Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 11:17:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 793 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 53  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 września 2007 12:58:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Może jakaś relacyjka z wydarzenia? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 września 2007 21:30:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Cytat:
Może jakaś relacyjka z wydarzenia?

ostatecznie wszystko zakończyło się niespodziewanie jointem z renatą przemyk i łiskaczem ze strachami na lachy :wink:

sama impreza przedziwna, w życiu na czyms takim nie byłam. na lotnisku ogromna scena z dwoma ekranami po bokach. po prawej stronie sceny olbrzmie migające kolorowymi światłami wesołe miasteczko. duże przestrzenie pełne piwa i niezłych całkiem zakąsek, grillów itp. publiczność złożona z par z dziećmi i band dresiarzy spacerujących to tu to tam. zero klimatu. na scenie gra misty in roots. mimo, że profesjonalnie i głośno to muzyka wyzuta jakoś z emocji i w ogóle nie dociera. żeby wrócić z powrotem za barierkę i za scenę i do garderoby trzeba przejść przez liczne bramki i ochroniarzy sprawdających identyfikator ze zdjęciem :shock: i dodatkowo opaskę pomarańczową. jedno bez drugiego nieważne. w garderobie kanapki, napoje, piwo bez żadnego limitu, whisky :wink:
mimo obaw wytworzyła się bardzo miła atmosfera wśród wykonawców i solistów. najpierw sympatyczna gadka z munkiem, potem dołączali się inni: spięty, renata, gutek i członkowie zespołu z piły. koncert bardzo sprawny i nawet ciekawy. szczególnie podobały mi się interpretacje spiętego i variete renaty przemyk, ale i dziubek tomka tez ostatecznie okazał się wcale nie taki zły. kompletnym zaskoczeniem było rewelacyjne wykonanie piosenki Pastelowe zespołu malarze i żołnierze przez wokalistę Akurat: o wiele lepsze niż oryginał. poza tym przyjazna atmosfera, wszyscy soliści wspierali się nawzajem i kibicowali sobie wzajemnie, a potem, po wszystkim w ogóle wszyscy się kochali, przytulali się i całowali :wink: przed odjazdem treściwa rozmowa z renatą p. o dzieciach zakończona wspólnym sztachem "papieroska" otrzymanego od gutka.
jak wyjeżdżaliśmy występował bob geldof, który brzmiał jak dire straits :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 września 2007 22:09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
hehe, super, bardzo dziękuję! :)

Moje piosenki dnia dziś w temacie dżointa:

Black Uhuru 'Leaving to Zion', oraz 'Fisherman' the Congos. Ten ostatni trzeci raz własnie leci :shock: .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 września 2007 22:20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
czytając relację natalii żałuję bardzo że w trakcie misty in roots musiałem uciekać i że nie zauważyliśmy się nawet na symboliczne cześć :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 07 września 2007 02:27:16 

Rejestracja:
pn, 15 maja 2006 16:22:51
Posty: 61
kurczę no a ja musiałem się już zwijać w sobotę po Izraelu

a jaki numer Variete R. Przemyk zaśpiewała? bo miało to być coś zdaje sie z całkiem starych dokonań Bydgoszczan


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 listopada 2007 22:15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
SBB i Przyjaciele Teatr Śląski Katowice 19.11.2007
Jadąc wczorajszym rankiem samochodem i słuchając radia, usłyszałem jak pan prowadzący oznajmił, że ma do rozdania wejsciówki na wieczorny koncert SBB ,którego występ poprzedzą dwie grupy,warszawski zespół Believe oraz szwedzki Par Lindh Project.No to zadzwoniłem.W słuchawce telefonu pojawił się głos "Radio eM czym mogę służyc? Haaaa,ale jaja,dodzwoniłem się! "Dzięn dobry.Czy mógłbym dostac bilet na dzisiejszy koncert SBB?Pan ze słuchawki "Oczywiście.Proszę podac imię i nazwisko oraz numer telefonu,bilet na pana nazwisko będzie się znajdował w kasie teatru.Do widzenia...No to ładnie,załapałem się na koncert..
Teatr Śąski łądne miejsce.Z zewnątrz wydaje się jakiś taki olbrzymi a wśrodku jest bardzo kameralny.Od razu próbowałem sobie wyobrazic w tym miejscu akustyczny koncert Armii ,badż 2Tm2,3 albo T.Budzyńskiego solo... Oooo fajnie by było....Bardzo dobra akustyka... Może kiedyś sie zdarzy,kto to wie...
Koncert z lekkim opóznieniem rozpoczęli art rockowcy ze stolicy.Sześcioosobowy skład :klawisze, trzy gitary w tym jedna basowa ,perkusja oraz skrzypce ...z przepiękną skrzypaczką....
Muzyka na wysokim poziomie,bardzo melodyjna a za razem melancholijna,dla miłośników gatuku rarytas....Koncert trwa jakieś półtorej godziny,pózniej półgodzinna przerwa ...i na scenę wchodzi szwedzkie trio:klawisze,perkusja oraz gitara basowa...Zespół określany jako wykonawca progresyjno - symfoniczny.Jak dla mnie kawał dobrej muzyki(choc znawcą nie jestem absolutnie).Panowie "przelatywali"przez muzykę poważną,jazz,rock... Sama muzyka instrumentalna.Nie nudziłem się.Rewelacyjny basista....Bardzo rozbudowane kompozycje...Zespół po swoim półtoragodzinnym występie otrzymał gromkie brawa..Znów przerwa,tym razem czterdziestopięciominutowa.Za kurtyną instaluje się SBB... Koncert rozpoczyna się ok. 21:45.Na scenie trójka muzyków,obszerne instrumentarium (dwie perkusje),na ekranie umiejscowionym za plecami artystów wyświetlane są animowane obrazy,które wspaniale współgrają z prezentowaną muzyką.Jest nastrój...
oraz póżno ,godzina 23:00 opuszczam niestety Teatr Śląski rano po piątej trzeba wstawac do pracy....W sumie udany wieczór.Sporo ludzi na koncercie,ludzi w różnym wieku...No i znowu słucham radia.. może znów będą rozdawac darmowe bilety... :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Ostatnio zmieniony pt, 23 listopada 2007 20:30:05 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 listopada 2007 17:44:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Mam dla Ciebie zdaje się dobrą wiadomość:
Z tego koncertu ma być DVD :D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 listopada 2007 19:38:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
MAQ pisze:
Mam dla Ciebie zdaje się dobrą wiadomość:
Z tego koncertu ma być DVD

Tak na pewno nagrywali.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 00:29:04 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
wpadliśmy dziś z Żonką do funaberii w Łodzi aby posłuchać waglewskiego i maleńczuka, ale ostatecznie zbojkotowaliśmy imprezę. Spora grupka studenciaków też się zawróciła....Bilety po 50 zł i to za miejsca stojące - dla kogo gracie panowie???? :evil:

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 12:04:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Ybodzio pisze:
Bilety po 50 zł i to za miejsca stojące - dla kogo gracie panowie????
Dla siebie?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 12:12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
RAZ DWA TRZY Piwnica 21 24.11.07

Wybraliśmy się z Tatą(!!! a już swego czasu myślałem, że te czasy minęły...cieszy mnie, że nie minęły, oby trwały jak najdłużej :D ) na jak się okazało strasznie zatłoczony koncert... to trochę zabolało, a jeszcze bardziej to, że nie było stolików tylko trzeba było stać...kurde miałem nadzieję, że pod tym względem będzie tak jak na Budzym solo... niestety....
I więcej nie ma w sumie na co narzekać :D
Koncert zorganizował pan Krzysztof Ranus co gwarantowało śmieszne przedstawienie sponsorów w szczególności firmy która napełnia butle z gazem :hahaha: :bravo: a także ładne bilety :D (dla mnie to ważne gdyż jestem kolekcjonerem zapaleńcem :wink: ).
(coś dla elity która pamięta zdarzenie: ponieważ był ze mną Tato nie wyrzucili mnie z Piwnicy :twisted: norrrmalnie chciałem im pokazać fuck offf :wink:)
No to przechodzimy do części artystyczno-dźwiękowej....
Bardzo dobre nagłośnienie, słyszalny każdy szczegół a jednocześnie można było rozmawiać czyli Bdb.
Co do samego występu również bardzo dobry. :D
Zaczęli os jakiegoś kawałka Młynarskiego co go słychać w radiu ostatnio :wink: Tak w ogóle dużo nowego repertuaru było, ale jakoś dziwnie nie przeszkodziło to w zagraniu prawie wszystkich kawałków na które czekałem :D
Za wyjątkiem kawałków z ostatniej płyty poleciały więc:
Tak mówi pismo, Czekam i wiem, Czarna Inez, Trudno nie wierzyć w nic, Trwajmy, Żyjemy w kraju, W wielkim mieście, Talerzyk, Jetem Niwidzialny(?) i jeszcze wiele innych których już niestety nie pamiętam :oops:
Best momentem było bardzo żywe Żyjemy w kraju które brzmiało jak Chicagowski Blues :D
A także fenomenalny Talerzyk i bardzo zmieniona wersja W wielkim mieście.
Koncert trwał prawie dwie i pół godziny :shock: z dwoma bisami.
Bardzo miły był to wieczór
:D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 22:05:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
mothra,

czad :) mała scena firleja.. nic nie słychać. straszny ścisk. o to chodzi :)
nie wiem jak oni to robią że grają równo te swoje posrane przejścia w momencie kiedy nic nie słychać niemniej bardzo pozytywne wrażenie ;]

high on fire,
nie przemówił do mnie.... ... .. . może się nie znam ?

pelican
przezajebiście ! gdyby nie to ze widzialem w tym roku pearl jam verra cruz i isis koncert roku. właśnie isis. parę miechów wcześniej na tej samej sali mnie zmiażdżyli...
do pelicana podszedłem z większym dystansem bo nie jest to jakis mój mega-ulubiony band, znam ich stosunkowo krótko i nie znam płyt nutka w nutkę
tak czy inaczej zero gwiazdorstwa, wyszli wzieli instrumenty i zaczeli bliss in concrete omg ale miaaazga jak podwójna stopka weszła o poczułem że żyję :) potem march into the sea... kosmiczny początek :) ej dobra, po co ja to piszę czyta to ktoś


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 22:08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
stiw pisze:
po co ja to piszę czyta to ktoś

przeczytałem :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 23:28:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
stiw pisze:
pelican


nienawidzę cię.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 listopada 2007 00:03:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
??


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 793 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 53  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group