Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 21 listopada 2018 18:45:01

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 09 stycznia 2016 00:18:26 
Awatar użytkownika

Ostatnio korzystałem z pendrajwa ziomka i znalazłem tam autobiografię Duffa McKagana (oryginalna wersja językowa). Jakiś czas potem nie mogłem zasnąć i tak dla zabicia czasu zacząłem czytać, i w sumie nie żałuję. Nie żeby to była super ekscytująca lektura, ale kilku fajnych rzeczy się dowiedziałem (nie wiedziałem, że Duff jest ze Seattle, chociaż to chyba powszechnie wiadomo, pewnie gdyby został tam dłużej to by się załapał na grunge, bo ziomków miał odpowiednich; fakt, że sekcja G'n'R ćwiczyła swój groove grając w duecie próby z utworami Sly and the Family Stone). No i jaka to wszystko jest łzawo-filmowa historia, niczym "Autobiografia" Perfectu w realiach amerykańskiej osiemdziesiony :P Ale w sumie ostatnio słuchałem trochę klasycznych płyt i muszę powiedzieć, że zawsze brałem ten zespół za wiochę, a teraz pałam większą sympatią, mieli swój groove, Izzy Stradlin dawał im jakiś fajny sznyt i było w tym jakaś niebezpieczna surowizna gdzieś ukryta, szczególnie na debiucie. Z kolei co do "Use Your Illusion" - uwielbiam takie kuriozalne płyty, czy ktoś w ogóle panował co oni nagrywają? :) (ale w ogóle doceniam, że Izzy fajne, korzenne numery dał na tę płytę, to był chyba trochę taki Keith Richards soft metalu, hehe)

PostWysłany: sob, 09 stycznia 2016 10:49:02 
Awatar użytkownika

Prazeodym pisze:
Izzy Stradlin dawał im jakiś fajny sznyt i było w tym jakaś niebezpieczna surowizna gdzieś ukryta, szczególnie na debiucie.
pełna zgoda jeśli chodzi o rolę Izzy'ego w Gunsach

PostWysłany: pn, 11 stycznia 2016 12:48:49 
Awatar użytkownika

Prazeodym pisze:
ale w ogóle doceniam, że Izzy fajne, korzenne numery dał na tę płytę, to był chyba trochę taki Keith Richards soft metalu, hehe

No był. Ale nie softmetalu, a hard rocka ...i od razu to lepiej brzmi. :)

Bardzo żałowałem, że Izzy odszedł z G'nR. Ale jego solowa płyta też była fajna. Do dzisiaj lubię sobie posłuchać.

PostWysłany: pn, 11 stycznia 2016 13:39:16 
Awatar użytkownika

Ok, niech będzie hard rocka :)

PostWysłany: wt, 10 lipca 2018 10:50:46 
Awatar użytkownika

Czytam sobie o tym koncercie Gunsów wczoraj w Chorzowie i zacząłem poważnie żałować, że mnie tam nie było! Opisy brzmią soczyście, no i - ponad trzy godziny :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.