Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 25 sierpnia 2019 08:00:23

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 października 2008 17:20:35 
Awatar użytkownika

czarnuch pisze:
"may force..."

to również od pewnego czasu jeden z moich ulubionych tematów,,,

,,,ale Bliźniacze szczyty również były swego czasu bardzo ciekawe,,,

poza tym co robię dziś i tego słucham,,, świetne!!!

A pyta zawsze Bóg

Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 października 2008 21:23:03 
Awatar użytkownika

Smok pisze:
Bliźniacze szczyty

nigdy mnie za bardzo ten temat nie interesował..... nie oglądałem, pewnie dlatego :wink:

Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 października 2008 19:56:07 
Armia:

przede wszystkim stare wątki muzyczne (armijne), pierwsze gwiazdkowania płyt, piosenek, wątek o pieśni przygodnej (mega!) i forumowe - mecze, manewry, wyprawy. totalnie niesamowite

Potforum:

co robię dziś i tego słucham - faktycznie, sporo się można o nas dowiedzieć stąd. generalnie mam tutaj bardzo podobnie jak Krejzi.
do tych dodam 'co tam widać za mgłą' i 'kiedy człowiek robie się dziadem' - niby humorystycznie ale jednak sporo osobistych rzeczy zostało tam napisanych; oraz zespoły numer jeden - tu z kolei muzyczne preferencje wielu osób, czasem zaskakujące (!)

to czytam... - to z kolei mój konik. wielu pozycji nie znam o których piszecie ale to jeden z ważniejszych wątków dla mnie. gdyby nie wpisy Krejziego to prawdopodobnie do dzisiaj nie znałabym Winnetou!
a, no i osobno książki z lat dziecięco-młodzieńczych były (przeczytałam przez to serię Pana Samochodzika, jedno z moich największych zaniedbań)

wątek Gera gwiazdkujący czasy i (mniej nieco czasowniki) - max gwiazdek!!! szkoda tylko, że mało się to rozwinęło

kfinto, pomidorowa, kupowanie to już zdecydowanie mniej moja bajka

była jeszcze encyklopedia Piły (genialna :D ) interwały prymy czystej ( :D ) stefan i małgosia ( :D ) i coś o Małym Księciu

Ocenarium:

na samym początku niekoniecznie bo głupio czytać elaboraty o czymś, czego się nie zna... ale w miarę wchodzenia w muzykę stało się jednym z najważniejszych i fajniejszych miejsc w necie! oczywiście wątki bitelsowo-flojdowe czytane nie raz ale chyba jeszcze nigdy całość. S&G, soundropsowy, dead can dance, yesowy, pj i cała masa innych w tej chwili. wątki Panka na które się nie załapałam :( i typowo muzyczne (więcej czadu czy pogłosu). najlepsze potforum!

Pod różą RUM:

wątki górskie, przede wszystkim wątek Tatrzański i I'm on the top. nasze Shire (jedno z tamtych zdjęć służy od dłuższego czasu za miejsce akcji wielu książek które czytam :) ) Sadurka (!) ziemia kłodzka i cmentarze

Awanturum:

teraz praktycznie nie czytam. ale był bardzo fajny wątek 'czy czeka na Ciebie armia?'. oprócz tego Ąm, o broni palnej i 11 września. a w kręgu moich zainteresowań od pewnego czasu: II wojna alternatywnie, hitleryzm i stalinizm

antywątki i antypotfora przemilczę :)

Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 07:29:11 
no dobra, tez zsumuję:

Armia:

kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo hje hjehje

tematy o Lunie lubię

piękny temat o naszej wkładce do SSS!!! ******

i tak jak karolina pisała: te wszystkie pierwsze manewrowe i wspomnieniowe topiki z zamierzchłych czasów.
Potforum:

Co robię dziś **** i pół. wyszukuję interesujące mnie posty ;) lubię się wpisywać i w ogóle to taki wspólny blog i nikt nie krzyczy za oftopy.

tego słucham ***** zapominam zaglądać ostatnio

may the force: nie byłam nigdy jakąś superfanką wojen ale ten temat mnie urzeka i z chęcią sobie obejrzę całość przy sposobności.

bliźniacze szczyty: o tak!!!

kfinto i to czytam sporadycznie odwiedzane ale lubieu też

ocenarium:
tematy związane z klasykami muzyki, głupki chmury wyważnone drzwi i takie tam, poza tym lao che tak trochę, soundrops z ciekawości

pozdróżorum:

temat zgadywanka i o wyprawach wszystkich

awanturum:
ten temat w którym aktualnie toczą się najzażartsze dyskusje :D
a tak serio to jeden z best tematów ever był tam: Igora o paleniu.

fotoroom:

rodzinny i mój widok z okna

Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 10:16:41 
Awatar użytkownika

Morella pisze:
kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo hje hjehje

hahahaha :piwo: :lol:

Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 17:25:09 
Awatar użytkownika

Morella pisze:
kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo

:D :soczek:
Morella pisze:
piękny temat o naszej wkładce do SSS!!! ******

o, ten wątek to po prostu geniusz!!! uwielbiam go! choć sam tam nigdy nic nie napisałem

Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 21:47:39 
Awatar użytkownika

Morella pisze:

:soczek: Dołączam się do klubu! :D

A poza tym:
W dziale Armia lubię też wątki nt. tekstów.

Potforum:
Sen o... - rewelka! Chyba mój ulubiony! :)
Cztery pory niepokoju - niby takie tam gadanie o pogodzie. Ale bardzo sympatyczny jest to wątek i lubię go bardzo.
Cytaty forumowiczów - tu mi się nieraz gęba cieszy od ucha do ucha!
To czytam - w sumie też często nie wiem, o czym mowa. Ale nieraz się tu ciekawe dyskusje nawiązują.
Dziwne pytania rodzą się.. - czasem bywa tu naprawdę ciekawie!
Zresztą za dużo tu tematów o których mogłabym pisać... bo je lubię bądź nie. A jakoś nie mam teraz zacięcia, żeby je wszystkie wymieniać...

2Tm2,3:
888-reprise - taki po prostu fajny wątek! :)

Ocenarium:
Ogólnie nie lubię gadać o muzyce, więc się tam nie udzielam. Ale poczytać czasem lubię. Najchętniej wątki, w których dyskusja odchodzi od głównych założeń działu - i staje się luźniejsza, nie taka poważna i merytoryczna, czyli np. w wątek o Metallice (która zresztą kiedyś przez jakiś czas była moim nr 1). Bardzo lubię też nie tyle same wątki, co posty Moniki z analizą tekstów.

Pod Różą Rum: - tu chyba wszystkie wątki lubię. :)

Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 stycznia 2010 09:34:13 
Awatar użytkownika

Przypadkiem trafiłem na którąś-tam-dziesiątą stronę muzycznego tamto-owamto i przeczytałem z rusztu szereg stron następnych! Ależ ciekawe dyskusje tam i jak ciekawie się to czyta po latach, kiedy niejednemu się opinie znacząco zmieniły! Zaczęło się od pytania Graviego "Armia czy Bitelsi" a potem poszło dalej a nawet zupełnie w inne rejony (choćby dyskusja słuchawkowo-głośnikowa!)

Bardzo zachęcam do skoku w przeszłość!

Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 11:12:30 
Awatar użytkownika

Wczoraj/ dziś w nocy wzięło mnie na oglądanie zdjęć rodzinnych, przejrzałam pierwsze 95 stron Fotoroomu i... ale beka :D jeszcze prawie nikt się nie znał, nie było manewrów tylko 'zloty' :lol:, dredziarz i Bart, Kasia K. ... pierwsze mniej więcej 30 stron fotoroomu rządzi :D

Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 12:05:16 
Awatar użytkownika

najlepszy to ocenarium, potem armia i oczywiście potforum - gwiazdkował jeszcze nie będę bo po etapie czytania wszystkiego jestem na etapie minimalu i czekam aż mi się włączy trujka czyli taki normalny udział we forum - ale to może tylko chwilowe zmęczenie spowodowane 3-tygodniową chorobą

ale wątek fajny to jest :D

Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 maja 2015 08:50:05 
Awatar użytkownika

Szukając starych wpisów o Beatlesach trafiłem na dyskusje, które toczyliśmy w dużym gronie wokół gwiazdkowania piosenek z płyt Bitelsów. Jest to niezła gratka (oczywiście jeżeli ktoś jest fanem i kojarzy w ogóle te sterty piosenek ;-)), niby gwiazdki i gwiazdki, ale super się to czyta - jest mnóstwo komentarzy!

Ale przy tej samej okazji trafiłem też na inny cymesik (w wątku bottomowym, też o Bitelsach): rozmowy przyszłych małżonków :D

PostWysłany: wt, 05 lipca 2016 23:34:22 
Awatar użytkownika

Wątek o nickach cziki cziki szejdi w dwunastym roku życia osiągnął najwyższą formę ever :!:

PostWysłany: sob, 30 marca 2019 18:50:48 
Awatar użytkownika

Wątek o Piosence po nic przypomniał mi, że wątek Duch Surwajwor był chyba jednym z najbardziej absurdalnych w historii forum. Akurat Piosenka po nic poradziła tam sobie nieźle, ale jako pierwsze odpadło On jest tu, a następnie Soul Side Story. Trudno by mi było wyobrazić sobie idiotyczniejszy scenariusz :-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.