Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:49:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 04 marca 2017 21:27:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Znakomite wpisy, wspomnienia, emocje... dzięki! Głosowało 30 osób, utwór otrzymał 10 dziesiątek! Ocena łączna bardzo wysoka - 8,97

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 04 marca 2017 21:44:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
arasek pisze:
Ocena łączna bardzo wysoka - 8,97


STANOWCZO za niska !!!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: WYLUDNIACZ
PostWysłany: śr, 08 marca 2017 17:58:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Brakło czasu tym razem... tzn. był, ale niepotrzebnie znowu dałem się podpuścić kolegom z forum, aby napisać nic nie znaczący post o Luxtorpedzie i zajebistości Krzyżyka, a późniejszy bieg tygodnia sprawił, że czasu jednak zabrakło...

Wyludniacz, tak jak i całe Triodante poznałem dosyć późno (ARS MUNDI!!! Dzięki!)... Co prawda dziwnym trafem pewnie w okolicach ów pamiętnego 1997 A.D. zdarzyło mi się jakimś cudem w porannym (!!!) programie - który był prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego - zobaczyć fragment "teledysku" do tego utworu... no, ale ani dźwięki tv, ani obraz -> nie porwały...
Jest to bardzo dobre otwarcie, bardzo dobrej płyty... kolejny utwór, którego najwyraźniej na koncercie nigdy nie dane mi było usłyszeć (ale musiałbym poczytać moje relacje koncertowe)... Te nieoczywiste solówki wciąż we mnie wzbudzają interesujący i pociągający niepokój... jak to dobrze koresponduje z treścią!!!!!

Oczywiście pisząc te słowa robię sobie odsłuch tego utworu i muszę przyznać, że chyba ponownie będę chciał w najbliższym czasie posłuchać całą płytę, może nawet na vinylu...

Tymczasem ocena: 8

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: WYLUDNIACZ
PostWysłany: pt, 10 marca 2017 16:40:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Nie wiem kiedy ostatni raz słuchałem tego utworu, ale na pewno była dłuższa przerwa, może nawet dwa lata? I choć czułem, że to może być dobry odsłuch to jednak nie przeszło mi przez głowę, że aż tak. Tutaj - mimo skomplikowanej faktury i zawrotnego tempa - występuje spora dawka feelingu i wpuszczona zostaje odrobina powietrza, dzięki czemu mimo dosadności dźwięk jest wciąż plastyczny.

W każdej partii uderza najwyższej próby muzykalność. Nie mogę być tego pewien, ale wydaje mi się, że na gitarach przeważa Banan, bo już w Popiołach mi tego delikatnie bujającego drive'u jednak brakuje i to co wówczas wychodzi na wierzch ma w sobie sporo z chłodu i matematyczności, co jakoś tam doskwiera... A wracając do Wyludniacza - wszystko się klei, zaskakuje i stale podnosi mi puls, więc włączam znów i nadal działa. Cudo.

10/10, choć tak chętnie napisałbym, że 11.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group