Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:11:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 stycznia 2010 13:57:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 15:42:53
Posty: 1026
Skąd: z pomieszania win ...
O Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa /heart-attack/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________

Kiedy tylko w moich snach
Ktoś podnosi na mnie głos
Jak wytresowany pies
Kuląc się czekam na cios


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 stycznia 2010 13:59:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
MAQ pisze:
jak nie ja... to kto?!

No ja na pewno nie. :D
Oba odpuszczę, mam na razie cztery inne priorytety koncertowe na ten rok.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 stycznia 2010 21:12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
ja chyba też odpuszczę... najpierw uszminkowani faceci a już dzień później dziadek w krótkich spodenkach z gitarą i wokalista o aparycji kierowcy ciężarówki w dżinach i podkoszulce kierowcy ciężarówki... to za dużo jak na moje słabe nerwy....

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 stycznia 2010 22:38:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 15:42:53
Posty: 1026
Skąd: z pomieszania win ...
Smok w wątku Metallica... pisze:
ale co w tym imidżu odpychającego takiego??

Kamik w wątku Metallica... pisze:
Nie podoba mi się Hetfielda zarost. Z Mustaine'a i jemu podobnych, to się można przynajmniej pośmiać, a ten udaje jakiegoś groźnego kierowcę ciężarówki... dla mnie słabe.


KoT pisze:
wokalista o aparycji kierowcy ciężarówki w dżinach i podkoszulce kierowcy ciężarówki

Kocie, ale Metallica dopiero 16 czerwca :twisted: .

_________________

Kiedy tylko w moich snach
Ktoś podnosi na mnie głos
Jak wytresowany pies
Kuląc się czekam na cios


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 stycznia 2010 22:55:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 22 marca 2009 23:43:52
Posty: 9
Będe, bo to chyba jedyna okazja. Czy Johnson nie mówił czasem, że w tym roku mają się rozwiązać, czy coś pokręciłem??

W każdym razie ejsidisi to jedna z niewielu powszechnie znanych i lubianych, legendarnych kapel uznawanych za "wielkie", które są przy tym dla mnie strawne. Na filmikach chłopaki robią naprawdę świetny show;
:arrow: dmuchana lala rosie, wystrzał z armat, skrzekliwy wokal briana i kaczy chód angusa :pinkelephant. Mam nadzieję te wszystkie atrakcje ujrzeć(i usłyszeć) w maju :faja:
Swoją drogą info o koncercie śledziłem już od dobrych 2 miesięcy, kiedy pojawiła się ta fotka z zapowiedzią przybycia piorunów na polską ziemię- i byłem przekonany, że to jedynie jakiś żenujący dowcip mający wywołać skandal na wszelkich zaangażowanych muzycznie portalach :roll: Fajno, że się myliłem :mrgreen: chyba polskie flagi w Pradze pomogły :bravo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 maja 2010 23:18:51 

Rejestracja:
pn, 07 marca 2005 22:40:05
Posty: 1662
ktoś był na AC/DC?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 maja 2010 01:19:05 

Rejestracja:
czw, 19 listopada 2009 15:26:41
Posty: 374
Skąd: Warszawa
YEAH!!!

Bylem na ADDC za 1,40zl :D Tyle kosztował mnie bilet autobusowy. Mialem dobra miejscówkę, trochę płot przeszkadzał ale widziałem cala scene, i nawet jeden koleś mi lornetkę pożyczał. Widzialem goscia, ktory zupelnie wygladal jak Gero, moze mial troche bardziej fioletowe wlosy, ale caly bardzo podobny, chociaz moze mi sie wydawac bo Gera dawno nie widzialem live :( I drugiego z wylupiastymi oczyma, ktory wygladal jak Klaus Kinski. Widzialem wszystko bardzo dobrze, slyszalem troche gorzej (czemu tak cicho bylo? :|). Na poczatku pare numerow z "Black ice", a potem juz praktycznie same hiciory. Na "bis" Highway to hell oraz For those about to rock. Byl dzwon, armaty, "zegar" na podlodze, nadmuchiwana babka, pokazywanie gaci (niestety bez tylka), dluga solowka Angusa - slowem wszystkie atrakcje. Oswietlenie super. Jestem bardzo zadowolony ze bylem, bo nie sadze zeby jeszcze dozyli drugiego koncertu na ktory pojde, choc niexle sie trzymaja.

_________________
http://virtmedia.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 maja 2010 05:12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Leniwiec pisze:
ktoś był na AC/DC?


Serdelek pisze:
O Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa /heart-attack/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 kwietnia 2014 17:16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Coś tam robiłem na polu i przyszedł mi do głowy numer "Givin The Dog A bone", że aż sobie musiałem włączyć po powrocie do domu. A żeby nie poprzestać na tem, to włączyłem "Sin City" z "Powerage"... I to dopiero jest sound, to dopiero jest ogień! :)

No ale już starczy na razie :wink: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 27 kwietnia 2014 14:41:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ponieważ od pewnego czasu riffy do All Right Now i Highway to Hell wydają mi się tak podobne, że wręcz przestałem je rozróżniać, to zobaczywszy ten wątek automatycznie zobaczyłem:
FREE!... Wee saluute YOU :-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 czerwca 2015 00:44:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Dzisiaj mnie naszło, żeby włączyć "Let There Be Rock", która jest jedyną płytą ACDC, jaką mamy. I wyszło mi, że mam z tym zespołem w zasadzie tak samo jak z Ramones: pierwsze wrażenie jest super, od razu się wczuwam i w ogóle - ale po pewnym czasie górę bierze znużenie i poczucie, że wszystko to się powtarza i mi się już nie chce.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 17 kwietnia 2016 06:09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 15:42:53
Posty: 1026
Skąd: z pomieszania win ...
Cieszę się, że udało mi się zobaczyć ten zespół na żywo. Miał być drugi raz w Madison Square Garden, ale to już jest koniec. Szkoda. Posunięcie żenujące, niestety nie jest to żart.

Cytat:
04/16/2016

AC/DC'S ROCK OR BUST WORLD TOUR RESUMES WITH AXL ROSE ON VOCALS

"AC/DC band members would like to thank Brian Johnson for his contributions and dedication to the band throughout the years. We wish him all the best with his hearing issues and future ventures. As much as we want this tour to end as it started, we understand, respect and support Brian's decision to stop touring and save his hearing. We are dedicated to fulfilling the remainder of our touring commitments to everyone that has supported us over the years, and are fortunate that Axl Rose has kindly offered his support to help us fulfill this commitment. AC/DC will resume their Rock Or Bust World Tour with Axl Rose joining on vocals. The European stadium tour dates begin on May 7 in Lisbon, Portugal and run through June 12 in Aarhus, Denmark as previously announced (see below for full itinerary). Following this European run of dates with AC/DC, Axl Rose will head out on his Guns N Roses, Not In This Lifetime Summer Stadium Tour. The 10 postponed U.S shows will be rescheduled and announced imminently, also with Axl Rose.

_________________

Kiedy tylko w moich snach
Ktoś podnosi na mnie głos
Jak wytresowany pies
Kuląc się czekam na cios


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 17 kwietnia 2016 08:50:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Czyli jednak. Łączę się zatem w radości, gdyż występ z 2010 roku oceniam pozytywnie :faja:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 17 kwietnia 2016 21:22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Gdybym był fanem, to pewnie bym się ostro wkurzył. Ale raczej nie jestem, więc mogę tylko zadumać się nad tym dokąd zmierza świat, skoro nawet najbardziej przewidywalny zespół w historii rocka, robi takie dziwne rzeczy :shock:

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 17 kwietnia 2016 22:14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Ale, że ktoś inny jest na wokalu??
Gdybym poszła na Armię a tam na wokalu byłby Gero,to bym się bynajmniej Nie wkurzała ;)

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group