Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 23:29:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 listopada 2012 15:40:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Cytat:
Beach Boys znani są jedynie z nazwy i Kokomo

Hehe, głupio tak się czepiać postu sprzed kilku lat, ale to zdanie, to akurat (obiektywna) nieprawda :) Może w Polsce tak jest (chociaż dzięki tekstom Borysa Dejnarowicza, sporo hipsterów i generalnie tej publiczności, co jeździ na OFF Festival się z nimi zapoznało :) ), ale w zasadzie, to nie wiem czy nie jest to, najbardziej obok Beatlesów i Stonesów, wpływowy (w sensie wpływu na współczesną muzykę) zespół z lat 60 :) Może jestem nieobiektywny, bo jeśli chodzi o współczesną muzykę, to mam dośc hermetyczny gust, ale bardzo często spotykam się u nowych zespołów z wyrazami fascynacji BB, czasami nawet większej niż fascynacja Beatlesami :wink: Polecam zresztą poczytac, sama muzyka niekoniecznie musi się podobać, ale historia jest bardzo ciekawa i pogmatwana.
No i "Pet Sounds" też ma swoje miejsce w historii, nawet, to co jest na wikipedii robi wrażenie :wink: :arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Pet_Sounds#Legacy


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 kwietnia 2022 10:34:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Wczoraj nieoczekiwanie zamiast Melodramatu w Radio Poznań pojawiła się audycja o Brytyjskiej Inwazji na USA w latach 60, a głównie w 1964. Pojawiło się tam mnóstwo bohaterów tego wątku - słuchałem tylko pierwszej godziny, ale po Bitlach leciało na pewno: The Searchers, Dave Clark Five, Billy Kramer & Dakotas, Swinging Blue Jeans, Manfred Mann, Gerry & The Pacemakers, The Zombies, a nawet, nie bójmy się tego słowa: Moody Blues :D (niestety bez xesa, bo Go Now). O dziwo audycji nie prowadził pan Gerard, chyba że mu się tak strasznie głos zmienił i poczucie humoru siadlo :shock: Ale fajne było. I like it, I like it! :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group