Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:35:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 63  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 lipca 2014 11:13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
...o czym zresztą można przeczytać kilka postów wyżej. Czuwaj :mruganie: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 lipca 2014 11:24:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
antiwitek pisze:
o czym zresztą można przeczytać kilka postów wyżej. Czuwaj


Parę postów wyżej nie doszukałem się informacji czy rozstanie nastapiło na skutek niezgodności charakterów, czy rozbieżnych wizji artystycznych. Czuwam. :brew_hmm:

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lipca 2014 20:12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Paweł mówił, że była to wyłącznie decyzja Roberta. Bez podania powodu. Ale jak słyszałem jeden z ostatnich koncertów Izraela to Robi woli to granie z okresu 1991 a nie tylko utwory z pierwszej płyty 12raela, w której nagrywaniu Paweł uczestniczył...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lipca 2014 23:05:19 

Rejestracja:
ndz, 16 maja 2010 01:45:44
Posty: 229
Mysłałem,że z tym wywaleniem to jakaś krótkotrwała akcja...
Zwłaszcza,że kawałki Kelnera bardziej mi podchodziły na dża ludziach od tych Maleo.
Pewnie Izrael teraz będzie mniej grał.
Chyba,że Goldrock będzie chciał sam pociągnąć regowy set co się różnie może skończyć (tzn. odlot na maksa :D ).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 lipca 2014 20:02:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Jesli wywalil w taki sposob? To czemu zaprosil do reaktywowanego Izraela? Kelner tez Dza Ludzie nagrywal, wiec... Ja tak samo jak Kelner nie rozumiem tej decyzji...

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Ostatnio zmieniony ndz, 27 lipca 2014 21:05:01 przez Bialy_Kruk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 lipca 2014 21:02:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Inaczej być tam zarządził, co? :mruganie:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lipca 2014 16:19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
Bialy_Kruk pisze:
Ja tak samo jak Kelner nie rozumiem tej decyzji...

widocznie obecnie w Izraelu żondzi [świadoma pisownia - dop. mój) monarcha absolutny krul [świadoma pisownia - dop. mój) Robin Goldroker który podjął taką a nie inną decyzję której można nie rozumieć ale którą należy akceptować i nie ma tu nic do rozumienia...

inną sprawą jest czy dokonało się to z poszanowaniem godności muzyka usuniętego z zespołu - ale w tym temacie się nie wypowiadam bo nie znam szczegółów...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 27 lipca 2014 21:06:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
W ksiazce "Kryzys w Babilonie" Rob nazywa Kelnera swoim przyjacielem i wymienia jako osobe mu bardzo bliska. Z przyjaciolmi sie tak nie postepuje. Chyba ze to byl "przyjaciel"......

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 listopada 2014 09:50:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Przyszło mi do głowy, że inspirację dla utworu "Równe prawa" musiał stanowić ten numer: https://www.youtube.com/watch?v=gLR7qPgHogk . Jak myślicie? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 marca 2015 22:13:43 
Obrazek
Bardzo się ucieszyłem z tej publikacji,a jednak kupiłem dopiero w tym roku, wcześniej usłyszałem próbki w jednej z audycji MAKENA. A przecież to jeden z moich najbardziej ulubionych zespołów. Mało tego - częściej na takie publikacje z większym napięciem czekam niż na oficjalne studyjne nagrania. Jakość dźwięku - wiadomo archivalia- w ogóle mi nie przeszkadza. Swego czasu miałem KULTURĘ na kasecie z Róbrege `84 znacznie gorszej jakości, ale za to takie ciary ,że trudno to opisać . Swoją drogą fajnie by było jakby NARESZCIE archivalia KULTURY właśnie, się ukazały, w tym utwory ze studenckiego studia circa 83/84. Moim skromnym zdaniem już sam "Lew JA i ja dub" to jest przykładem tego o co chodzi w rootsach jak to się mówi, tak samo na tym koncercie, o którym wspomniałem wcześniej, i to -nie boje się tego powiedzieć-na światowym poziomie tego gatunku. Boli mnie zawsze,że u nas w środowiskach alternatywnych pokutuje takie przekonanie - i to błędne, że "my to zza zaścianka". Tak wśród fanów to niby wszystko cacy,ale za granicą to nikt się nie przyzna do krajowych kapel. :lol: Wśród muzyków to jednej strony skromność, a z drugiej często jakiś komplex.
Ale wracając do IZRAEL`a - nieziemski klimat wykrzesali, wolę generalnie granie takie jakie IZRAEL później - zwłaszcza po unii z KULTURĄ prezentował,ale jestem do takiego punky-reggae przyzwyczajony zwłaszcza, ,że uwielbiam THE CLASH. Sam mesydż- hmmm, o tamtym czasie wręcz mówiono o infantylności,ale dla mnie to po prostu szczerość i taka święta naiwność. Chwała za to wydawnictwo, bo to perełki polskiej KULTURY NIEZALEŻNEJ.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 marca 2015 01:18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
Amen! :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 maja 2015 09:51:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Pojawiło się ostatnio hasło Izrael gra Kulturę - w Ostródzie ma być koncert, ale może też płyta?

Jak ktoś ciekaw jak brzmi teraz jamujący Izrael na próbie, to jest bardzo fajny filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Giupaxl ... e=youtu.be :) .

Dżudżu mistrz! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 czerwca 2015 17:21:57 
W bardzo ciekawym kierunku muzycznym się udali-jazzy raggae.To trzeba umieć-bo jazzy to wyższa szkoła jazdy. Fajna była by płyta w takich klimatach. Kiedyś zresztą Izrael miał takie plany- tzn. raggae z jazzowymi klimatami. Bardzo mnie ta muzyka z filmiku ujęła. Może to zapowiedź nowej płyty- w razie co trzymam kciuki.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 czerwca 2015 11:13:39 

Rejestracja:
sob, 28 listopada 2009 17:01:35
Posty: 227
Jest szansa w bliskiej przyszłości na inne, niż w Ostródzie, koncerty?
Ktoś, coś?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 czerwca 2015 21:07:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
antiwitek pisze:
bardzo fajny filmik

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 63  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group