roku z Telewizji Polskiej - komunistyczne komentarze pseudosocjologiczne zabijały.

Nieskromnie mówiąc - to była ponadczasowa impreza, która zyska status kultowej. Przyznam, się, że nie cenię zbytnio dziennikarzy którzy nie ineteresują się według mnie muzyką a tylko pławią się w gratisowych płytach z koncernów, ale kolejnym szokiem była recenzja w piątkowej Gazecie Wyborczej płyty Tribute To Kryzys vol. 2 i koncertu ręką Roberta Sankowskiego. Zadzwoniłem do niego i zapytałem skąd miał płytę, bo przecież mu nie wysyłałem. Okazało się, że facet kupił sobie bilet na koncert, przyszedł i kupił sobie płytę! Powiedział, że mu bardzo zależało i dla niego było to ważne. Myślę, że to też świadczy o wartości tego koncertu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 10:25:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
jednak żałuję, że nie dotarłem, tym bardziej liczę na relację w TVP Kultura

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 22:31:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 19 marca 2006 17:38:21
Posty: 32
Skąd: Magyarorszag
marecki pisze:
bardziej liczę na relację w TVP Kultura


a czy tvp kultura to tak w kablowkach chodzi ? :oops: czy tez mozna ja na antene zlapac :oops: :oops:
np oni podaja tak:Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą transpondera wszystkich abonentów Cyfry + prosimy o wczytanie nowej listy kanałów zgodnie z instrukcją obsługi dekodera. Kanał TVP KULTURA nadal jest dostępny na pozycji 11 w dekoderach Cyfry +. W przypadku problemów prosimy o kontakt z centrum obsługi abonenta tel. 0-801801801 lub 0-22 5740777

Widzów odbierających sygnał TVP Kultura bezpośrednio z satelity HotBird 13°E, prosimy o zmianę ustawienia swoich odbiorników.

czyli tylko w kablowkach albo tvsat
?

_________________
Salto delfina

- ta bajka jest mała jak


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 22:43:30 
Na antenę cyfrową możesz łapać. Znaczy cyfrowy musi być tuner czy co tam... ;)

Po relacjach cóż mogę powiedzieć. Szkoda, że tego typu imprezy odbywają się zazwyczaj tylko w Warszawie. :|


EDIT:
Oczywiście chodzi mi o antenę satelitarną. Naziemna nie - polska telewizja nie ma tyle pieniędzy, by w ten najprzystępniejszy sposób szerzyć kulturę... :(


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 23:29:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 19 marca 2006 17:38:21
Posty: 32
Skąd: Magyarorszag
Bandyta pisze:
polska telewizja nie ma tyle pieniędzy, by w ten najprzystępniejszy sposób szerzyć kulturę... Sad


to buraki som i tylem z tego mom
kiedys to se jeszcze armie w tvp mozna bylo obejrzec a teraz? mandaryna, ich ..., rozbarnce same jakies
kaszana - nie bede kupowal canal+
moze sie jeszcze los odmieni

_________________
Salto delfina

- ta bajka jest mała jak


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 marca 2006 23:35:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
DJ Adam Makonnen pisze:
prawie się rozpłakała


DJ Adam Makonnen pisze:
osoby powyżej czterdziestego roku życia miały łzy w oczach, łamanym głosem i drżącymi rękami


no w każdym razie bardzo sentymentalna ta imprezka była :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 11:35:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Ja mam TVP Kultura w kablówce - UPC.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 12:30:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 19 marca 2006 17:38:21
Posty: 32
Skąd: Magyarorszag
no wlasnie wiedzialem ze we wawie to taka maja
[quote]
:x

_________________
Salto delfina

- ta bajka jest mała jak


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 marca 2006 14:42:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
ale UPC jest chyba nie tylko w W-wie :?:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group