Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 12:34:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 12:43:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Erkeju, jestem urzeczony zdjęciami. Mówi się, że każdy fotograf chce zrobić to jedno jedyne zdjęcie, na którym jest to "coś". Ty ich masz już niezłą kolekcję.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 12:46:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Erkeju - ja to bym chciał być choć w połowie tak dobrym gitarzystą, jak Ty fotografem,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 13:42:53 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
Erkej pisze:
Hehe... Aleś se moment wybrał na tę krytykę, Outsider... Wink

długo na to czekałem :D

Erkej pisze:
Czasami, w celu zaprezentowania danego ujęcia, idzie się na mniejszy lub większy kompromis jakościowy.

nie no ja wiem... najzwyczajniej w świecie mam takie skrzywienie, że jeżeli ja zrobię jakieś zdjęcie, ujęcie jest "phenomenal", ale totalnie położyłem kwestie techniczne, to zdjęciu mówię "pa"... może źle robię... nie wiem, nie umiem inaczej :)

Erkej pisze:
Zapewniam Cię również, że nie ma tu zdjęć bez obróbki.

ja wiem, chodziło mi raczej o kwestię, że gdzieś tego było ciut za mało (patrz: maestro elrond, z ręką wyciągniętą w "nas" - IMG_28521, gdzie jest dla mnie za blado, kolory są nijakie... albo zrobć b&w, albo troszkę podciągnąć to i owo...), ale to tutaj już wchodzimy na upodobania i osobiste postrzeganie jakiejś tam estetyki szeroko pojętej, więc to raczej nie jest temat do dyskusji ;)

Erkej pisze:
Czekam na kolejne Twoje fotografie. Przyjrzę się im równie życzliwie.

cała przyjemność po mojej stronie będzie ;)

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 15:41:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..zdjęcie "łucznicze" to dla mnie najlepsze zdjęcie jakie w ogóle kiedykolwiek zrobiono Budzemu...Erkej :brawa:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 16:33:12 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
O żesz :shock: Ależ zdjęcia, Erkej! WIELKIE BRAWA!!! Jestem pełen pozytywnego podziwy dla Ciebie, że tak pięknie potrafisz sfotografować Armię! I nie tylko zresztą. Który to już raz wrzucasz foty? BRAWO i DZIĘKI!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 16:52:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 13:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
Outsider pisze:
ale totalnie położyłem kwestie techniczne, to zdjęciu mówię "pa"

:shock: :?: :?:
Outsider pisze:
gdzieś tego było ciut za mało (patrz: maestro elrond, z ręką wyciągniętą w "nas" - IMG_28521, gdzie jest dla mnie za blado, kolory są nijakie... albo zrobć b&w, albo troszkę podciągnąć to i owo...

:evil: :evil:
co ty taki zajadły jesteś z tą krytyką konstruktywną?
Przecież to nie konkurs techniki fotograficznej czy jak to tam powinno się nazwać. Najbardziej w zdjęciach Erkeja cenię to że maksymalnie oddają klimat koncertu, pokazują magiczne chwile itd...Ktoś kto nie był , może dzięki nim tak jak Natalia żałować, że nie był. A te kwestie merytoryczne...Chyba niewielu z nas potrafi się do nich ustosunkować. Poza tym jeżeli
elrond pisze:
..zdjęcie "łucznicze" to dla mnie najlepsze zdjęcie jakie w ogóle kiedykolwiek zrobiono Budzemu...

to on już chyba wie najlepiej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 16:57:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 21:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
Franc pisze:
co ty taki zajadły jesteś z tą krytyką konstruktywną?

zazdrosny poprostu jest,ot co ;)

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 17:14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 maja 2006 21:07:13
Posty: 8
Skąd: na razie Kraków
Zdjecia piekne =) (kiedys tez sie naucze takie robic ;))


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 17:37:23 
O !!! Franc jako obronca ucisnionych.Nie znalem kolegi z tej strony hue hue....a tak w ogóle to protestuje...co tak malo moich zdjec panie Erkej,ja kcem tak jak Dredziarz..no wiesz..Klymoon z lewego profilu(wymarzony dzik),Klymoon od frontu,Klymoon w szafie itd.... :faja:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 18:51:57 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Tutaj jest przykład zdjęcia autorstwa Rafała Nowakowskiego, które, pomimo braku odpowiedniej ostrości, jest bardzo cenne.
Bardzo dobrze, że autor dał je poznać szerokiej publiczności takim, jakie ono jest.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 20:32:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Erkej nie chcę mówić, że zdjęcia urywają pewną część ciała ale Ty przechodzisz sam siebie. Sprawiasz, że osoby będące na danym koncercie mogą go jeszcze lepiej wspominać patrząc na fotki Twojego autorstwa, a nie dostrzegając takich barw na scenie. Wtedy taka persona myśli "Kurde i ja brałem udział w takim zajebistym wydarzeniu. Nie byłem tego świadomy. Ale super!"

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 21:06:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 19 października 2006 06:05:03
Posty: 153
Skąd: IL
BartZ pisze:
"Kurde i ja brałem udział w takim zajebistym wydarzeniu. Nie byłem tego świadomy. Ale super!"


...a osoby, ktore nie byly mysla "Kurde, ale zajebiste wydarzenie a ja nie bylam! Ale kijowo!"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 kwietnia 2007 22:20:53 
Z punktu widzenia laika:
to zdjęcie Erkeja są bardzo dobre. Dość maksymalne jest uchwycenie 'chmury światła'. Z jednej strony można ją traktować jako niszczącą zdjęcia, z drugiej to właśnie ona tworzy 'eteryczny' klimat fotografii.

Część zdjęć można by pewnie jeszcze podretuszować photoshopem (ale w tym programie, to i z Budzego można by zrobić piękną, piersiastą, blondynę ;). W zdjęciach, które wymienił Outsider akurat do tego pierwszego można się przyczepić (wyjątkowo się w nie wpatrywałem dokładnie :) ). Ostrość ręki Budzego w cieniu nie jest idealna. Natomiast co do drugiego zdjęcia nie bardzo rozumiem. Jak dla mnie klasyczny kontrast ciemna sylwetka Budzego (El) kontra prawie jasna czerwień (cz) w układzie - cz/El.
Może i lepiej by było gdyby zdjęcie było dłuższe i czerwieni z lewej więcej, albo gdyby Erkej uciął zdjęcie (skasował fragment zdjęcia) Budzego na prawej części czapki.
Dla mnie zdjęcia Erkeja są naprawdę fajne, realistyczne i przypominają mi zdjęcia z koncertów jazzowych dobrych fotografów, Twoje natomiast odbierałem jako statyczne (z jednym b. fajnym wyjątkiem), choć ok.

Ale ja się na sztukach plastycznych nie wyznaję
więc mogę pieprzyć kocopały


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 kwietnia 2007 10:32:19 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
elrond pisze:
..zdjęcie "łucznicze" to dla mnie najlepsze zdjęcie jakie w ogóle kiedykolwiek zrobiono Budzemu...Erkej :brawa:
zdjecie na pewno jest super, wiem, bo widzialem to na zywo i to byl jeden z najlepszych momentow wieczoru (a niemuzyczny), ale gdzie ono do cholery jest :?:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 kwietnia 2007 12:05:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
wiesz co Outsider właśnie przjrzałam sobie twoje zdjęcia. może przyjmiesz konstruktywną krytykę: nie rób fot od dołu bo każdy wychodzi na nich kiepsko :roll: żadne z Twoich zdjęc z proximy mi się nie podoba właśnie z tego powodu. :roll:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group