Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 07:43:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 698 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 listopada 2008 14:39:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
uuu...panowie, panie, wokal Jagody to najlepszy wokal (rege) w PL. bez dwóch zdań!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 listopada 2008 15:47:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Kamik pisze:
Ten wokal Ci się podoba?


Do tego stopnia, że trzeba w końcu ruszyć zaplanowany motyw ze wspólnym nagraniem :twisted: . Choć rozumiem Wasze zdanie, bo opinie są bardzo podzielone.

By the way, tak trochę dubowy mini news się pojawił, choć to bardziej do tematu o minimalu... Finalizuje właśnie produkcje Hatti Vatti - w tej chwili w Leicester (w studiu Vibronics) partie wokalne rejestruje Echo Ranks, a za dwa tygodnie kolejne nagrania - tym razem z Sarą w warszawskim Studio As One. Już nie mogę się doczekać :).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 listopada 2008 12:22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
ładnie, grt!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 listopada 2008 12:33:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
. pisze:
Finalizuje właśnie produkcje Hatti Vatti -
...łał ! trzymamy kciuki !!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 06 listopada 2008 14:27:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
:piwo: Dzięki, przyda się - wiele spraw z tym związane to dla mnie totalne novum...:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 listopada 2008 13:07:13 

Rejestracja:
czw, 19 stycznia 2006 11:00:07
Posty: 82
Audycja z muzyka reagge którą zapowiadałem na poprzedniej stronie będzie miała ciąg dalszy w sobotę 15 XI o godzinie 14.10 45-50 min grania muzyki reagge mam nadzieje znajdzie się miejsce na Brygadę Kryzys i Houk np. i cosik nowego (Alicetea, Dubska).
Do godz. 12 15 XI trwa internetowy konkurs w którym można wygrać najnowszą płytę Habakuk "Famili Front" i pochodzące z niej single ufundowane przez www.rockers.pl Trzeba tylko, np. na pw do mnie tutaj napisać: Jak rozumiesz tekst "Czas otworzyć oczy i spojrzeć w głąb siebie, tam słoneczny lew uśmiecha się do Ciebie" (Habakuk - Życia rytm)
W najbliższą sobotę konkurs nowy pewnie telefoniczny a do wygrania DVD Vavamuffin z Przystanku Woodstock 2007 ufundowane przez "Złoty Melon Firma"

_________________
...
Panna Młoda pyta "Dziwny jakiś skład"
"-Mówiłem Beata żeby Joszki nie brać"
http://www.lastfm.pl/music/Ziemniaki/Wiosna


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 kwietnia 2009 08:37:21 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Dzisiaj od godziny 14.00 Jarex będzie gościem Artura Orzecha w audycji "Prywatna Kolekcja", gdzie będzie prezentował swoje ulubione utwory (przypominam, że mailem można zadawać gościom pytania). Później, w "Wolnym Czasie" Przemek Jah Jah Frankowski na antenie Antyradia od godziny 18.00 będzie mielił naszego kolegę. O północy do reszty wyciśnie mentalne soki Maken na antenie Radia Euro.
Jarex będzie opowiadał o T Dubach, płycie Backshish - Jeden Czas i dvd z Ostródy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 maja 2009 21:05:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
DJ Adam Makonnen pisze:
od godziny 18.00 będzie mielił naszego kolegę. O północy do reszty wyciśnie mentalne soki Maken na antenie Radia Euro. Jarex będzie opowiadał o T Dubach, płycie Backshish - Jeden Czas i dvd z Ostródy.
Nie załapałem sie na te audycje, można to gdzieś odsłuchać?

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 maja 2009 18:57:10 
z reggae to wg mnie fajny jest np. Christafari

Obrazek

także Capleton :D Gentleman :D śmiechowi goście, ale na pewną metę nie mogę jednak słuchać reggae. Tylko przy odpowiednim towarzystwie :P


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 maja 2009 20:22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3169
Skąd: Poznań
Drow pisze:
Christafari

Szykuje się trasa na dwudziestolecie grania i ministry - chyba powino sie to tłumaczyć jako posługa.

Drow pisze:
Capleton ... Gentleman ... śmiechowi goście

A możesz wyjaśnić co w nich jest śmiechowego?

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 maja 2009 21:58:01 
co do Capletona jeżeli chodzi o śmiechowość to wystarczy zobaczyć ten film

http://www.youtube.com/watch?v=d_8VnPC9em0

Znaczy ogólnie są spoko, chodzi mi o ich styl bycia i idee...niekończące się krzyki - "FIRE!!" :D itp. Reggae lubię średnio w słuchanie wciągnął mnie brat tak szczerze.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 maja 2009 23:07:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Drow pisze:
z reggae to wg mnie fajny jest np. Christafari
...ze dwie płyty słyszałem...usnąć było można

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 maja 2009 09:27:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3169
Skąd: Poznań
Drow pisze:
wystarczy zobaczyć ten film

No komicy robią sobie z niego jaja to jasne.
Ale generalnie w nim samym?

elrond pisze:
ze dwie płyty słyszałem...usnąć było można

Które?
Mi tak naprawdę dopiero Gravity przekonało, no i koncert. Bo wcześniejsze faktycznie na granicy zjadliwości się mieściły.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 maja 2009 13:10:41 
gusta...ja jak mówię sam za reggae nie przepadam. Dża Ludzie mi się nawet spodobały ciekawe rytmy. Lubię Christafari bo robi fajne raggamuffin, naprawdę profesjonalnie. W składzie jeszcze utalentowany Isaac Blackman wraz z córką Avion, którzy robią według mnie fajną robotę. Fakt...wszystko zaczęło się od Gravity, którą posiadam. Lubię mieszać muzykę, nie mogę słuchać cały czas tego samego nawet Armii :P . Musi być u mnie zróżnicowanie. Fajny jest także Matisyahu, jego płyta "Youth" może być nawet git.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lipca 2009 21:32:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Wróciłem własnie z Reaggelandu w Płocku. opinie mam taka ,że trzeba poszerzyc formułe festiwalu i zapraszać zepsoły czerpiace z rege, ska, ale tez ocierajace sie o ta estetyke. Buju Banton, dla mnie porazka. Nawet bisu nie zagrał, bo ludzie mało byli zadowoleni. Wrzeszczacy wokalista, machajacy nogami robił wrazenie komiczne. Nie złapał konatku z publiką. izrael mnie zawiódł. najsłabszy koncert jaki widziałem. Aż sie dziwie, że po tylu latach grania, słabo wyszło zgtanie zespołu. Nie bujało ni a nic.
najlepsza ekipa okazali sie alko-ska-punki z Podwórkowych Chuliganów. Franek wokalista 100 % pure authentic. :piwo:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 698 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 47  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group