Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 10:02:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 17:29:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
"Back Stage Pass" * * * * * *

Obrazek

Moge dac 10 gwiazdek? Nie! Szkoda :(.... To byla moja PIERWSZA punkowa plyta i za razem JEDYNA, ktora udalo mi sie faktycznie zedrzec od czestego sluchania (na cale szczescie mam juz drugi nowiutenki egzemplarz , a ten PIERWSZY, "zasluchany" prawie do cna, trafi niedlugo na sciane). Na tej skladance zaistnialy zespoly, o ktorych jest glosno do dzisiaj (Exploited, U.K. Subs, Angelic Upstarts czy Cockney Rejects), jak i te mniej znane (jak Anti - Pasti), czy prawie calkiem juz zapomniane (Manufactured Romance, Cyanide, Bob De Vries). Tym razem nie bede pisal o slabszych momentach - takich tu nie bylo. Tej plyty sluchalo sie od deski, do deski, po to, by po skonczeniu sie drugiej strony.... puscic od nowa pierwsza. Chyba nigdy pozniej nie zdazylo mi sie miec plyty, ktorej przesluchalbym tyle razy co ta. Nawet teraz, kiedy pisze te slowa mam ciary na plecach, bo najchetniej dorwal bym sie do adapteru i posluchal po raz kolejny "trzeszczacych wersji" "Fireball", "Long Distance Love", czy "Wanna Be a Star"... ale przede wszystkim otwierajacego ta skladanke "Where Have All The Boot Boys Gone?"... Eh, mowie Wam... w 1986 to bylo dopiero lato.

"Jak Punk To Punk" * * * * * *

Obrazek

Szesc gwiazdek i ani jednej mniej! I niech sobie malkontenci narzekaja, ze brzmienie nie takie, ze niektorych kapel zabraklo, a innych moglo by nie byc. Dla mnie ta plyta to po prostu bilet do nostalgicznej podrozy w lata 80-te. Tan album byl prezentem, ktory dostalem od rodzicow na moje 9-te urodziny - druga pankowa plyta w mojej kolekcji, a jednoczesnie pierwszy kontakt z polskim pankrokiem. Pamietam jak dzis, ze po pierwszym przesluchaniu jedynymi nazwami, ktore zapadly mi w pamiec byly Armia ("Jezeli..."), TZN Xenna ("Co za swiat") i Siekiera ("Ludzie wschodu"). [Co do Siekiery, to "dzieki" tej skladance utrwalilem sobie w glowie troche opaczny obraz tej kapeli - bardzo bylem zdziwiony, kiedy po raz pierwszy uslyszalem Demo Summer '84, bo dla mnie wlasnie ta falowa Siekiera, byla ta "kanoniczna" .] Po kolejnych przesluchaniach do tej "trojcy" dolaczyly jeszcze Rejestracja ("Moj numer 1125") i Abaddon ("Wet za Wet")... nigdy jakos natomiast nie bylem w stanie zachwycic sie numerami Dezertera i Processu umieszczonymi na tej kompilacji i o ile uznanie dla Dezertera przyszlo z czasem (i innymi plytami), o tyle Process stanowi dla mnie do dzis twor enigmatyczny, z ktorym nigdy nie dane bylo zapoznac sie szerzej...

"Jeszcze młodsza Generacja" * * *

Obrazek

Przyznam szczerze, że mnie ta składanka rozczarowała. Zanim trafiła w moje łapy, obrosła w mojej świadomości taką aurą "legendarności", a ponieważ wiedziałem, ze w przypadku kilku zespołów, które się tam znalazły, są to ich jedyne dostępne nagrania studyjne, strasznie zależało mi na jej zdobyciu. No a kiedy w końcu zdobyłem okaząło się, że tak naprawdę ta płyta jest mocno średnia. Owszem, jest parę rarytasów (do zalet zaliczyłbym numer Madame - pomimo, ze reaguję alergicznie na chudego Robka, to musze przynać, że jego wersja zimnofalowo-gotycka była całkiem do rzeczy, w przeciwieństwie do rockowo-popowo-remizowej, którą tenże kultywuje obecnie), nie zmienia to jednak faktu, że fajne numery walczą tu ostro o wypłycięcie na powierzchnię z nudnymi, pseudo-falowymi gówienkami, charakterystycznymi dla polskiej siermięgi muzycznej lat 80-tych. W porównaniu do analogicznej składanki, tyle, że z pankrokiem, czyli "Jak Punk to Punk", "Jeszcze Młodsza Generacja" wypada gorzej niż blado.
Dobrze, że nie zapłaciłem za nią ani grosza (prawdę powiedziawszy, to ją znalazłem - nieużywaną nóweczkę 8) ), bo w przeciwnym wypadku byłbym dosyć zawiedziony, musząc zabulić za nią więcej niż 10 zł.


...a poza tym:

"Punk and Disorderly" * * * *1/2

Obrazek

"Psycho Attack Over Europe" * * * * *

Obrazek

"2nd Psycho Attack Over Europe" * * * *

Obrazek

To te najważniejsze dla mnie :)

Mniej ważne dorzucę później :)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony czw, 05 czerwca 2008 20:12:40 przez Pet, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 17:29:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
Na płytach analogowych:
1. "Fala", płyta świetna. Aż dziw bierze ,że taka płyta w ogóle wyszła...nie wiem.... może dla postrachu dzieci i młodzieży :wink:
Fajnie by było jakby ukazała sie reedycja na CD.
2. "Gdynia"....bardzo fajna płyta, bardzo zróżnicowana. Kiedyś funkcjonowało określenie "gdańska scena" ...i wiadomo było o co chodzi.
3. "Radio nieprzemakalnych"
Fotoness – "Foto"
R.A.P – "Protection Reggae Rockers"
One Million Bulgarians – "Czerwone krzaki"
Kosmetyki Mrs. Pinki – "Ciągle w ruchu"
1984 – "Sztuczne oddychanie"
Opera – "Wracam"
Process – "Kolejny krok cywilizacji"
Róże Europy – "Handlarze"
Sztywny Pal Azji – "Piosenka dla..."
Voo Voo – "Stanie się tak, jak gdyby nigdy nic"

..bardzo przyjemna płyta.
4. Back - Stage Pass ...składanka największych gwiazd punk rocka wydana przez nasz rodzimy Pronit!!!!
Exploited , U.K. Subs , Cocney Reject, Anti Pasti , Angelic Upstars.
Bardzo fajna płyta ...i dzisiaj sobie ją "zapuszczę" :wink:
5. "Jeszcze młodsza generacja"
1.KULT - Piosenka młodych wioślarzy (Kult - K. Staszewski)
2. DOM MODY - Szyfry (L. Dulnik, W. Gąska, B. Olczyk)
3. MADAME - Głupi numer (Madame - R. Gawliński)
4. FORT B.S. - Rozhulantyna (Fort B.S. - Witkacy)
5. NOWO MOWA - Dekoder (M. Ziemba - Z. Ostrowski)
6. T. LOVE ALTERNATIVE - Zabijanka (T. Love - Z. Staszczyk)
str. B:
1. MADE IN POLAND - Ja myślę (Made in Poland)
2. AYA R.L. - Nasza ściana (I. Czerniawski - P. Kukiz)
3. RANDEZ VOUS - Na skrzyżowaniu ulic (Z. Kosmowski, A. Stańczak - Z. Kosmowski)
4. SSTIL - Efekt (Zespół)

...także bardzo przyjemna płyta. Kult pierwszy raz na płycie się pokazał.

6. Covery polskich i anglosaskich wykonawców w formie podwójnego albumu "Letnia zadyma w środku zimy" . Zapis koncertu organizowanego przez J. Owsiaka.
Strona A [edytuj]
1. Żegnamy was - Prawdziwy blues z Nowej Huty 0:52
wykonanie: Vavel Underground

2. Children Of The Revolution 3:15
cover Children of the Revolution (en)
wykonanie: Transsyberia

3. Psychokiller 4:05
cover Psycho Killer (en)
wykonanie: De Mono

4. Rock'n'Roll 4:30
cover Rock and Roll (en)
wykonanie: Obywatel Gary Glitter

5. I'm The Leader Of The Gang 3:05
cover: I'm the Leader of the Gang (I Am) (en)
wykonanie: Obywatel Gary Glitter

6. I Love You, You Love Me 3:21
cover: I Love You Love Me Love (en)
wykonanie: Obywatel Gary Glitter



Strona B [edytuj]
1. Good Golly Miss Molly 4:27
cover: en:Good Golly Miss Molly (en)
wykonanie: Recydywa Blues Band

2. Hippy Hippy Shake 4:27
cover: en:Hippy Hippy Shake (en)
wykonanie: Recydywa Blues Band

3. Rock'n'Roll 4:27
wykonanie: Recydywa Blues Band

4. Rap Towarzystwa Przyjaciół Chińskich Ręczników 2:22
wykonanie: J. Owsiak

5. Lucilla 3:00
cover: Czerwono Czarni
wykonanie: Pobieda

6. Czekoladowy krem 2:00
cover: Czerwono Czarni
wykonanie: Kolaboranci

7. Dżinsy 1:50
cover: Karin Stanek
wykonanie: Kolaboranci

8. Przygoda bez miłości 2:05
cover: Test
wykonanie: Vavel Underground



Strona C [edytuj]
1. You Really Got Me 3:35
cover: You Really Got Me (en)
wykonanie: Voo Voo

2. National Health 3:41
cover: National Health (en)
wykonanie: Voo Voo

3. Love Is All Around 4:40
cover: Love Is All Around (en)
wykonanie: Voo Voo

4. A Little Bit Me, A Little Bit You 3:38
cover: A Little Bit Me, A Little Bit You (en)
wykonanie: Voo Voo

5. Wild Thing 3:35
cover: Wild Thing (en)
wykonanie: Voo Voo

6. Riders On The Storm 2:05
cover: Riders on the Storm
wykonanie: Voo Voo



Strona D [edytuj]
1. Nowhere Man 2:35
cover: Nowhere Man (en)
wykonanie: Mauro

2. Get Back 2:35
cover: Get Back (en)
wykonanie: Mauro

3. Jumpin' Jack Flash 3:10
cover: Jumpin' Jack Flash (en)
wykonanie: T.Love

4. Keep On Running 4:28
cover: Keep On Running (en)
wykonanie: Mauro

5. Black Magic Woman 3:20
cover: Black Magic Woman (en)
wykonanie: Mauro

6. Johnny B. Goode 3:18
cover: Johnny B. Goode (en)
wykonanie: Mauro

7. Blowin' In The Wind 3:46
cover: Blowin' in the Wind (en)
wykonanie: T. Lipiński

...i to chyba na tyle ...na razie.
P.S. ...zapomniałbym o płycie "Jak punk to punk"...kurcze!!


Armia – "Na ulice"
Armia – "Jestem drzewo, jestem ptak"
Armia – "Jeżeli..."
Dezerter – "Nas nie ma"
Dezerter – "Uległość"
Rejestracja – "Numer 1125"
Rejestracja – "Wszystko można otoczyć mgłą"
TZN. Xenna – "Gazety mówią"
TZN. Xenna – "Co za świat?"
Siekiera – "Ja stoję, ja tańczę, ja walczę"
Siekiera – "Ludzie wschodu"
Abaddon – "Wet za wet"
Abaddon – "Kto?"
Process – "Stroszek"

nic dodac , nic ując...śmietanka rodzimego czadu!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 17:41:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
elrond pisze:
a znasz jakies ciekawe składanki z krautrockiem ?
Tylko jedną: "Kraut! Demons! Kraut!". Ciekawa rzecz, ale na 20 wykonawców znam tylko 1. Totalny underground :D I chyba nawet nie wyszła na cd.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 19:24:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4698
Fala - ******
Płyta ta jest dla mnie tym, czym dla Peta jest "Jak Punk to Punk".Jakość techniczna większości nagrań beznadziejna, ale w sumie historycznie ważna płyta. Fajne przemieszanie regałowo-punkowe.
Z numerów reggae warto zwrócić uwagę na Wolność Izraela - w wersji 8-minutowej. Trochę śmieszy po latach (ze względu na wokal) utwór Bakszyszu :). Utwór Kryzysu pokazuje jak nieciekawe były tamte czasy - był to pierwszy oficjalnie wydany utwór tego zespołu...ponad 4 lata po jego rozpadzie :shock: Jest też piosenka słynnej Kultury - nagrana tuż przed połączeniem z Izraelem. Bardzo podoba mi się też "Plakat" Dezertera, "Za zamkniętymi drzwiami" Tiltu (kilka lat temu odświeżone na płycie "Emocjonalny Terror") i oczywiście numery Siekiera. No i może jeszcze matki zbrodniarki, wyrodne matki...
Jak punk to punk - ******
dodatkowy punkt za okładkę.
Jakość tech. utworów lepsza, niż na Fali...no i w sumie podstawy polskiego punku...Mógłbym się podpisać pod większością postu Peta..
JMG - *** i pół
Bardzo kiepsko przygotowana płyta. Jeżeli ktoś ma ją na winylu to wie, że spokojnie by zmieściło się tam jeszcze kilka utworów. Inną głupotą było wydawanie na tej płycie utworów Madame i Made in Poland (ukazały się przecież na singlach), i Ayi RL (ukazał się na słynnej czerwonej płycie).
Rozczarował mnie utwór zespołu Rendez-Vous - gdy zakupiłem tą płytę znałem już dokonania wcześniejszego zespołu Brak, w którym grał Z.Kosmowski z Renedez-Vous. Myślałem więc, że utwór Rendez-Vous będzie podobny do dokonań Braku(które bardzo mi się podobały)...i rozczarowałem się...strasznie nudne to. Za to niezwykle spodobał mi się utwór Nowo-Mowy - ktoś wie co działo się później z tą grupą :?:
Radio Nieprzemakalnych - ****
Trochę nierówna płyta..w porównaniu z płytami wymienionymi wyżej jest dużo bardziej zróżnicowana, ale w sumie często do niej wracałem.
Utwór zespołu Fotoness tak naprawdę powstał gdzieś w okolicach 1979 roku jak utwór Tiltu...później Lipiński sobie o nim przypomniał i w ten sposób trafił on na tą płytę...
Kompozycja R.A.P.u bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - początkowo nie wierzyłem, że to polski utwór. Myślałem, że to jakiś standard rege. Następne na płycie są nowofalowe zagadkowe "Czerwone Krzaki", zakręcone "Ciagle w Ruchu" i "Sztuczne Oddychanie" 1984 - utwór , który po pierwszym przesłuchaniu zrzucił mnie z fotela wprost na podłogę. Do dziś mam ciarki gdy słyszę wykrzyczane słowa: maski na twarz i ręce na kark. Druga strona jest dużo gorsza. Opera - typowa nudnawa osiemdziesionaz ambicjami, można posłuchać ale bez entuzjazmu, Process - nawet niezły zespół, ale nic więcej, Róże Europy - harcerskie granie połączone z solówkami Grymuzy - nawet lubię choć na płytę "Stańcie przed Lustrami" trafiła dużo lepsza wersja tego utworu, "Piosenka dla..." Szpala jest tak przeraźliwie nuuudna i tak przeraźliwie się ciagnie, że trudno powstrzymać się od przeciągłego ziewnięcia. Na szczęście przed zaśnięciem chroni nas "Jak gdyby nigdy nic", które w miły sposób kończy tą płytkę.
Cytat:
Kiedyś funkcjonowało określenie "gdańska scena" ...i

Kiedyś nawet znałem osobę, która grała w jednym z mniej znanych zespołów GSA - dzięki tej osobie właśnie poznałem "Gdynię".


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 20:08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
Pet pisze:
Szesc gwiazdek i ani jednej mniej! I niech sobie malkontenci narzekaja, ze brzmienie nie takie, ze niektórych kapel zabraklo, a innych moglo by nie byc.

....jak na owe czasy , to płyta była całkiem przyzwoicie nagrana , a moze nawet więcej jak przyzwoicie....
Prazeodym pisze:
Fala - ******
Płyta ta jest dla mnie tym, czym dla Peta jest "Jak Punk to Punk".Jakość techniczna większości nagrań beznadziejna, ale w sumie historycznie ważna płyta. Fajne przemieszanie regałowo-punkowe.

.... :piwo:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 20:17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Prazeodym pisze:
Fajne przemieszanie regałowo-punkowe


...no i folkowe: nie zapominajmy o Józefie Brodzie!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 20:55:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
antiwitek pisze:
nie zapominajmy o Józefie Brodzie!

słoboda ,słoboda.......to było nagrywane w mieszkaniu Bryla na Pańskiej...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 21:01:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
elrond pisze:
to było nagrywane w mieszkaniu Bryla na Pańskiej...


Ooo, to musiało być!! Ale to chyba nie była jednorazowa współpraca?

Pamiętam jeszcze z tv taki występ Bryla ze Światem Czarownic (jeszcze z Vivianą) - grali Duchową Rewolucję, a przygrywał na liściu Broda, no i jeszcze chyba Gołaszewski był. Jakiś festiwal w górach.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 22:29:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
O, a ja też nieraz się zastanawiałem nad takim tematem, ale widzę, że inaczej bym go rozegrał - bo mi chodziło o składanki jednego wykonawcy, tzn. takie naprawdę świetne best-ofy spośród tych oficjalnie wydanych oczywiście... Są zespoły "płytowe", ale są też typowo singlowe, moim zdaniem np. zbiór singli The Police jest lepszy od jakiejkolwiek ich płyty studyjnej. Albo np. taki Smash Hits Hendriksa - lepszy może nie jest, ale jakaż to rewelacyjna kompilacja!! Czy inne Big Hits (High Tide and Green Grass).
Nie mówiąc o ABBA - Gold, która to właśnie składanka zawsze stanowiła inspirację do założenia wątku, którego w końcu nigdy nie założyłem ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 22:38:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Pippin zrobi tak :shock: ale tu:
Crazy pisze:
Nie mówiąc o ABBA

się z Crazym zgodzę!, słucham z wielką przyjemnością.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 23:34:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
no to zróbcie drugi temat :) a ja tam się pozachwycam Greatest Hits Janis Joplin albo Total Martyny Jakubowicz

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 czerwca 2008 23:58:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
nemesister pisze:
Total Martyny Jakubowicz

:brawa: :brawa: :brawa:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 czerwca 2008 08:29:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24315
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
MAQ pisze:
Pippin zrobi tak

Nie zrobi. Czy ja kiedyś krytykowałem ABBĘ? :) Podśmiewałem się, zgoda, ale z sympatią. :wink:
Jest jeszcze składanka "22 Polish punk classics", ale powtarza ona sporo z "Jak punk to punk".
Poza tym raczej składanek nie znam i nie słucham.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 czerwca 2008 13:18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Jadziem dalej z koksem. Wczoraj zapomniłem oczywiście wspomnieć o "Fali" (* * * * *), o której juz tu dużo napisano, więc nie będę się powtarzał.

A teraz drugi rzut ważnych dla mnie składaków:

"Psycho Attack Over Poland" * * * 1/2

Obrazek

Składak może nie jest jakiś wybitny, a i trudno powiedzieć, żeby poziom był równy, ale z racji występowania tam wielu kapel, w których udzielali, lub udzielają się znajome mi typy rzecz dla mnie ważna. Mimo paru mielizn i braku jednego z istotniejszych zespołów z tamtego okresu (co w efekcie spowodowało wiele sporów i urzyniło z wydawnictwa płyte "kontrowersyjną") warto poznać - tak hartowało się polskie sajko (czasem naiwnie, czasem neiporadnie, ale czasami z niezłym kopem).

"100% British Oi!" * * * *

Obrazek

Praktycznie wszystko co najlepsze w brytyjskim ulicznym rock'n'rollu z początku lat 80-tych. Począwszy od takich tuzów jak Sham 69, Angelic Upstarts, czy Cock Sparrer, poprzez Condemned 84, Combat 84 i 4 Skins, aż po mniej znane, acz równie ciekawe, bedny jak Vious Rumors czu Guttersnipes. 100% chamskiej muzyki :)

"100% British Ska" * * * *

Obrazek

Kolejna składanka wytwórni Captain Oi! z serii "100%... ". Znalazły się na niej kapele z okresu 2 Tone. Niezły ciekawostka dla kogoś, kto sądzi, ze ten nurt ograniczał się jedynie do Specials i Madness (które notabene tu w ogóle nie występują)

"History Of No Future" * * * * *

Obrazek

Jedna z najlepszych składanek punkowych jakie znam (kto wie czy nie lepsza od "Punk & Disorderly")! Zestaw nagrań z singli wydanych przez legendarną angielską firmę No Future... a że nagrywały dla niej między innymi takie tuzy jak Blitz, Violators, Red Alert, Partisans czy Channel 3 (i to w swoich najlepszych okresach) to całość wręcz powala. Jeśli ktoś nie wie jak powinien brzmieć rasowy punk, to koniecznie powinien posłuchać tej składanki!

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 czerwca 2008 13:57:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..przypomiała mi się skadanka pronitu : "HEART OF GLASS I INNE PRZEBOJE"...płyta -swojego czasu zdarta do nieprzytomności !!! a na płycie min. Blondie -2 utwory ,w tym Hanging on the telephones, Ten years after, Rory Gallagher,Jethro tull..no i absolutny best moment-UFO-doctor ,doctor plizzz !!!!!! :D *****
ozywiście inna sławna składanka zdarta całkowicie to wspomniana tu sławna BACK STAGE PASS ***** ta zielona okładka... :D ...best moment to oczywiśie kapitalny Police opression -Angelic upstarts i dwa świetne kawałki UK.Subs -emotional blakmail i nev york state police...ech !!! obydwie te płyty mają dzis olbrzymią wartośc sentymentalną.....stąd takie wysokie oceny...
kolejna winylowa składanka to dwuplytowy album GREENPEACE BREAKROUGH**** płyta z kapelami popierającymi ekologię w stylu grinpis....można ją było kupic w sklepie....czego tu nie ma !!! U2, Talking Heads, Peter Gabriel, Pretenders, Basia, Eurythmics, Simple minds, Dire straits, Sting , Gratefil dead, INXS....best moment : U2-pride (live)
...przypomniała mi się fajna składanka kepel grających kowery Dead Kennedys ...chyba się to nazywało Virus 1000....pamietam ,że była tam Sepultura, Napalm death ,L7...pamieta ktoś ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony pt, 06 czerwca 2008 14:18:44 przez elrond, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group