Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 04:56:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 lipca 2007 23:46:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22874
ok, dla mnie ta płyta jest słaba, raczej już do niej nie wrócę, chyba najgorsza (nie znam poprzedniej)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 lipca 2007 00:57:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
Też czekałem na tą(ę) płytę,.....zostaję jednak przy "czerwonej". Trochę jestem rozczarowany. Kilka piosenek niezłych, ale po co ta schiza ???? Jakby na siłę. Brakuje tego charakterystycznego pustynnego klimatu jaki był już na KYUSSach. Wniosek......
....Czekam na nową płytę Budzego :D


L U N A

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 lipca 2007 17:19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
....0 ! :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 lipca 2007 01:20:58 

Rejestracja:
śr, 11 lipca 2007 00:17:23
Posty: 29
widzę, że mam nieco inne odczucia co do ostatniej płyty QOTSA, niż większość osób. Era Vulgaris w przeciwieństwie do LTP znowu wniosła sporo świeżości. Płyta jest nieco progresywna co jest jej dużym atutem, ale pewnie też dlatego nie wszystkim łatwo wchodzi. Muzycznie bardzo rajcuje mnie to co Homme stworzył. Nie podzielam odczucia, aby schiza była na siłę... ale to oczywiście subiektywna ocena. Ważne jest, że potrafi mnie przenieść w inny wymiar, czego nie mogę powiedzieć o poprzedniej, która dla mnie była zbyt tradycyjna i taka jakaś "korzenna", choć dojrzała i "ładna".

Jedyną w miarę jeszcze pustynna płytą Qotsa była jedynka, ale z drugiej strony nie po to Homme zakładał nowy band, aby brzmieć jak Kyuss. Facet poszukuje cały czas czegoś nowego i cały czas mu sie udaje w moim odczuciu. Generalnie ze słuchaczami tego zespołu jest takie problem, że dzielą się na tych, którzy słuchają Qotsa tylko i wyłącznie z sentymentu do Kyussa i na tych, którzy zafascynowali się dopiero nowszymi dokonaniami rudego, dlatego ciężko wszystkim dogodzić. No może trochę generalizuje, ale coś w tym jest.

Tak swoją droga także najbardziej lubię "czerwoną", ale zaraz potem 1,2 i Ere V. Kyuss również mnie bardzo fascynuje, ale nie mieszałbym go już z Qotsa, bo w tej chwili muzycznie te zespoły dzieli wielki dystans.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 lipca 2007 15:19:48 

Rejestracja:
śr, 11 lipca 2007 00:17:23
Posty: 29
Dla fanów Kyussa: http://www.youtube.com/watch?v=odFRpynCc6Q

Na tym nagraniu słychać i widać jak wielka przepaść brzmieniowa jest między starym a nowym... z pustynnego brzmienia już nic nie zostało.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 lipca 2007 23:07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Ja w gruncie rzeczy słabo znam QOTSĘ. Kiedy jeszcze mój oligopolista nadawał MTV2, to nie dała się ona tam nie zauważyć i w sumie mi się podobała (choć bez nadmiernego zachwytu). Nie pamiętam jednak, jakie tam piosenki puszczano (poza ocierającym się o niecenzuralność animowanym teledyskiem). Ostatnio last.fm coś mi podsuwa, głównie z płyty Songs for the Deaf i przyznam, że mało mnie to rusza.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 lipca 2007 23:20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22874
warto poznać, już robią ciuchy z napisem QTSA, które noszą ludzie na 90% nie kumający, co to za skrót, widziałem ostatnio w Warszawie takie zjawisko.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 lipca 2007 16:43:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25379
Mam nową płytę! Jest to jedyna płyta tego zespołu, którą mam, druga, którę słyszę w całości - i wbrew ostrzeżeniom tutaj podoba mi się, nawet całkiem zdecydowanie!

elrond pisze:
..dla mnie BEZNADZIEJNA !

hehehe, to było do przewidzenia

dla mnie BARDZO DOBRA! :D
:piwo:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 lipca 2007 17:28:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 27 listopada 2004 15:20:01
Posty: 107
Skąd: Olsztyn/Linden/Warszawa
Ja jestem mocno zawiedziony plyta. Wydaje sie plytka jak kaluza a brzmi plasko jak nalesnik. Poslucham jeszcze raz wkrotce, moze mnie olsni. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 lipca 2007 00:58:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Crazy pisze:
hehehe, to było do przewidzenia

..nie badzo rozumiem co masz na myśli ...mógłbyś nam to jakoś rozjaśnić ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 lipca 2007 16:26:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
na zmianę leci dziś R, Songs for the deaf i Era Vulgaris. Niestety, ostatnia płyta, po kilku przesłuchaniach nie tak dobra jak poprzednie, ale jej spora bitelsowość sprawia że słucha się jej bardzo miło i lekko.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 lipca 2007 19:49:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25379
elrond pisze:
mógłbyś nam to jakoś rozjaśnić

służę!
piłem do tego, że bardzo często nam się nie zgadzają gusta (vide Rubber Soul-Revolver, Bitelsi - Cocker, SOAD - QUOTSA i wiele innych)
więc kiedy jednak spodobało mi sięQueens... to oczywiście okazuje się, że Tobie się nie podoba :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 lipca 2007 15:01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 27 listopada 2004 15:20:01
Posty: 107
Skąd: Olsztyn/Linden/Warszawa
Po przelezeniu miesiaca na polce plyta o dziwo zyskala wiele, i zaczyna sie podobac. Szkoda ze czasem nie slychac bebnow, i teskno za czasami Songs for the Deaf kiedy perkusja Grohla kopala prosto w szczeke. Obecny perkusista nie ma tyle do powiedzenia. Czasami robi ciekawe rzeczy ktorych niestety trudno sie dosluchac.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 lipca 2007 15:37:07 

Rejestracja:
śr, 11 lipca 2007 00:17:23
Posty: 29
ojj dla mnie obecny bębniarz ma świetny styl. Grohl to takie wariat perkusyjny w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale Castillo to w pełni dojrzały muzyk. Też się nie mogłem do niego przekonać, ale gdy zobaczyłem kilka koncertów (niestety live tylko jeden) bardzo się przekonałem do niego. Ma bardzo fajne progresywne zagrywki i oryginalne brzmienie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 lipca 2007 18:12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 27 listopada 2004 15:20:01
Posty: 107
Skąd: Olsztyn/Linden/Warszawa
port pisze:
Castillo to w pełni dojrzały muzyk. Też się nie mogłem do niego przekonać, ale gdy zobaczyłem kilka koncertów (niestety live tylko jeden) bardzo się przekonałem do niego.



Tym bardziej szkoda ze z winy produkcji jest czasem schowany gdzies z tylu.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group