Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:50:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 09 września 2011 08:58:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
Odkopałem stary wątek - rzecz o dickiesach:

Pet pisze:
Ja jestem wierny klasycznemu modelowi 874:

Sa wykonane, z grubego "niezniszczalnego" materialu (to chyba jakis rodzaj drelichu, czy cus), dodatkowo zabezpieczonego impregnatem wykonanym wg technologii 3M sprawiajacego, ze spodnie nie chlona wilgoci, a ponadto lekkie zabrudzenia schodza po strzepnieciu materialu reka. Wzmocnione szlufki sprawiaja, ze mozesz nosic na pasku nieliche obciazenie, bez obawy, ze Ci sie urwa, a fakt, ze portki maja kancik czyni je ciuchem nadajacym sie na kazda okazje: zarowno na ognisko na dzialce kolegi, jak i na urodziny do babci (zwlaszcza jesli zaopatrzysz sie w portki w jakims "maskujacym" brud kolorze - np. czarnym )


Dzięki rekomendacji Peta i 3bajka ( :piwo: ) zaopatrzyłem się jakieś 2 albo i 3 lata temu w dickiesy 874 (3 pary :)) i mogę tylko potwierdzić to co powyżej - śmigam codziennie do pracy/od święta na herbatkę do cioci i do dzisiaj spodnie dają radę.

Ale nie o tym: ponieważ ostatnio awansowałem z rozmiaru M do L przymierzam się do następnego zakupu. I szczerze mówiąc wybór dickiesów na allegro/ebay czy w sklepach w Warszawie nie ma startu do oferty na stronie http://www.dickies.com.
Problem w tym, że tamci nie wysyłają poza USA... Pisałem do nich z pytaniem o wysyłkę do Polski, ale bez skutku.
Może komuś się udało sprowadzić bezpośrednio spodnie stamtąd???


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group