Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:14:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 listopada 2012 12:13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...bardzo żałuję ,że nie grają w klubie tylko na tym openerze...takich festiwali nie uznaję i a pewno tam nie pojadę...szkoda :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 stycznia 2013 18:55:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
na nowej płycie zaśpiewał Lanegan :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 marca 2013 23:01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
... jest i nowy numer !

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zTIcnTquIU :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 kwietnia 2013 20:12:42 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
i w wersji studyjnej ;)
Queens of the Stone Age - My God Is The Sun
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 90obSa1Az4


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 kwietnia 2013 21:33:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
dobry!

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 kwietnia 2013 17:31:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...słuchałżem ....szału nie ma...ale nie jest też źle... :D ....puszczę sobie Kyusss

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 kwietnia 2013 19:45:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
polecam zespol Red Fang i najnowszego polskiego Elvis Deluxe:)

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 29 maja 2013 09:25:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 26 stycznia 2006 23:11:36
Posty: 366
Skąd: ...
Nowy album od dzisiaj do odsłuchania w iTunes :)

_________________
"...zostań tu
serce znów zabije
uwolnij mnie
wyciągnij rękę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 06 czerwca 2013 08:12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Słucham nowej Quotsy na Spotify i powiem tak - jest dobrze, a na pewno zdecydowanie lepiej niż na poprzedniej (która tylko kurzy się na półce).
A to dopiero pierwsze przesłuchanie :)

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 lipca 2013 18:23:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
queens of the stone age
rock for people 2013
04.07.2013
****

Jadąc na koncert do Czech, trzeba liczyć się z tym, że na chwile się zapomina, że się jedzie na koncert. Najedzony serem i gulaszem knedliczkami i piwem myślałem, że nic lepszego nie może mnie spotkać, a tu dopiero ma się zacząć !

Generalnie to festiwale są FE (stiw) ale, rock for people super ! Mało lansiarstwa, za to wszyscy uśmiechnięci, atrakcje różnego rodzaju : np. kosz i możliwość pożyczenia piłeczki, hulajnogi, etc.
Dobre piwo i świetny patent: kubki z lepszego plastyku z kaucją - nie ma syfu, a i piwo lepiej smakuje.

Nie wiem jak supporty, bo woleliśmy się szlajać po Hradec Kralove. Opowiadałem o przystawkach, czas na danie główe. Punk 21.10 ekipa wychodzi na scenę i zaczynają... pierwszymi dwoma strzałami z songs for deaf. dobrze, że w You think I ain't.. jest ta pauza, bo dotarło do mnie co się dzieje. CZAD !

oh what you do to me no one knows...

szy czykyky czyky czy czyky czyky ... MY GOD IS THE SUN. Najlepszy numer z nowej płyty od razu. Zażarł niesamowicie. Zwolnienie tempa - Burn the which w rozbujanej, dłuższej wersji koncertowej, mój drugi ulubiony numer z nowej płyty - if I had a tail. JA CIE #$$@#$@ oni na żywo brzmią jak na płycie. TOTAL !
Mój kolega bębniarz, zwrócił mi uwagę, abym śledził uważnie poczynania perkusisty - Jona Thedora, ( którego kiedyś widziałem z mars voltą). Potraktowałem to zadanie serio i bacznie mu się przyglądałem. Każde uderzenie zza łokcia. :D
Wracamy do seta. Little sister, make it withchu Josh daje pośpiewać publice. W ogóle Josh jest w mojej opini frontmanem, typu
' mam wszystko w dupie, ale i tak się Wam będzie podobać ' . Przy tym nie jest chamski, ale nie zabiega jakoś specjalnie o względy publiczności..
Smooth sailing. I appear missing. Kurcze, no nie mam takich emocji słuchając tych nowych rzeczy, ale nie powiem, że były złe. Po prostu na tym, talerzu były bramborkami. serem był SICK SICK SICK, a piwkiem go with the flow - który poszedł potem.
Sick ma jakiś niesamowicie pierwotny power, szalałem pod sceną jak dziki zwierz.
first it giventh. ależ ten basior miażdży wątrobę. na koniec oczywiście SONG FOR DEAD/ Teodor dał radę z Grohlowym majstersztykiem.

koniec. nie ma bisu - festiwal.

:/

I tak przeciągnęli kilka minutek...

Kilka słów o zespole. Jak na nich patrzę, zdają się świetnie bawić, a jak przytkam uszy nie dowierzam, że można grać tak toćka w toćkę jak na płycie i tak też brzmieć.
naprawdę ! Chórki - PRIMA SORT ! wszystko czyściutko.
albo byłem już taki wypity.

Set trochę za krótki, ale się cieszę, bo sporo numerów których nie słyszałem w Berlinie, a te co chciałem usłyszeć drugi raz też usłyszałem.
Także, dzięki Josh !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 lipca 2013 21:00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
stiw pisze:
rock for people super

tu w Czechach zesmy czytali, ze na tym festiwalu wystapil Karel Gott i pono wywolal zachwyt i lzy!

a z kolei o queensach w radio slyszalem, jak jakis pan chyba z organizacji openera mowil, ze po wczorajszym koncercie, czuje sie wzruszony i speŁniony!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 lipca 2013 10:22:38 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Byłem na koncercie openerowym. Pierwszy raz widziałem QOTSA i jestem pod głębokim wrażeniem. Tak, jak pisał Stiw, są wykonawczo bezbłędni, jest w tym wszystkim prawdziwa moc i autentyczność. Dżosz miał świetny kontakt z publicznością, nie oferował szaleństw, które uskuteczniała występ wcześniej Skin, ale oddziaływał bardzo sympatycznie i ciepło.
Repertuar, jak na całej trasie: dużo najlepszej płyty oraz ostatniej (którą też bardzo już polubiłem). Najpierw byliśmy z przodu, kilkanaście metrów od sceny - tam poskakałem na chorej nodze, porozpychałem się, falowałem i krzyczałem na maxa. Cztery numery tak spędzone i starczy. Muzy słyszałem w tej lokalizacji niewiele, dźwięk tam kiepski i w trakcie jednej z ballad w tył zwrot! Pod konsolę marsz! Tłum nieprzebrany, więc ja trochę tak służbowo musiałem się przepychać, ale byłem skuteczny (mój brat mówi, że tłum ze mną współpracował ze względu na moją aparycję). Przy konsoli dźwięk miodzio, widok miodzio, wizualizacje i filmiki też.
Wspaniały koncert. Teraz jeszcze bardziej ich lubię.


Ostatnio zmieniony ndz, 07 lipca 2013 13:19:51 przez Erkej, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 lipca 2013 11:30:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Erkej był, swoje wie, ale z telewizora mocy nie wyczuwam niestety.

Zapis jest cały, jakość doskonała (materiały organizatora), więc kto ma smaka niech ogląda, bo za moment to zniknie...

https://www.youtube.com/watch?v=Bun5HzkwvrU

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 lipca 2013 11:37:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Cytat:
tu w Czechach zesmy czytali, ze na tym festiwalu wystapil Karel Gott i pono wywolal zachwyt i lzy!

o, to może coś jak Wodecki na OFF-ie :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 lipca 2013 19:55:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Nie wiem czy się nie wybrać na koncert w Wembley Arena w listopadzie (będą dwa: 22 i 23 XI). Wywiad z Homme w ostatnim Mojo mnie bardzo zachęcił.

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group