Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 19:03:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 481 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 marca 2009 16:01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
rajza pisze:
szit... piepszę ten koncert

jakby co, to wygląda na to, że jest możliwość zakupienia biletu w cenie nominalnej - 190zeta pod warunkiem, że skorzysta się również z usługi przejazdu autokarem/busem (cennik podany w ogłoszeniu).
Zaś bilety na sektory tylne, za 140zł ponoć można nabyć od ręki.

Akcja wydaje się być uczciwa...:
http://u2forums.com/index.php?showtopic=1785

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 marca 2009 16:52:16 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 10:39:10
Posty: 1497
^ żeby pojechać na koncert do Chorzowa (mieszkam w Katowicach i ode mnie to ok. 5 minut autem) muszę pojechać do np. Opola (ode mnie to ok. 45 min autem), zostawić tam auto i wrócić z powrotem ich autokarem... :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 marca 2009 16:56:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
rajza pisze:
mieszkam w Katowicach i ode mnie to ok. 5 minut autem

hehe no chyba, że tak :D
ale bilety na tylne trybuny można kupić bez podobnego kombinowania z autokarem :)

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 marca 2009 11:43:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Czy ktoś byłby zainteresowany biletami za 140 zł. na sektor 3, rząd 10 (blisko sceny, tuż obok sektora 2 za który trzeba juz zapłacić 450 zł.) ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 marca 2009 11:50:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
sprzedaż biletów do Berlina rozpoczęta
https://secure.eventim.de/cgi-bin/u2-tickets.html?fun=TDetailA&id=TAU961211238147131C&doc=detaila&key=320146
2 sztuki zakupione!! :D

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 kwietnia 2009 16:30:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 21:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
a mi udało się zakupić trzy bileciki za sceną konkretnie w sektorze 17-tym, dzięki słowackiej stronie ticketpro i dzięki uprzejmości kolegi który użyczył mi swojej karty kredytowej. Bilety kupowałem kilka dni po rozpoczęciu sprzedaży, ponoć były jeszcze dostępne te na płytę, ale wolałem już nie ryzykować z czekaniem, więc brałem to co było. A swoją drogą to strasznie drogie te bilety, a konkretnie te na trybuny przed sceną! Taka różnica w cenie między biletami na płytę i na trybuny za sceną, a biletami na trybuny przed sceną to spora przesada. O ile pamięć mnie nie myli cztery lata temu bilety na płytę kupowałem po 150zł i były jakoś łatwiej dostępne...

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 kwietnia 2009 18:30:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
Cytat:
^ żeby pojechać na koncert do Chorzowa (mieszkam w Katowicach i ode mnie to ok. 5 minut autem) muszę pojechać do np. Opola (ode mnie to ok. 45 min autem), zostawić tam auto i wrócić z powrotem ich autokarem... Very Happy Very Happy Very Happy


zapraszam, machniemy jakiegoś browara ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 kwietnia 2009 23:46:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
MOFO pisze:
trzy bileciki za sceną konkretnie w sektorze 17-tym, dzięki słowackiej stronie ticketpro
ale do Chorzowa czy Berlina bo się pogubiłem :roll:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 04 kwietnia 2009 13:27:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
marecki pisze:
ale do Chorzowa czy Berlina bo się pogubiłem

Chorzów. Ale polujemy na płytę też na Chorzów, ja już wczoraj jakimś cudem jeden upolowalam, i to na stronie Eventimu :horsie

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 kwietnia 2009 09:19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Inverness pisze:
Chorzów.
aaa szkoda, no nic na razie jedziemy w piątkę ze znajomymi, jak kotssięwybiera to niech da znać...

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 maja 2009 15:51:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Minęło już trochę czasu od premiery 'No Line On the Horizon' i muszę stwierdzić, że im dłużej słucham tej płyty, tym bardziej mi się podoba.
Marecki na początku był bardzo zdziwiony, że ja w ogóle słucham tej nowej płyty, bo myślał, że ich nie słucham.. Przyznać muszę, że nie jestem wielkim fanem, jedyną płytą którą naprawdę dobrze znałem do tej pory, to było 'All That You Can't Leave Behind', która bardzo mi się podoba. 'How To Dismantle An Atomic Bomb' już mi nie podeszła, poza kilkoma utworami. Mi odpowiadało ich piosenkowe, pop-rockowe oblicze i na początku ciężko było mi się przegryźć przez nowy album, gdzie te melodie nie są tak łatwe i przyjemne. Może dlatego pierwszy utwór jaki mi się spodobał to było 'I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight'. No i fantastyczna końcówka, konkretnie 3 ostatnie utwory. Teraz mogę stwierdzić, że łykam płytę w całości. Jedyny zgrzyt to 'Get On Your Boots', choć nadal nie oceniam tego utworu jakoś bardzo negatywnie.
Trudno mi wybrać najlepszy moment na płycie... Czy to ma być piękne 'Magnificent'...? Albo spokojne 'White As Snow'...? Albo wyciszające, wręcz ascetyczne 'Cedars Of Lebanon'? Nie wiem, ale jak się dowiem, to wam powiem ;)
Płyta zasługuje u mnie na **** i 1/2. I jeśli ocena się zmieni, to raczej na plus.

ps. Przy okazji czuję się bardziej zmotywowany, żeby poznać lepiej starsze płyty, które słuchałem dawno temu i bardzo pobieżnie...

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 czerwca 2009 20:56:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
w wątku głosowaniowym Peregrin Took o wersji I Still Haven't Found... z Rattle and Hum pisze:
Właśnie słucham. Koszmar...

Więc ja przeniósłszy się do wątku macierzystego pozwolę sobie napisać, że jesteś beznadziejny :D Utwór na Joszui jest jaki jest, trochę męczy, wlecze się, ale w sumie dość okej. Gospelowe chórki dodają mu życia, krwi!


Peregrin Took pisze:
jeśli jesteś fanem takich klimatów, to nie dziwię się, że uważasz centroamerykański Rattle za najlepszy album

znaczy jakich klimatów? kurde, zawsze się różni znawcy U2 przyczepiali do mnie, że Rattle and Hum to coś tam nie halo, bo amerykańskie... po pierwsze nie kumam zarzutu, bo co mnie obchodzi, czy amerykańskie, czy nikaraguańskie, grunt, że fajne, ale przede wszystkim nie kumam zarzutu, bo ja tam nic szczególnie amerykańskiego nie słyszę! Desire jest mega zajebistym numerem o takiej energii i ogniu, jaki rzadko się zdarza, nie widzę w tym natomiast niczego stricte amerykańskiego, a zresztą jest mi to obojętne.

A w ogóle to zdenerwowałem się, bo najpierw doznałem naprawdę zachwytów, słuchając ulubionych fragmentów dwóch najlepszych płyt, a potem muszę czytać takie głupoty :twisted:

Swoją drogą jestem w szoku, bo przyzwyczaiłem się ostatnio, że U2 to taki zespół, z którego raczej lubię się wyśmiewać... Bono czy Bodo, wiadomo że Bodo... i tak dalej... a wychodzi mi przy top tenie, że więcej niż dziesięć pięciogwiazdkowych utworów mają oni u mnie, co daje więcej niż np. Metallica, a nawet... Hendrix :oops: (choć ten miał z pięć razy mnie utworów w ogóle). Tyle, że to prawie w całości zasługa dwóch płyt.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 czerwca 2009 01:03:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Crazy pisze:
słuchając ulubionych fragmentów dwóch najlepszych płyt

...rozumiem ,że masz na myśli płyty :Boy i War...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 czerwca 2009 09:19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
:D

nie, mówiłem oczywiście o tych obiektywnie najlepszych ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 czerwca 2009 11:30:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Crazy pisze:
znaczy jakich klimatów? kurde, zawsze się różni znawcy U2 przyczepiali do mnie, że Rattle and Hum to coś tam nie halo, bo amerykańskie... po pierwsze nie kumam zarzutu, bo co mnie obchodzi, czy amerykańskie, czy nikaraguańskie, grunt, że fajne, ale przede wszystkim nie kumam zarzutu, bo ja tam nic szczególnie amerykańskiego nie słyszę!

No stary.... Na mój (i nie tylko mój) odbiór płyty na pewno ma wpływ ta cała otoczka, podróż do USA w poszukiwaniu źródeł muzyki itp. ale nawet o tym nie wiedząc, na płycie masz:
- korzenny że tak powiem "Desire"
- soulowy "Angel of Harlem", komuś tam dedykowany
- kilka murzyńskich blusów
- gospelowe chóry
- murzyńskie(?) kobiece wokalizy
- HYMN AMERYKAŃSKI!
- przeróbkę Dylana
To jak się może z USA nie kojarzyć?
Crazy pisze:
Gospelowe chórki dodają mu życia, krwi!

Odejmują urok, ale mniejsza o to, nie zgodzimy się.
Natomiast nie rozumiem tego co napisałeś, że koncertowe wersje "Bullet" i "Pride" wspaniałe, a utwory studyjne średnie. Moim zdaniem koncertowy "Bullet" faktycznie daje radę, ale czy aż tyle różni się od studyjnego? A koncertowe "Pride" to już w ogóle różni się chyba tylko odgłosami publiczności.
Sugestię jakoby (bardzo dobra) wersja "Helter Skelter" była lepsza od oryginału litościwie przemilczę. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Ostatnio zmieniony śr, 24 czerwca 2009 12:22:43 przez Peregrin Took, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 481 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group