Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:50:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 października 2008 17:20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
czarnuch pisze:
"may force..."

to również od pewnego czasu jeden z moich ulubionych tematów,,,

,,,ale Bliźniacze szczyty również były swego czasu bardzo ciekawe,,,

poza tym co robię dziś i tego słucham,,, świetne!!!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 października 2008 21:23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Smok pisze:
Bliźniacze szczyty

nigdy mnie za bardzo ten temat nie interesował..... nie oglądałem, pewnie dlatego :wink:

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 października 2008 19:56:07 
Armia:

przede wszystkim stare wątki muzyczne (armijne), pierwsze gwiazdkowania płyt, piosenek, wątek o pieśni przygodnej (mega!) i forumowe - mecze, manewry, wyprawy. totalnie niesamowite


Potforum:

co robię dziś i tego słucham - faktycznie, sporo się można o nas dowiedzieć stąd. generalnie mam tutaj bardzo podobnie jak Krejzi.
do tych dodam 'co tam widać za mgłą' i 'kiedy człowiek robie się dziadem' - niby humorystycznie ale jednak sporo osobistych rzeczy zostało tam napisanych; oraz zespoły numer jeden - tu z kolei muzyczne preferencje wielu osób, czasem zaskakujące (!)

to czytam... - to z kolei mój konik. wielu pozycji nie znam o których piszecie ale to jeden z ważniejszych wątków dla mnie. gdyby nie wpisy Krejziego to prawdopodobnie do dzisiaj nie znałabym Winnetou!
a, no i osobno książki z lat dziecięco-młodzieńczych były (przeczytałam przez to serię Pana Samochodzika, jedno z moich największych zaniedbań)

wątek Gera gwiazdkujący czasy i (mniej nieco czasowniki) - max gwiazdek!!! szkoda tylko, że mało się to rozwinęło

kfinto, pomidorowa, kupowanie to już zdecydowanie mniej moja bajka

była jeszcze encyklopedia Piły (genialna :D ) interwały prymy czystej ( :D ) stefan i małgosia ( :D ) i coś o Małym Księciu


Ocenarium:

na samym początku niekoniecznie bo głupio czytać elaboraty o czymś, czego się nie zna... ale w miarę wchodzenia w muzykę stało się jednym z najważniejszych i fajniejszych miejsc w necie! oczywiście wątki bitelsowo-flojdowe czytane nie raz ale chyba jeszcze nigdy całość. S&G, soundropsowy, dead can dance, yesowy, pj i cała masa innych w tej chwili. wątki Panka na które się nie załapałam :( i typowo muzyczne (więcej czadu czy pogłosu). najlepsze potforum!


Pod różą RUM:

wątki górskie, przede wszystkim wątek Tatrzański i I'm on the top. nasze Shire (jedno z tamtych zdjęć służy od dłuższego czasu za miejsce akcji wielu książek które czytam :) ) Sadurka (!) ziemia kłodzka i cmentarze


Awanturum:

teraz praktycznie nie czytam. ale był bardzo fajny wątek 'czy czeka na Ciebie armia?'. oprócz tego Ąm, o broni palnej i 11 września. a w kręgu moich zainteresowań od pewnego czasu: II wojna alternatywnie, hitleryzm i stalinizm


antywątki i antypotfora przemilczę :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 07:29:11 
no dobra, tez zsumuję:

Armia:

kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo hje hjehje

tematy o Lunie lubię


piękny temat o naszej wkładce do SSS!!! ******

i tak jak karolina pisała: te wszystkie pierwsze manewrowe i wspomnieniowe topiki z zamierzchłych czasów.
Potforum:

Co robię dziś **** i pół. wyszukuję interesujące mnie posty ;) lubię się wpisywać i w ogóle to taki wspólny blog i nikt nie krzyczy za oftopy.

tego słucham ***** zapominam zaglądać ostatnio

may the force: nie byłam nigdy jakąś superfanką wojen ale ten temat mnie urzeka i z chęcią sobie obejrzę całość przy sposobności.

bliźniacze szczyty: o tak!!!

kfinto i to czytam sporadycznie odwiedzane ale lubieu też

ocenarium:
tematy związane z klasykami muzyki, głupki chmury wyważnone drzwi i takie tam, poza tym lao che tak trochę, soundrops z ciekawości

pozdróżorum:

temat zgadywanka i o wyprawach wszystkich

awanturum:
ten temat w którym aktualnie toczą się najzażartsze dyskusje :D
a tak serio to jeden z best tematów ever był tam: Igora o paleniu.

fotoroom:

rodzinny i mój widok z okna


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 10:16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Morella pisze:
kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo hje hjehje


hahahaha :piwo: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 17:25:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Morella pisze:
kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo

:D :soczek:
Morella pisze:
piękny temat o naszej wkładce do SSS!!! ******

o, ten wątek to po prostu geniusz!!! uwielbiam go! choć sam tam nigdy nic nie napisałem

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 października 2008 21:47:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Morella pisze:
kilka uwag! zdecydowane *****! zawsze lekko mi się adrenalina podnosi jak widzę go zaznaczonego na pomarańczowo hje hjehje

:soczek: Dołączam się do klubu! :D

A poza tym:
W dziale Armia lubię też wątki nt. tekstów.

Potforum:
Sen o... - rewelka! Chyba mój ulubiony! :)
Cztery pory niepokoju - niby takie tam gadanie o pogodzie. Ale bardzo sympatyczny jest to wątek i lubię go bardzo.
Cytaty forumowiczów - tu mi się nieraz gęba cieszy od ucha do ucha!
To czytam - w sumie też często nie wiem, o czym mowa. Ale nieraz się tu ciekawe dyskusje nawiązują.
Dziwne pytania rodzą się.. - czasem bywa tu naprawdę ciekawie!
Zresztą za dużo tu tematów o których mogłabym pisać... bo je lubię bądź nie. A jakoś nie mam teraz zacięcia, żeby je wszystkie wymieniać...

2Tm2,3:
888-reprise - taki po prostu fajny wątek! :)

Ocenarium:
Ogólnie nie lubię gadać o muzyce, więc się tam nie udzielam. Ale poczytać czasem lubię. Najchętniej wątki, w których dyskusja odchodzi od głównych założeń działu - i staje się luźniejsza, nie taka poważna i merytoryczna, czyli np. w wątek o Metallice (która zresztą kiedyś przez jakiś czas była moim nr 1). Bardzo lubię też nie tyle same wątki, co posty Moniki z analizą tekstów.

Pod Różą Rum: - tu chyba wszystkie wątki lubię. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 stycznia 2010 09:34:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Przypadkiem trafiłem na którąś-tam-dziesiątą stronę muzycznego tamto-owamto i przeczytałem z rusztu szereg stron następnych! Ależ ciekawe dyskusje tam i jak ciekawie się to czyta po latach, kiedy niejednemu się opinie znacząco zmieniły! Zaczęło się od pytania Graviego "Armia czy Bitelsi" a potem poszło dalej a nawet zupełnie w inne rejony (choćby dyskusja słuchawkowo-głośnikowa!)

Bardzo zachęcam do skoku w przeszłość!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 11:12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 12:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Wczoraj/ dziś w nocy wzięło mnie na oglądanie zdjęć rodzinnych, przejrzałam pierwsze 95 stron Fotoroomu i... ale beka :D jeszcze prawie nikt się nie znał, nie było manewrów tylko 'zloty' :lol:, dredziarz i Bart, Kasia K. ... pierwsze mniej więcej 30 stron fotoroomu rządzi :D

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 12:05:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
najlepszy to ocenarium, potem armia i oczywiście potforum - gwiazdkował jeszcze nie będę bo po etapie czytania wszystkiego jestem na etapie minimalu i czekam aż mi się włączy trujka czyli taki normalny udział we forum - ale to może tylko chwilowe zmęczenie spowodowane 3-tygodniową chorobą

ale wątek fajny to jest :D

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 maja 2015 08:50:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Szukając starych wpisów o Beatlesach trafiłem na dyskusje, które toczyliśmy w dużym gronie wokół gwiazdkowania piosenek z płyt Bitelsów. Jest to niezła gratka (oczywiście jeżeli ktoś jest fanem i kojarzy w ogóle te sterty piosenek ;-)), niby gwiazdki i gwiazdki, ale super się to czyta - jest mnóstwo komentarzy!

Ale przy tej samej okazji trafiłem też na inny cymesik (w wątku bottomowym, też o Bitelsach): rozmowy przyszłych małżonków :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 05 lipca 2016 23:34:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Wątek o nickach cziki cziki szejdi w dwunastym roku życia osiągnął najwyższą formę ever :!:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 30 marca 2019 18:50:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Wątek o Piosence po nic przypomniał mi, że wątek Duch Surwajwor był chyba jednym z najbardziej absurdalnych w historii forum. Akurat Piosenka po nic poradziła tam sobie nieźle, ale jako pierwsze odpadło On jest tu, a następnie Soul Side Story. Trudno by mi było wyobrazić sobie idiotyczniejszy scenariusz :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 12 listopada 2019 13:00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Zagadeczka: co to jest za lista?

1. Kult
2. Lao Che
3. Metallica
4/5. Brygada Kryzys / Luxtorpeda
6/7. The Beatles / Pink Floyd
8. Spirit of 84
9. Izrael
10. Siekiera / The Soundrops

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 12 listopada 2019 13:07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Supporty na wymarzonym koncercie Armii?

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group