Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 21:59:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 28 maja 2023 19:01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9979
Zostało wczoraj wysłuchane - na manewrach pokoncertowych. 8-)
Tak, jak już mówiłam - bardzo Spiritowa płyta. Przyjemnie się słuchało! No i mi zdedydowania najbardziej się podobał Psalm 82. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 31 maja 2023 10:09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17252
Skąd: Poznań
Crazy pisze:
Będzie słuchane!


O tak!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 09 czerwca 2023 22:46:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
i jak, zostało? dziś dostałem dobrą recenzje od koleżanki, wiec jakiś tam odzew skromny, ale jest. Nie pchaliśmy się tam, ale ktoś nawet wpisał mnie w jakiś plebiscyt na alternatywna płytę miesiąca, gdyby ktoś miał fb i chciałby pomóc, będę wdzięczny. Mam szansę na 3 miejsce ;)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2023 17:21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Właśnie dość mało tego słuchania wystąpiło :oops:
Ale było!
W przeciwieństwie do zasady, wolę jednak Spirit-Spirit, ale rzeczywiście mogę sobie wyobrazić ten materiał w wersji spiritowej, duch ten sam, a i czad się pojawia prawdziwie punkowy (Upadki!). O ile jednak podziemne brzmienie wybaczam bez żadnego problemu, to po prostu brak mi tego organicznego brzmienia, jakie ma ZESPÓŁ.
Dobry materiał i wbrew, być może, ironii, to naprawdę dobrze, że jest te 20+ minut, bo prosto konkretnie i na temat. A jak ma być demo, to też nie może być za długie.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 15 czerwca 2023 20:50:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17252
Skąd: Poznań
Ciekawy i udany materiał!
Faktycznie - pozdro zasada - ta dawka elektroniki okazała się ożywcza. A w ogóle z czym mi się to kojarzyło... chwilami z rzeszowską sceną (One Million Bulgarians), chwilami z Agressiva 69 a czasem z niczym - i bardzo dobrze.
"Rozterka" - tu mi się podoba to lekkie, psychodeliczne, nieco rozstrojone brzmienie gitary.
"Nie ma tego złego" - najlepszy numer jak dla mnie, wczesny Dezerter by się nie powstydził. Fajne rozwiązania harmoniczne i wchodzący w głowę refren.
"Upadek" też w sumie do radia, w w RH w 1988 roku doszedłby do 9 miejsca, podoba mi się!
"Zdepcz go" chyba taki najbardziej "piwniczny", normalnie jakby się jakieś stare demo Abaddona zachowało
Ostatni utwór to już niezła psychodelia (te dźwięki na drugim planie!), zyskuje przy upartej próbie kolejnego wysłuchania :D
teraz już bardzo doceniam to pianinko z domku dla lalek

Konkretny, zwarty kawałek mocnej muzyki. Zrobiła mi miły wieczór.

Z fb nie pomogę bo mnie tam nie ma.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 16 czerwca 2023 00:40:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
bardzo mnie cieszą Wasze recenzje :) Myślę, że w najbliższym czasie będę kontynuował tę formę, czyli autorskie single i minialbumy, w miarę tworzenia nowych rzeczy. Co nie znaczy, że przynajmniej z Bartkiem i Kto Bogatemu Zabroni powiedzieliśmy ostatnie słowo. Bo ze Spiritem to chyba nieprędko się uda, nawet tego, że byśmy obchodzili w tym roku 20-lecie jakoś żeśmy nie zauważyli.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 25 lipca 2023 14:43:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
odżywa na chwilę druga postspiritowa odnoga, czyli Kto Bogatemu Zabroni

phpBB [video]

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 września 2023 00:15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
Niedawno ostatnia płyta Spirita wyleciała ze Spotify, bo pośrednik się zwinął... U nowego płacę stała kwotę roczną (choć proponuje mi też opłatę 50 $ za zostawienie płyty w streamach na zawsze, może się skuszę, tylko ten poprzedni też to obiecywał...), natomiast w ramach tej podstawowej kwoty mogę wrzucać tyle muzyki, ile chcę i robić to dla dwóch artystów. Planuję więc wrzucić najpierw składankę Żółtych Słoników, a potem nowy wybór najlepszych na XX-lecie Spirita. Jeśli macie jakieś sugestie, co na tej składance Spiritowej się powinno pojawić, zwłaszcza z ostatnich materiałów, których nie ma na poprzedniej, to chętnie się dowiem. Tym razem nie mam ograniczeń typowych dla płyty CD, więc to może być więcej, niż te 70 minut. "Na śmierć i życie" już czeka na ponowną premierę, a potem wrzucę też zapewne inne regularne płyty. mam też nadzieję, że pojawią się też we wszystkich innych serwisach, których ja nie używam, ale wam się pewnie zdarza.

PS/aktualizacja: Trzy płyty Spirita już wjechały na Spotify i inne serwisy


PS2: I "Latarka" też już jest.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 19 października 2023 21:28:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
na Spotify jest już wszystko (poza składankami, za to z "Political fiction" i singlową "Kolędą"), natomiast od dziś cała regularna dyskografia Spirita jest również na Deezerze, który myślał chwilę dłużej

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 02 listopada 2023 22:48:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
phpBB [video]


26 listopada późnym wieczorem teledysk będzie można zobaczyć na dużym ekranie (coroczny pokaz teledysków, tym razem w Atlanticu), będzie dużo fajnych rzeczy, a z tych Spiritowych pojawią się jeszcze teledyski do "Noc nie zarwie się sama" i, co może być pewnym zaskoczeniem, "Latarki".

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 28 listopada 2023 00:38:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
phpBB [video]

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 29 listopada 2023 10:36:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 stycznia 2023 20:20:59
Posty: 175
Skąd: Łódź
Szczerze to nie jest to generalnie mój klimat i pewnie dlatego wcześniej nie znałem Spirit, ale przesłuchałem parę numerów wybiórczo i na pewno nie można się przyczepić. W tej stylistyce to jest po prostu dobre! I nie wiem, może za mało przyjrzałem się, ale nawet nie specjalnie dostrzegam tam jakieś wtręty ideologiczne. Więc jeśli kolega Budyń pisze, że został niemal wyklęty ze sceny punkowej za poglądy polityczne i zaangażowania dziennikarskie to jest to bardzo nie w porządku. Oczywiście zdziwiony nie jestem...

_________________
Alternativepop.pl


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 29 listopada 2023 22:30:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Cholera, mam zaległości. Zima idzie, trzeba by posłuchać Spirita kiedyś. Na Puławskiej mrozi się listopad, a ja coś nic...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 07 grudnia 2023 22:43:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
Planuję różne ważne wiadomości z uniwersum spiritowo-słonikowego, a na razie domykamy projekt KBZ, co będzie skutkować finalizowanie i wypuszczaniem tego, co po nim zostało. To piosenka, która powstała jako jedna z pierwszych, ale potem dochodziły kolejne warstwy, a dziś wreszcie przysiadłem i dograłem wokal. Zapraszam do wysłuchania. Bartek robi tu ciekawe janerkowo-rzeszowskie rzeczy.

phpBB [video]

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 10 grudnia 2023 18:00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
i jeszcze jeden nowy wątek poboczny

phpBB [video]

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1386 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group