Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 11:37:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lutego 2008 19:24:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Ostatnie dwie godziny spędziłam z EINSTÜRZENDE NEUBAUTEN (dzięki za Petowe grube literki orac ctrlC ctrlV ;)), potem, żeby wiedzieć, co jest złego w Rammsteinie, włączyłam Reise Reise, wysłuchałam do Stein um Stein, wróciłam do kompa a tu...
SINGIEL kapeli, która wytworzyła album 2006!
Aaaaaaaaaa :D
No... chłonę (go) dziś!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 lutego 2008 19:34:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
jeśli śmiechu masz potrzeebę
tu z krzesła łatwo spaść na gleebę


+ patos i powaga tego Głosu!

:lol:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 stycznia 2009 14:56:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
jest mi strasznie wstyd, bo obiecałem w niedzielę w nocy Bartowi, że posłuchamy razem Kolasa i jakoś uciekło :oops:

Bartek, wybacz!!

Słuchajmy Kolasa!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 stycznia 2009 15:19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wybaczam.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2018 23:14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Arasek, Fengari... wszyscy, którzy pozostajecie w nieświadomości... linków do muzyki tu nie znajdziecie, bo jest to twórczość bardzo podziemna... nawet okładki tych płyt, które dopiero mają nadejść chwilowo ugrzęzły pod ziemią... ale warto chociaż poczytać te historie! te zachwyty! I koniecznie, ale to koniecznie należy się spotkać i wspólnie doznać odsłuchu!!!

Ja niedawno doznałem odsłuchu Strzałeczki i myślałem, że umrę ze śmiechu :-)
Oczywiście potem posłuchałem całej gromady innych.

IDZIE!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 26 listopada 2018 08:59:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Jaaaaa! Posułchałabym znów! Gdzie strzałeczka? Poratujcie!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 26 listopada 2018 10:10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Płytę wciągnęło? Jeśli jest zapotrzebowanie, to jak będę miał nieco więcej energii, postaram się wrzucić gdzieś tę część, która przekracza próg słuchalności, choć raczej nie na dizera czy innego spotifaja bo, pomijając już kwestie praw autorskich, Kolas mógłby mnie oskarżyć o naruszenie rodo.

A żeby zapotrzebowanie zmniejszyć, oto coś dla posiadaczy niewrażliwych uszu, tudzież dla tych miłośników zespołu, którzy twierdzą, że im bardziej żenująco brzmi, tym lepiej. Wyimek z naszego previously unpublished off-sides and rarities, cover najwybitniejszego wg Crazy'ego polskiego utworu XXI wieku.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 26 listopada 2018 10:44:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Ja nie miałam chyba nawet płyty, tylko gdzieś na jakimś starym kompie. :(

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 26 listopada 2018 20:36:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Jeszcze sobie to wszystko poczytam i posłucham, ale zapotrzebowanie już zgłaszam!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 27 listopada 2018 21:56:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Rany! :shock:
Poczytałam,posłuchałam! :lol:
Czy to twórczość pochodząca z czasów szkolnych, będąca bezpośrednim owocem silnej mac-traumy z lekcji informatyki? Już artyście zazdroszczę tego nauczyciela!
A póki co potwierdzam - chcę tego więcej! :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 27 listopada 2018 21:59:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Maki stoją w cztery a,
która dzisiaj jest zamknięta.
Ale salą rządzi Kolas,
który o uczniach pamięta!
Makownia będzie więc dostępna!
Jutro będą...

BENDOM, BENDOM!


Nie ma innego wyjścia, tylko przy najbliższej nadarzającej się okazji POSŁUCHAĆ ile wlezie! Bogus szykuj kapcie!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 27 listopada 2018 22:59:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
O kurde! :shock:

Na razie próbuję to ogarnąć trochę... Oczywiście covera nie pozbędę się już z głowy do końca dnia :roll: :D

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 listopada 2018 10:07:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Nie wstawiłem tego jako samoodtwarzający się filmik gdzieś na wierzchu (i to nie tylko dlatego, że nie mam takich możliwości), obudowałem ostrzeżeniami - sumienie mam w tej sprawie czyste :) Niemniej cieszę się, że napisałeś to chwilę przed 23, a nie 6 rano.

Fengari pisze:
Czy to twórczość pochodząca z czasów szkolnych, będąca bezpośrednim owocem silnej mac-traumy z lekcji informatyki? Już artyście zazdroszczę tego nauczyciela!
Oczywiście, najstarsze nagrania pochodzą z czasów licealnych (i to jedno z licznych podobieństw, jakie łączą nas z szacownym zespołem D.N.A. próba podczepienia się pod sławę tegoż), choć artystyczne przetworzenie przebytych na lekcjach informatyki doświadczeń zabrało nam trochę czasu, bo lekcje z tym nauczycielem i na tym sprzęcie ustały chyba 2 lata przed debiutem. Natomiast w żadnym wypadku nie nazwałbym tego traumą, to były przeżycia z gatunku :D , :lol: i wreszcie :mrgreen: Nauczyciel był niewątpliwie osobą niezwykle inspirującą, miał (tzn. może nawet wciąż ma, uczy w każdym razie nadal) w sobie coś z Ryśka Petru, choć zapewne obiektywnie nie zasługiwał na taką szyderę, a połączenie z makami z jakiegoś demobilu, które w naszych czasach stanowiły wyposażenie tej pracowni, którą się opiekował, było iście wybuchowe.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 listopada 2018 11:57:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Crazy pisze:
Bogus szykuj kapcie!

Obrazek

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 listopada 2018 20:50:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Ja Cię... wszyscy powinniśmy mieć takie kapcie podczas manewrowego odsłuchu :!:

A co do maków... osobiście miałam z nimi do czynienia lata temu podczas kursu grafiki komputerowej i nigdy więcej. Powtarzano nam, że do grafiki to tylko maki, znacznie lepsze od pecetów i w ogóle. Nigdy nie było mi dane zrozumieć, dlaczego.
Posiadałam wówczas w domu przestarzałego peceta z paramerami o wiele za słabymi, żeby udźwignąć Photoshopa i inne graficzne programy - przynajmniej wg. specyfikacji. I faktycznie, część opcji nie działała w ogóle, a komputer zawieszał się średnio dwa razy dziennie. Dziennie! To jak na tak słabiutki sprzęt, od którego wymaga się o wiele więcej, niz może, to naprawdę bardzo malutko.
Tymczasem maki, z których korzystaliśmy na kursie (fakt, parametrów nie znałam) zawieszały się dosłownie co kilka minut, doprowadzając po stokroć do szału i łez. Naprawdę chciałabym zrozumieć, na czym ich lepszość polegała.

No, ale mniejsza o to, za poważnie się tu zrobiło!
Niech żyją szkolne maki i ich nauczyciele! :hopsa :chatownik:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group