Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:50:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 26 maja 2007 20:56:02 
Jeśli macie kablówkę z BBC Two, to BARDZO polecam oglądanie w soboty (22:00 polskiego czasu) lub w niedzielę (powtórki - również o 22:00 polskiego czasu) fantastycznej serii dokumentalnej BBC Two pt. "SEVEN AGES OF ROCK". Szczegóły tu: http://www.bbc.co.uk/music/sevenages/

Dziś odcinek drugi! Naprawdę WARTO!!!


PS. Nie wiedziałem gdzie tą informację wrzucić - wydaje mi się, że tu jest najlepsze miejsce.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 maja 2007 21:03:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
K.T.W.S.G. pisze:
Nie wiedziałem gdzie tą informację wrzucić

ja bym wrzucił do "w telewizji pokazali"
niestety nie mam bbc Two :|


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:16:27 
Tym razem uprzedzam wcześniej. Jutro (w sobotę) o 22:00 czasu polskiego na BBC Two (kto ma kablówkę / satelitę niech włącza!) trzecia cześć cyklu Seven Ages of Rock - tym razem dotycząca muzyki punkowej!

Tytuł odcinka trzeciego to BLANK GENERATION: PUNK 1973-1980

Krótki opis odcinka:
Cytat:
A tale of two cities, London and New York and the birth of punk. Each city created a bastard child that marked the biggest and fundamental shift in popular music since Elvis walked into Sun Studios. Blank Generation unpicks the relationship between the bankrupt New York and the class and race-riven London of the mid-1970's and explores the music of The Sex Pistols, The Clash, Ramones, Television, Patti Smith, The Damned and Buzzcocks.


i adres strony: http://www.bbc.co.uk/music/sevenages/programmes/blank-generation/

Powtórka w niedzielę o 22:00 czasu PL.

Polecam!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
W tym kontekście: Londyn czy Nowy Jork...?

Wybieram Nowy Jork.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:22:30 
Cytat:
W tym kontekście: Londyn czy Nowy Jork...?

Wybieram Nowy Jork.



Ja niezależnie od kontekstu wybieram Nowy Jork. To jedyne duże miasto w którym mógłbym na stałe mieszkać.....

Ej, oglądajcie ten program! Naprawdę WARTO!!! Straszna szkoda, że u nas takich programów albo nie ma, albo nadawane są o jakiejś chorej porze. Tutaj to leci w czasie najwyźszej oglądalności (w sobotę i niedzielę o 21) na publicznej telewizji i bez reklam! Za tydzień metal, potem tzw. "stadium rock", później grunge, a na koniec indie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
A nie nagrywasz tego jakoś przypadkiem?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:25:20 
Cytat:
A nie nagrywasz tego jakoś przypadkiem?


Cholernie żałuję, ale nie mam magnetowidu.... Myślę jedak, że ktoś z formułowiczów ma i kablówkę i VHS i może to nagrać - szkoda tylko, że przepadnie odcinek 1 (głównie o Hendrixie) i odcinek 2 (o Floydach, Velvetach i Bowiem)...

Nagrywajta!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:39:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Śmiem twierdzić, że przeceniasz możliwości odbioru tego kanału poza Wielką Brytanią.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 21:40:37 
Bogus pisze:
Śmiem twierdzić, że przeceniasz możliwości odbioru tego kanału poza Wielką Brytanią.


Nie wiem - dlatego pytam. Ja to miałem (przynajmniej przez jakiś czas) w ramach pakietu Aster City na kablówce


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group