Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:47:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 sierpnia 2013 15:11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Crazy pisze:
Ta płyta ma pięć gwiazdek!!!


Bardzo lubię tę płytę, ale żeby aż tak? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 sierpnia 2013 15:16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
No więc nigdy wcześniej tak do tego nie podszedłem, ale tutaj wyszło jasno na czarnym. Może powiem ostrożniej: tam, w drodze, miała zdecydowanie pięć gwiazdek. Jakoś niebawem trzeba będzie zweryfikować ;-)

Dotychczas odkrycia prezentowane w tym wątku mi się nie zdezaktualizowały: Mein Teil, Never Let Me Down Again, Terri... wszystkie jak namiały pięć gwiazdek, tak mają!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 sierpnia 2013 15:23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
To ja tu miałem mniej wpisów, ale też zachowały aktualność "Niewole" i "Love Me Or Leave Me" :) . Powinno być więcej, ale nie zawsze pamiętam żeby się tu wpisać!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 sierpnia 2013 20:43:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Nosowska okej, dla mnie najlepszy utwor - na kulawej naszej barce, tytulu nie pamietam. Mistyczny! Ale raczej na jesien, zime :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 sierpnia 2013 20:48:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Mi też się ta płyta raczej zimowo kojarzy. Miałem o tym wspomnieć już wcześniej, ale przypomniałem sobie, że i lato tam jest. I w ogóle pomys'lałem, że warto by a) posłuchac' b) pogadac' o niej kiedy w Heyoskim wa,tku :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 sierpnia 2013 11:10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
anastazja pisze:
raczej na jesien, zime

może dlatego tak świetnie zapasował w aucie, kiedy za oknem już było ciemno?
elsea dzisiaj przypomniała, że w ogóle po raz pierwszy słyszeliśmy tę płytę też podczas podróży samochodowej i też od razu zaskoczyła. wyraźnie jest do tego stworzona!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 sierpnia 2013 07:09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Bez mała miesiąc temu, w wątku Ajronowym napisałem tak:

Pet pisze:
z koncertowego tria, ktore ukazywało się na przestrzeni ostatnich lat - "Rock In Rio"/"Death On The Road"/"En Vivo!" ("Flight 666" nie liczę, bo to jednak trochę inna bajka), tą ostatnią oceniłbym najwyżej. Oczywiście może nie tak wysoko jak "Live After Death"


Jeżeli chodzi o "LAD" to podtrzymuję zdanie, że jest to pięciogwiazdkowiec... rzecz w tym, że po kilkutygodniowym słuchaniu na okrętkę "En Vivo" doszedłem do wniosku, że jest to sześciogwiazdkowiec i tym samym ta oczywistość, o której była mowa w przytoczonym wyżej cytacie, wcale już nie jest dla mnie taka oczywista.

Ależ ta koncertówka żre. Stare hity - widomo - to są samograje. Był jednak problem (mój sybiektywny rzecz jasna) z kwałakami studyjnymi z ostatnich lat. Niby fajne, niby przyjemne, ale siakieś takie... No mówiąc krótko miałem wrażenie kiedy ich słuchałem, że podczas ich nagrywania ktoś trzymał Ajronów za szelki, żeby się za bardzo nie rozpędzili i w efekcie wszystko to było takie na pół gwizdka. No a na "En Vivo!" te szelki chyba w końcu ekipie Harrisa pękły, cała trzódka zerwała się z uwięzi i pojechała pełną parą. I to jak! I nagle się okazało, że z całego setu koncertowego, który trafił na ten album, największymi petardami są nie żadne Troopery, czy inne Dwie Minuty Do Północy, ale kawałki z ostatnich płyt, które do tej pory miały u mnie po trzy w porywach do trzech i trzech czwartych gwiazdki. "The Final Frontier", "Eldorado", "Talisman", "Dance of the Death" - oto nowe wzorce koncertowych klasyków spod znaku IM. I cuś mi się tak widzi, że jeśli za 10 lat ktoś wpadnie na pomysł zrobienia kolejnego "Best Of..." Ajronów, to te kawałki trafią tam własnie w wersjach z Santiago, a nie ze studia. O!

...a teraz idę sprawdzić czy znowu mi się tytuły nie porąbały, bo przyjdzie Budyń i będzie się dziwił o czym ja w ogóle piszę :oops:

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 sierpnia 2013 08:20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
coś w tym chyba jest bo jak oglądałem DVD "En Vivo!" to złapałem się na tym, że mnie wciongło


i poczułem się :oops:
:wink:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 sierpnia 2013 08:27:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
pablak pisze:
i poczułem się :oops:


I zupełnie niepotrzebnie. Odkąd Brusowi wokal zgrubł i się obniżył, przez co ilość jego "wyć" spadła prawie do zera, słuchanie IM nie jest już taką siarą jak ongiś :rabbit:

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 sierpnia 2013 08:44:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
w sumie tak, no i rajtuzów też nie nosi

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 sierpnia 2013 08:51:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
pablak pisze:
w sumie tak, no i rajtuzów też nie nosi


No właśnie!

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 sierpnia 2013 22:40:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Słuchałem ostatnio tytułowego numer ze "Stand!" Sly & the Family Stone i muszę stwierdzić, że o ile cały numer jest świetny, o tyle jego końcówka (niecała ostatnia minuta), to jest jakiś totalny wzlot i jeden z moich ulubionych fragmentów muzyki w ogóle. Totalny, bujająco-czilowy afroraj :afro:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 sierpnia 2013 07:55:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Hehe, aż sprawdziłem w funkowym wątku co sam miałem tu do powiedzenia, czy aby nie przeoczyłem tego momentu.

Cytat:
Od razu piękny chill! Super piosenka z efektownymi ekspresyjnymi spiętrzeniami-refrenami (ten najwyższy dźwięk – głos czy sax?). A po przełamaniu w końcówce wychodzi na pierwszy plan zawodowy intensywny groove – na chwilkę, ale bardzo efektownie.


:afro:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 września 2013 22:01:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
The Real One

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 października 2013 21:23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Theme De Yoyo Art Ensemble Of Chicago z Fontellą Bass - poznane dzięki Pietruszce (nigdy nie zapomnę jak to u Pilota, po koncercie Armii, wreszcie włączył i zaczął tańczyć :) ). Pięć gwiazdek! Włączam sobie regularnie 8-) .

A gdyby ktoś życzył sobie sprawdzić: http://www.youtube.com/watch?v=PppJOrnVtkg , zachęcam!


Ostatnio zmieniony wt, 22 października 2013 06:45:35 przez antiwitek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group