Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 00:32:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 września 2011 23:11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
Pet pisze:
Cholercia! W jakiej kapeli poza Pneumą gra ten Kikut? Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że to na koncerty Pneumy wali mu średnio 10 tys. luda?

a ten wakacyjny hicior słyszał:
http://youtu.be/87Q5PEjmrCU
??

do wcześniejszych pytań...


Cytat:
Ilu trzeba wymiarów, żeby dostrzec brak spójności pomiędzy nazywaniem się osobą wierzącą i przykładaniem ręki do powstania płyty Kotka Behemotka?

to tylko pytanie mam jedno: przeczytałeś naprawdę ten wywiad, czy tylko "zajawkę" w wydaniu internetowym? jeśli przeczytałeś, to pewnie zwróciłbyś uwagę o tym - jak o swojej wierze mówi Kuba... a po tym pytaniu mam wrażenie, że jednak nie czytałeś...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 września 2011 23:15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Wspaniały teledysk! Moszna, i to granie jedną ręką a gestykulowanie drugą :P ...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 września 2011 23:22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21393
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Smok pisze:
a ten wakacyjny hicior słyszał:
http://youtu.be/87Q5PEjmrCU
??

do wcześniejszych pytań...


Pierwsze słyszę, ale nawet jeśli to jest wina tego, że to ja zaszyłem się w mysiej dziurze, a cała Polska poza mną przy tym tupała, to naprawdę uważasz, że akompaniowanie owej Sylwunii (bo jak rozumiem tak jest tam rola tego Kikuta) przyniosła mu jakąś zawrotną popularność? :lol: Przecież dla publiki, która (jak twierdzisz) tak masowo wali na jej koncerty jest on anonimowym grajkiem.


Smok pisze:
jeśli przeczytałeś, to pewnie zwróciłbyś uwagę o tym - jak o swojej wierze mówi Kuba... a po tym pytaniu mam wrażenie, że jednak nie czytałeś...



Smoku, a jakie to ma znaczenie jak o swej wierze ów Kuba mówi? Słyszałeś takie powiedzenie o "poznawaniu po owocach"? Jak na razie owocem tych starań jest płyta "Evangelion". :roll:

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 września 2011 23:36:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
dobra, pytałeś o nazywanie siebie osobą wierzącą, a potem pytasz:

Pet pisze:
jakie to ma znaczenie jak o swej wierze ów Kuba mówi?



Pet pisze:
Słyszałeś takie powiedzenie o "poznawaniu po owocach"? Jak na razie owocem tych starań jest płyta "Evangelion".

ok, nie słyszałem płyty Evangelion, nie analizowałem tekstów ani ich nawet nie czytałem... może Ty coś więcej o nich wiesz?
Dla mnie "owocem" są płyty Pneumy, które jednak są dla mnie ważne...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 września 2011 23:37:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Cytat:
Tysiąc lat, tysiąc pierdolonych lat, dziesięć ciemnych wieków
Dlaczego!?
Gnuśnieliśmy w wilczych norach, a naszą świętość czas pogrzebał
i krzyż wielki, drewniany, wciąż rzuca krwawy cień na waszą przeszłość!
Co potrzebujecie będzie wam dane.
Czy ta zdradziecka bestia wciąż żyje?
I nikt, nikt nie zapomni, nikt!
Że już czas prócz tego powolnego, który taki zgarbiony, niedołężny, ślepy na tronie Watykanu.
Hail!
To my jesteśmy morzem Apokalipsy, ostatnią nadzieją odradzającej się istoty,
Waszym piekłem, naszym ukojeniem.
I nie topory, lecz wspomnienia będą piły krew Waszą tam, na Armagedeńskich polach
Dziś my karcimy waszego, ścinamy głowę Watykanu
Którą wyślemy zanim przyjdzie tam, gdzie wasza wiara rozpostarła swe brudne skrzydła
Hail!
Dzisiaj... ścinamy głowę Watykanu, w koronie
Ludzie, ludzie się od śmierci ociągają
Nienawiść...
Lecz tego miejsca już nie ma!
Hail!
Pomścimy!!! Pomścimy, tak!!!
Hail!
Wojna
!!!

słyszałeś to kikut?

hail!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 września 2011 23:48:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21393
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Smok pisze:
ok, nie słyszałem płyty Evangelion, nie analizowałem tekstów ani ich nawet nie czytałem... może Ty coś więcej o nich wiesz?


:zena

Smoku, po co greka udajesz? :roll:


Smok pisze:
Dla mnie "owocem" są płyty Pneumy, które jednak są dla mnie ważne


Szczegółów nie znam, ale zaryzykuje twierdzenie, że nakład "Evangelion" był jednak większy niż wszystkich płyt Pneumy razem wziętych I siła oddziaływania też raczej większa.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 09:08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
antiwitek pisze:
I co to ma być?

cytacik, z którego jak mniemam wynika, że sam Kikut raczej by walczył o moje prawo do wypowiedzi w temacie wyrażania moich poglądów na temat wsparcia udzielonego przez niego przyjacielowi i mojej opinii odnośnie wywiadu i promocji chrześcijańskiego metalowego zespołu w mediach... poza tym nie ma on 13 lat żeby się na mnie dąsać...

Smok pisze:
na koncerty na których gra przychodzi średnio do 10 tysięcy osób, więc chyba nie o to chodzi...

Polska dowiedziała się o jego istnieniu po wywiadzie w DF, który w necie nazywa się Katolik broni Nergala, a nie po sukcesie komercyjnym i artystycznym Pneumy, Cuby De Zoo czy Sylwii Grzeszczak (Kto to na litość boską jest ???)... więc będę obstawał przy swoim...

antiwitek pisze:
Wspaniały teledysk! Moszna, i to granie jedną ręką a gestykulowanie drugą Razz ...

Padłem !!! Moszna nie dość, że jest fotomontażem to jeszcze wstawili ją tam w odbiciu lustrzanym !!! :lol:

Przyjaźnienie się z kimś kto chciałby mnie i moją wspólnotę rzucić na pożarcie lwom, publicznie i mojej obecności pluje na rzeczy dla mnie najważniejsze i nazywa je gównem jest dla mnie jakoś nie do pomyślenia... Przykładanie ręki do powstawania płyt na których są teksty które zacytowała Natalia też mi się w pale nie mieści dla mnie to hipokryzja i tyle.

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 16:46:20 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
kocie nie przejmuj sie.bardzo ciężko jest miłować nieprzyjaciół.wiekszości ludziom jest to nie do pomyślenia i dlatego jest tak jak jest.lepiej zamknąć sie szczelnie w swoich wspólnotkach. :cry: a odnośnie przykładania ręki.rozumiem ze ty pracujesz tylko z ludzmi wierzącymi i tylko dla takich?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 18:04:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22874
Oczywiście nie ma żadnej różnicy między np sprzedaniem niewierzącemu biletu na tramwaj, a nagrywaniem płyty z silnie antychrześcijańskim przesłaniem. To pierwsze jest chyba nawet gorsze, kto wie, gdzie on jedzie, nie do kościoła przecież!

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 18:38:14 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
nagrywaniem KOMUŚ,a nie tworzeniem.to jest czyjaś praca,sprzedawanie usług,zarabianie.idąc tym tokiem pojmowania ,,swojej"wiary w sumie w tym kraju niedługo dojdzie do takich absurdów,że bileterka zacznie uwazac komu sprzedaje bilety.po aferach krzyżowych i nergalowych wcale mnie to nie zdziwi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 20:10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
:zena
Nie ma sensu powielać tego, co napisał m.in. Pet i Budyń, w każdym razie zdecydowanie jestem podobnego zdania co oni.
sorry Smoku, ale pier...gadasz jakieś dziwne rzeczy.
Ja nie wątpię, że Kikut może być lepszym, człowiekiem/chrześcijaninem/katolikiem ode mnie i zresztą pewnie tak jest.
gomez, nie chodzi o to, żeby gnoić nie-katolików. No bo niby dlaczego? Ja bym bardzo chętnie sprzedała bilet każdemu ateiście pod warunkiem, że jadąc moim autobusem nie będzie pluł mi/ współpasażerom w twarz.

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 22:49:46 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
a jak znajdzie sie jednak taki delikwent i będzie to robił to co?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 23:05:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
gomez pisze:
a jak znajdzie sie jednak taki delikwent i będzie to robił to co?

może odpowiedzią byłaby miłość nieprzyjaciół?? lub kopa i wypad z mojego autobusu...

ok, jak wspomniałem w bliźniaczym wątku awanturowym - dla mnie z tego wywiadu ważne są zupełnie inne sprawy i właśnie na te akcenty zwróciłem uwagę w tym wywiadzie....


Inverness pisze:
sorry Smoku, ale pier...gadasz jakieś dziwne rzeczy.

wspomniałem wczoraj, że nie jestem ostatnio intelektualnie zbyt mocny... dziś z resztą nie jest dużo lepiej... :(


Inverness pisze:
Ja bym bardzo chętnie sprzedała bilet każdemu ateiście pod warunkiem, że jadąc moim autobusem nie będzie pluł mi/ współpasażerom w twarz.

wychodząc poza kwestie Kikut/Nergal... czyli co? warunkowa miłość nieprzyjaciół??

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 23:16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Cytat:
a jak znajdzie sie jednak taki delikwent i będzie to robił to co?

to mu nie sprzedam biletu, proste :D muszę Cię zawieść, ale raczej go nie rozstrzelam
ej no, panowie - bez jaj, czy na prawdę Waszym zdaniem miłość do nieprzyjaciół ma się objawiać bezkrytycznym przyjmowaniem tego czym nas karmią? To w takim razie w imię miłości do nieprzyjaciół i nadstawiania drugiego policzka Polacy powinni byli poddać się okupantom.
Sorry, no przykład trochę od czapy, ale tak samo od czapy wydaje mi się być przywołanie w tym miejscu tej miłości do nieprzyjaciół.

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 września 2011 23:18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Smok pisze:
może odpowiedzią byłaby miłość nieprzyjaciół


Smok pisze:
czyli co? warunkowa miłość nieprzyjaciół??

ależ z wywiadu wychodzi na to, że to jest własnie miłość przyjaciół i wspólne interesy

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group