Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:20:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2005 23:10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Crazy pisze:
O, mam takie pytanie, zwłaszcza odnośnie Live'u. Czy wszystkie wokale są Malojonka? Czy Brylewski też coś śpiewał, albo kto inny? I kto mówi o tych narkotykach, bo jakoś nie jestem pewien?
no to Majelonka głos przemawia :wink: , Robert jest równocześnie hmmmm... za legalizacją...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 00:09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
no i maleo tez spiewa ;-)
ja mam to samo zdanie a propos legalizacji, a i podpisuje sie pod tym co malejonek tam mowi...
w ogóle to swietny numer...jest tak rozlazło-zjarano-dziwny...z oryginalem prawie nie ma nic wspolengo...bomba! :-) Często gramy sobie po paru piwkach wlasnei ten numer, wlasnie w tej wersji..z tym przemówieniem...na akustykach ;-)
z resztą teksty maleo z live 93 przeslzy do towarzyskiego slangu, obok genialnych :P :-) tekstów z koncertówki hołka...hehe :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 18:09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
"głośniej trochę!".... :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 18:23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
XX % dzieci małych...
dzieci te nie maja zadnych praw, dlatego, heh...ten numer...
tadeusz - papiez gitary basowej
naturalna droga, nie złoto - to co w zyciu moze pomoc!
ruts kntrola, wiecej nojjjjjjjjzuuuuuu!
1969 - najtisixtiejt - czy cos takiego...


legenda ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 02:26:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 16 lutego 2005 02:39:47
Posty: 139
Skąd: BDG
Witam! Pierwsze 3 płyty IZRAELA kompletnie zmieniły mój punkt widzenia i słyszenia.To są moje ukochane płyty!!!"Biada,biada" -prosty komunikat,wole wersje z longa."Nabi faje"-bardzo transowa,ciepła."Duchowa rewolucja"-muzyczka bardzo "do przodu",świetne duby.Następne albumy poznałem, kiedy już się ukazały.1991-mam na cd pierwsze wydanie ze srebrnym napisem-według mnie zajebiste światowe granie,do dziś buja.Live93-taśma zdarta!Super bonusy na cd.Widze , że największy kłopot jest z ostatnią.IN DUB- ja polecam lekkiego jointa w wolny wieczór i wszystko się wyjaśni hehe!Żadnych gwiazdek! Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 09:31:14 
ujar pisze:
IN DUB- ja polecam lekkiego jointa w wolny wieczór i wszystko się wyjaśni hehe!


Jak dla mnie, muzyka, której słuchanie wymaga "wspomagaczy", nie warta jest poświęcenia jej nawet pięciu sekund...

Na szczęście IN DUB, to nie ta kategoria...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 11:06:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Kamik pisze:
Jak dla mnie, muzyka, której słuchanie wymaga "wspomagaczy", nie warta jest poświęcenia jej nawet pięciu sekund...


Oto slowa racji! A od siebie dodam, ze jesli ktos tworzy muzyke z mysla, zeby dobrze sie ja odbieralo, badz mozna ja bylo w pelni doswiadczyc tylko "pod wplywem", to w takim przypadku powinien dolaczac do plyty specyfik "wspomagajacy", bo w przeciwnym razie sprzedawane wydawnictwo jest teoretycznie "niepelnowartosciowe".

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 13:28:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 16 lutego 2005 02:39:47
Posty: 139
Skąd: BDG
Spokojnie , spokojnie!Wiedziałem , że bedzie taka reakcja... Chodzi mi o to , ze płyta jest dubowa , nie każdy to lubi .Dub wymaga innego rodzaju skupienia.To transowa ,przestrzenna płyta. .W "reggae" i "dub" Ganja jest elementem dość istotnym.Wcale nie oznacza to ,że "trzeba jarać"!Nie lubisz-ok,ale nie demonizujcie sprawy.Jeśli jakaś muza super sprawdza się np. "do biegania po lesie", no to powinni w komplecie dawać trampki?(sorry troche przegiąłem) NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 14:33:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
ujar pisze:
W "reggae" i "dub" Ganja jest elementem dość istotnym


Jesli chodzi o samą warstwę muzyczną to nie. Wiem co mowie...
To raczej element kulturowy, niz muzyczny...
A In dub 12RA3LA nie jest klasyczną dubową płytą, dużo tam elementów elektroniki i ambientu...
Fakt, dub to zajebiscie 'zjarana' muzyka, ale to niema nic do rzeczy...
To jakby powiedziec: nie podobają ci sie Doorsi? Wypij flache Łiski!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 16:15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
zgadzam się Boskim - słucham dub i reggae nie będąc pod wpływem, chyba, że herbaty, ewentualnie kawy...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 17:33:36 
(-)


Ostatnio zmieniony pn, 11 sierpnia 2008 10:06:35 przez Y, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 17 lutego 2005 23:12:02 
hehe ja tam rege nie lubie... no może troche ale nie israel
ale sie wypowiem bo znam jedną płytę biada biada biada i zawsze jak jej słucham to misię humor poprawia bo w każdej piosence jest o babilonie i że wszystko zginie i takie tam i ja no... nie moge... :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dlatego nie wkręciłam sie w israella he he he


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 11:33:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 16 lutego 2005 02:39:47
Posty: 139
Skąd: BDG
Luudzie! Napisałem również , że "nie trzeba jarać".Nie ma co się jeżyć.Zobaczcie sobie filmy z Marleyem, Toshem , Spearem.Oni tam palą aż miło! Za Doorsami nie przepadam,może po flaszce łiski (jeśli dałbym rade)zaśpiewałbym :"koomonbejbe letmajfajeer ":mrgreen: Ale od chlania i tak wole LEKKIEGO splifka :faja: Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 11:49:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
ujar pisze:
filmy z Marleyem


Taaaaak... Szczegolnie ten przyklad jest "dobry". Bob spiewal "ziele uzdrowieniem narodow" i kopnal w kalendarz na raka pluc... :?

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 lutego 2005 17:35:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 16 lutego 2005 02:39:47
Posty: 139
Skąd: BDG
Marley zmarł na raka skóry z przerzutami do mózgu.Bardzo ostre reakcje,jak mamy się kłócić to nie gadajmy wogóle.Temat dotyczył płyt IZRAELA,a nie konopii.Wspomniałem o tym troche dla żartu,ponieważ chciałem zachęcić do uważnego posłuchania płyty IN DUB.Ta dyskusja przeradza się w jakieś bicie piany,czuje złość w waszych wypowiedziach.To przykre,że wśród fanów Armii.Więc jeśli z jakiś przyczyn nie przyjmujecie do wiadomości,że ganja jest bardzo mocno zwiazana z reggae to ja wymiękam.Żeby było jasne,nie mam zamiaru manifestować tutaj zielarstwa,jeśli nie czujecie tematu - trudno.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group