Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 09:25:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 kwietnia 2006 16:00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
Pet, informatorze giełdowy Wink, powiedz mi gdzie najtaniej dostanę Marteny przed kostkę (czarne) w Wawie (a przy okazji gdzie tanio jakieś fajne płytki załapie Wink Polecałeś MediaMarkt w Jankach?)



Oooo z tymi Martensami to Ci nie odpowiem, bo sam juz dawno nie kupowalem i nie wiem jak sie ksztaltuja ceny. Pamietam tylko tyle, ze w tym firmowym sklepie przy Jerozolimskich bylo dosc drogo, a w takich np Szuz Szopach taniej... ale szczegolow Ci nie powiem ;)

Natmiast co do tanich plyt... w Jankach nie ma Media Markt tylko Saturn (polecam). Media Markty (jesli nie bojkotyjesz ich po ich reklamie z polakami-zlodziejami) z ciekawymi okazjami sa na Okeciu i na Ostrobramskiej (i jeszcze na Woli, ale tam nie bywam). Aha! Z Media Marktami jest taka sama sytuacja jak z Empikami, tzn. ze jesli powiedzmy na Okeciu DVD "Stomping at The Klub Foot" kosztuje 89, to wcale nie oznacza, ze na Ostrobramskiej nie moze kosztowac 45... i na odwrot "Skull Ring" Iggy Popa kosztujacy na Ostrobramskiejk 56 zl, na Okeciu moze byc oklejony cena 19 zl :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 kwietnia 2006 23:21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Pet pisze:
Z Media Marktami jest taka sama sytuacja jak z Empikami, tzn. ze jesli powiedzmy na Okeciu DVD "Stomping at The Klub Foot" kosztuje 89, to wcale nie oznacza, ze na Ostrobramskiej nie moze kosztowac 45... i na odwrot "Skull Ring" Iggy Popa kosztujacy na Ostrobramskiejk 56 zl, na Okeciu moze byc oklejony cena 19 zl

To i prawda czasami sam odpadłem porównując ceny. Media Marketu na Woli raczej nie polecam ostatnio bo makabrycznie mały wybór jest (pusto na półkach wręcz) i notoryczny brak nowości. :twisted:
Całe szczęście, że nie ma takiego sklepu na Ursynowie bo bym chyba zbankrutował. :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 kwietnia 2006 17:50:04 
Pet pisze:
Oooo z tymi Martensami to Ci nie odpowiem, bo sam juz dawno nie kupowalem i nie wiem jak sie ksztaltuja ceny. Pamietam tylko tyle, ze w tym firmowym sklepie przy Jerozolimskich bylo dosc drogo, a w takich np Szuz Szopach taniej...

żebym jeszcze wiedział gdzie jest sklep firmowy i co to są szuz szopy :) /chyba żeś nie zanglił sklepów obuwniczych zwykłych?/

Jakoś się do Saturna zbiorę, ale pewno nieprędko.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 kwietnia 2006 21:16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
żebym jeszcze wiedział gdzie jest sklep firmowy i co to są szuz szopy Smile /chyba żeś nie zanglił sklepów obuwniczych zwykłych?/


Sklep firmowy jest w Alejach Jerozolimskich, kawalek za hotelem Polonia (idac od strony Rotundy) w jednym z podworzy. Nic nie zanglilem... Szuz Szopy, to Szuz Szopy. Ich symbolem jest Szop Pracz. Jeden byl kiedys na stacji metra Centrum (ale nie wiem czy wciaz tam jest), jeden byl przy Chmielnej (kawaleczek od Nowego Swiatu), a jeszcze jeden byl (i na bank jeszcze jest) w moich rewirach, w Landzie. :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 kwietnia 2006 18:05:39 
Pet pisze:
Sklep firmowy jest w Alejach Jerozolimskich, kawalek za hotelem Polonia (idac od strony Rotundy) w jednym z podworzy.


Twoje Aleje Jerozolimskie nazywaja sie chyba moją Marszałkowską :lol: :lol: :lol:

Pet pisze:
a jeszcze jeden byl (i na bank jeszcze jest) w moich rewirach, w Landzie. Smile

A moze by tak wypad od Saturna do Landa połączony z okolicznościowym piwkiem na przystankach? ;) hem? Jak się rozkręcę, to nawet 4,5 maja? hę?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 08:09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
A moze by tak wypad od Saturna do Landa połączony z okolicznościowym piwkiem na przystankach? hem? Jak się rozkręcę, to nawet 4,5 maja? hę?


Jest to calkiem niezly projekt! Tym bardziej, ze bede juz po wyplacie :)!

Moze w ogole zorganizujemy manewry "w ruchu" polaczone z okazyjnymi zakupami? :lol: ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 09:07:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
3bajki pisze:
od Saturna do Landa


Wsiadacie w metro Dworzec Gdański i wysiadacie z metra Służew? ;-) (To można pojechać trochę jeszcze i zaliczyć Tesco. :lol: )

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 09:19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
panek pisze:
Wsiadacie w metro Dworzec Gdański i wysiadacie z metra Służew? (To można pojechać trochę jeszcze i zaliczyć Tesco. )


Co prawda mowilismy oSaturnie w Jankach, ale w sumie mozna by spenetrowac Saturna w Arkadii (w koncu jeszcze nigdy tam nie bylem :shock: )

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 13:15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Pet a pamietasz może, sklep z Martenami w hali obok Pałacu Kultury? Prowadzi(ł) go naziol. Przyznać muszę, że miał super wybór butów. Oprócz tego koszulki z naziolowymi motywami: łajt pałer i kukluksklan, brrrr :twisted: . Sklep w Alejach też znam, ale ceny są zabójcze. Fajny był, choć nie wiem czy jeszcze jest sklep z glanami na ul .Piotrowskiej w Łodzi.
Groszek jak się noszą Twoje nowe buty?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 13:39:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Bialy_Kruk pisze:
Pet a pamietasz może, sklep z Martenami w hali obok Pałacu Kultury?


Pewnie, ze pamietam. :)

Bialy_Kruk pisze:
Prowadzi(ł) go naziol


...(ł). Ten sklep juz od dawna nie istnieje. Nie wiem co sie dzieje obecnie z Pontonem (smieszna sprawa bo nei dalej jak wczoraj wspominalismy tego , ale moge sie domyslac, ze tak jak wiekszosc "praworecznej" starej ekipy z Wa-wy siedzi teraz w Londynie. Obecnie jedynym sklepem w Wa-wie prowadzonym przez "naziola" jest Buldogg w przejsciu przy Remoncie, ale tez nie wiem czy sie dlugo utrzyma, bo kiedy bylem tam ostatnim razem, robili tam wyprzedaz wszystkich ciuchow.

Bialy_Kruk pisze:
Fajny był, choć nie wiem czy jeszcze jest sklep z glanami na ul .Piotrowskiej w Łodzi.


O ile sie oreientuje to przy Piotrkowskiej w Lodzi jest co najmniej kilka sklepow z glanami... i faktycznie jest w czym wybierac :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 15:09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
był jeszcze kiedyś sklep firmowy martensa w podziemiach dworcowych. kupiłam tam co najmniej dwie pary swoich martensów i nie był tak drogi jak ten w Alejach.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 15:25:17 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Bialy_Kruk pisze:
Groszek jak się noszą Twoje nowe buty?

Całkiem w porządku, nie czuję różnicy szczerze powiedziawszy między tymi a innymi glanami, na początku brak wykończeń przeszkadzał w wyglądzie, teraz stwierdzam, że ma to swój urok :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 15:27:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
a poznanioki pamiętacie, kto kiedyś sprzedawał martensy i grindersy w Okrąglaku ?

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 kwietnia 2006 23:31:08 
Dzięki natalia za info.

Pet pisze:
Moze w ogole zorganizujemy manewry "w ruchu" polaczone z okazyjnymi zakupami?


Tak! :)

panek pisze:
Wsiadacie w metro Dworzec Gdański i wysiadacie z metra Służew?

Ja już nie na Zolibo żyję i mieszkam

Pet pisze:
mozna by spenetrowac Saturna w Arkadii (w koncu jeszcze nigdy tam nie bylem )

wydaje mi się że tam sprzęt był, ale płyt nie. Choć nie znam się bo zawsze w konkretnych elektrycznych zakupach się tam pojawiałem.

Pet pisze:
O ile sie oreientuje to przy Piotrkowskiej w Lodzi jest co najmniej kilka sklepow z glanami

A podaj adresy, bo moze kiedy kumpel zawiezie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 kwietnia 2006 08:43:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
wydaje mi się że tam sprzęt był, ale płyt nie. Choć nie znam się bo zawsze w konkretnych elektrycznych zakupach się tam pojawiałem.


Wydaje mi sie, ze Monika pisala kiedys, ze kupowala tam jakies plyty (prosilbym o weryfikacje tej informacji)

3bajki pisze:
Tak!


To co? Zakladamy osobny watek i skrzykujemy wycieczke zakupowa? :)

[rozumiem, ze cala akcje przewidujemy na 4 lub 5 maja?]

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group