Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:59:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 listopada 2011 15:45:34 

Rejestracja:
śr, 28 września 2011 22:26:30
Posty: 23
Moskwa zawsze dla mnie była bombowa. uwielbiam kawałki z płyty Moskwa.bodajże w '89 r wydana.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 02 maja 2017 16:20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Początek roku w moim mieście był ubogi w interesujące mnie wydarzenia muzyczne, więc wyszło tak, że w piątek poszedłem dopiero na drugi koncert od 1 stycznia. Tamten inny był co prawda dużo lepszy. Mówiąc wprost, był genialny. O Moskwie łatwiej mi jednak napisać.

Koncert zaczął się z poważnym opóźnieniem. Na bilecie było wydrukowane "Start 20.00". Około 21.00 ludzie zaczęli się schodzić. Nie było takiego tłoku jak rok wcześniej na Armii w tym samym miejscu, ale myślę, że zespół nie był rozczarowany frekwencją. Zaczęli się w końcu przygotowywać do grania. Kiedy już udało się ustawić dobrze nagłośnienie, wystartowali. Nie można zaprzeczyć: była petarda. Pojawiły się te przeboje, których można było się spodziewać "Nigdy", "Samobójstwa", "Ja wiem, ty wiesz", "Pokolenie małp" itd. Nie zaśpiewali niestety lub nie rozpoznałem "Tam gdzie jasno". Z biegiem czasu robiło się coraz więcej utworów, których nie znam (syndrom niefana na koncercie znającego tylko "Niezwyciężonego"), w tym część po angielsku. Jak później sprawdziłem, część z nich musiała pochodzić z "Życia niezwykłego" ("5 minut na dnie", "Rock'n'roll"). Tempo mimo wszystko nie zwalniało. Niektóre utwory mniej mi się podobały ze względu na przekaz. Muzycznie w końcu to jest prawie zawsze to samo, chociaż "Karma" wydaje się próbą włączenia do repertuaru bardziej złożonej kompozycji. Wygląda na to, że tych niepewnych ideologicznie nie ma na żadnej płycie Moskwy. W pewnym momencie wróciły szlagiery: "Co dzień", "Powietrza". Właściwie, nie jestem pewny, czy akurat te dwa znalazły się w grupie rozpoczynającej czy kończącej. W końcu finał: "No Woman No Cry", obowiązkowo stające się w pewnym momencie szybkim numerem punkowym. Nie wiem, czy były jakieś bisy.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group