Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 11:24:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 04 maja 2017 09:18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Niby wylosował, ale w tym całym zapieprzu przed długim weekendem dwa tygodnie przeszły, anim się obejrzał :roll:

Ja bym podwyższył średnią, bo dałbym 8,5/10. Posłuchałem kilka razy i mam dokładnie tak, jak za pierwszym razem. Może nie zachwyt, ale wzruszenie na pewno. No nie wiem, ale to wejście AN mnie każdorazowo kładzie na łopatki i niezmiernie rozczula. Ije Ije Ijeeeee - takie niby dorosłe, no dobra, prędzej młodzieżowe, bitelsowskie - tu zaśpiewane przez kilkuletnie dzieci, z takim żarem i energią...! I to nic, że tekstu nie rozumiem, podobnie, jak pisał Crazy - i tak wiem, o czym Budzy tu śpiewa. I o czym śpiewa Arka. I najważniejsze - w ogóle mi się ten numer nie nudzi, mogę słuchać wiele razy.
A, że nie pasuje do reszty repertuaru? Z takimi łamaczami konwencji jest tak, że albo są strasznie irytujące, albo błyszczą, nie ma nic po środku. Dla mnie "Ukryta miłość" błyszczy.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 04 maja 2017 10:18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Super! :piwo:

I z tym nienudzeniem się prawda!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group