Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 23:07:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 53  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 września 2008 16:06:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 18:50:48
Posty: 59
Skąd: Moody Blues, the
MAQ pisze:
było krzesło?


:?:

_________________
I'm a xes machine
I can do anything


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 września 2008 16:09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 21:06:40
Posty: 462
Skąd: Poznań
podczas koncertów "podnosił krzesła zębami, przechodził przez płomienie i wyglądał niczym skrzyżowanie Elvisa z murzyńskim wojownikiem" ;)

_________________
A cisza mówi głośniej od słów,
O obietnicach złamanych.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 września 2008 16:09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
weronia pisze:
nie było

kurczę...a miałem nadzieję :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 września 2008 09:33:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
W piątek byliśmy z z. na Kobietach w przeuroczo urządzonym pubie "Koniec świata" (a raczej przed pubem, choć jest to teren równie przemiło zagospodarowany). Koncert świetnie nagłośniony, energetyczny, z poczuciem humoru, klasą, densem (dens ma sens!), bisami mimo chłodu i garstki publiczności (na bis grane już utwory, co nas jednak nie zniesmaczyło, jak to zwykle czyni, bo zagrane inaczej - fajnie, że się tak da). Z nowościami i mniej nowościami, zagranymi czasem niemal identycznie jak na płycie (i to im nieźle wyszło), a czasem z dodatkami. No, godny polecenia skład na rozgrzanie się. Mogliby mi zagrać na weselu, he he.

A tu znalazłam jakieś foto, na które warto zajrzeć, żeby zobaczyć choćby minimum pięknych okoliczności przyrody: http://torun.gra.pl/fotorelacje-500,kon ... biety.html
(Nie widać ogniska, świeczek na murach i pochodni)

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 września 2008 11:13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
O, jaki malowniczy skład i instrumentarium :) , Kobiety ok!
(choć słyszałem tylko debiut a Nawrockiego widziałem tylko z Dyliżansem)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 września 2008 09:27:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Wczoraj Psychocukier, a przed nimi Max Weber chyba. Ale to przed nim ograniczyło się w naszym wypadku do dwóch utworów, bo nic nowego pod słońcem.
Psychocukier - w oprawie jak zawsze vintage Obrazek- czasem za głośny, bardzo wyluzowany (za - jak dla garstki równie superwyluzowanej publiczności), ale było dość zabawnie, zwłaszcza z przerwami a la strumień świadomości. Utwory z tytułami - ułańska fantazja i rock'n'roll jednak. Można się na kolorowo zagłuszyć, zwłaszcza jesienią. Niestety, mimo że był bis, nie było koweru w wykonaniu Piotrka, szkoda!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 października 2008 22:20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
manool pisze:
Psychocukier

O, słyszałem ich ostatnio w radiu. Całkiem przyjemna muzyka, skojarzyło mi się ze schizą jaką momentami prezentuje QOTSA :)

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 października 2008 21:34:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 12:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
byłem sobie dzisiaj na sol et luna
po prostu geniusz! czyste piękno!

to był jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem! pani Saba okazała się być osobą niezwykle miłą i równie zakręconą :) z panem Litwińskim nie miałem okazji porozmawiać, następnym razem się uda :wink:
koncert opóźnił się o 10 minut bo Litwiński stroił kieliszki :wink: w jednym utworze grali na kieliszkach, Litwiński oprócz kieliszków obsługiwał w tym utworze nogą harmonium - mistrzostwo!!!!
jeśli będziecie mieli okazję usłyszeć ich na żywo idźcie, nie pożałujecie!

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 października 2008 17:03:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
byliśmy wczoraj silną grupą na Ladyron (nemesister, kasandra, Marta, co już ma bana, żeby wymienić tylko zarejestrowanych, he he, forumowiczów, których ktoś może kojarzyć) no i niestety. Dla mnie to miał być koncert roku, bo chodzi przecież o jedną z, nawet jeśli nie ulubionych, to najczęściej słuchanych kapel, a tu dupa. W Fabryce Trzciny scena jest niżej, niż publika - co za deil to wymyślił? - więc nie było kompletnie niczego widać. Widziałem tylko - ze dwa razy - perkusistę, pozostałe osoby mignęły mi raz, może dwa razy, zza pleców innych uczestników. Dźwięk dopasował się do widoczności - oprócz perkusji wszystko było jedną, wielką, rozmytą plamą. Szkoda, bo to, co dąło się wyłapać, zaskakiwało punkową wręcz energią (zasługa perkusisty, możliwe, zę i gitarzysty, ale tego prawie nie słyszałem). Jakby mało było nieszczęść grali bardzo krótko, zabrakło też kilku ważnych kawałków, te zaś, które się pojawiły, brzmiały, jak brzmiały.
Pieniądze (niemałe) w błoto.
* 1/2 :evil:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 października 2008 20:48:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Bartek Kujawski jako nie 8Rolek. Strasznie fajna kombinacja skwierczącego ryżu i innych wsypanych do tajemnej machiny gadżetów plus hałas i chaos przeplatane z lirycznym akordeo i nawet fletem. Bardzo bardzo miłe 45 minut.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 października 2008 19:06:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 09 kwietnia 2007 22:47:24
Posty: 794
Skąd: one two three everybody Rzeszotary
Czy ktoś życzy sobie relację z Acid Drinkers?

relacja z Koncertu None (przed Acidami)
Lubin

Koncert energiczny, młody Czupa tryska energią. Kawałki z płyty the Rising sprawdzają się doskonale, lecz publika nie zawsze :(
stać i podpierać ściany kiedy na scenie leje się kreff pot łzy flaky i mięcho?

naprawdę dobry koncert, i jeszcze gościnny udzial Olassa w kawałku "The Truth". Ciekawe połaczenie przeszłości z teraźniejszością ;)

Zabrze
to samo, tylko publika bardziej dopisała. No i jeszcze odśpiewane 100 lat dla wokalisty (kończył 23 latka)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 listopada 2008 15:33:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
Byłem w piątek bodajże 7 listopada na koncercie Lao Che u mnie na "dzielnycy"...Na 20 minut ( które potem okazało się 60 minutami) w holu Siemianowickiego Centrum Kultury znajdowało się .....góra 15 osób!
No to se myślę , no któż tutaj musi przyjechać ,żeby sala wypełniła się w znacznej części?....Odpowiedz ...to informacja o braku biletów na koncert Dżemu oraz występ Kabaretu Moralnego Niepokoju......BILETÓW BRAK!
Wcześniej takie informacje były przed występami zespołów Feel oraz Coma!
Koncert rozpoczął się z 45 minutowym opóźnieniem.... a na sali pojawiło się ni stąd ni zowąd tak na oko jakieś 300 osób a może i trochę więcej tak że sprawiała wrażenie wypełnionej w jakiejś "trzy ćwierci"..
Mi to najbardziej podobały się kawałki traktujące o PW oraz o pieśń o Czarnych kowbojach...właściwie piosenki z Powstania Warszawskiego najbardziej i z ochotą posłuchałbym płyty w wersji koncertowej w całości....i nic poza tym 8) . Nagłośnienie koncertu jak dla mnie dobre tzn. nie za głośne. Będąc już na sali dostałem takich bólów głowy i poważnie rozważałem opuszczenie tego miejsca, ale na szczęście dolegliwości minęły.
Właściwie to koncert oceniam pozytywnie . Całość trwała z bisami jakieś godzinę dwadzieścia...czyli w sam raz.

P.S. .....Odważny to zespół co to na rubieżach Górnego Śląska , ale tak właściwie w granicach jego jak najbardziej, śpiewa ......" Ruszaj na Germańca........" :twisted: :D :wink: ....taki żarcik oczywiście!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 listopada 2008 13:32:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
ciekaw jestem relacji z Franza Ferdinanda! i z Budgie, jezeli elrond dotarł!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 listopada 2008 13:38:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Crazy pisze:
ciekaw jestem relacji (...) z Budgie, jezeli elrond dotarł!
ja również

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 listopada 2008 13:57:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
WUKA70 pisze:
Byłem w piątek bodajże 7 listopada na koncercie Lao Che u mnie na "dzielnycy"...Na 20 minut ( które potem okazało się 60 minutami) w holu Siemianowickiego Centrum Kultury znajdowało się .....góra 15 osób!
No to se myślę , no któż tutaj musi przyjechać ,żeby sala wypełniła się w znacznej części?....Odpowiedz ...to informacja o braku biletów na koncert Dżemu oraz występ Kabaretu Moralnego Niepokoju......BILETÓW BRAK!

a ja 3 dni przed koncertem Lao Che w Opolu odszedłem od kasy z kwitkiem... bilety wyprzedane... i tyle z koncertowego Gospela wyszło :( biletów brak też na czesława co śpiewa, ale na jego występ nie poszedłbym nawet jakby mi ktoś dopłacił...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 271 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group