Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 22 listopada 2017 10:31:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 588 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 17 października 2016 20:13:27 
Awatar użytkownika

KoT pisze:
Fen - miałaś pecha być na jedynym koncercie w Polsce gdzie publika nie wyklaskała sobie I love the world na dodatkowego bisa... ale cieszę się że Ci się podobało :)

Uu, szkoda.. może publiczność spoza Warszawy ma więcej optymizmu i uporu, ja przyznam, że po tak długim czasie potrzebnym na wyklaskanie pierwszego bisu, nie miałam już wiary, że da wyklaskać coś jeszcze. I pewnie inni też nie mieli...

W każdym razie koncert utwierdził mnie w przekonaniu, że to naprawdę świetny zespół jest!

PostWysłany: sob, 07 października 2017 08:10:15 
Awatar użytkownika

Niedawno miałem piosenkę dnia i nieoczekiwanie była to "Ballad of Bodmin Pill". Nieoczekiwanie, bo generalnie mój stosunek do zespołu jest niby chłodny ('w porządku, na trzy- trzy i pół gwiazdki"), a rzeczony utwór - pamiętam z tego wątku, że dla wielu fanów niezwykle ważny, a nawet najważniejszy - podobał mi się równie chłodno, też na trzy-trzy i pół gwiazdki, no w porywach nawet w stronę czterech. I to samo ze sławetną płytą Thunder and Co., która nawet wygrała wątek panka za 1989 - te same trzy-trzy i pół gwiazdki.
Ale coś się chyba zmieniło ku lepszemu, bo ten Bodmin Pill w ogóle nie chciał mi wyjść z głowy i to w dobrym sensie, nie jako upierdliwa piosenka dnia, której nie można się pozbyć, ale jako coś naprawdę świetnego, co fajnie, że biega mi po głowie. I płyty też zacząłem sobie więcej słuchać, a zaczęło się od Melodramatu, gdzie Budzy puścił 225. Ten utwór wcześniej nigdy nie zwrócił mojej uwagi. Może powinienem wyjaśnić, że mój odbiór płyty nie był równo nudno trójgwiazdkowy, ale była to raczej płyta dwóch prędkości ;-) Podobało mi się I Love The World, Stupid Qs, Green and Grey, Bodmin Pill i Vagabonds, cała reszta całkowicie wylatywała mi drugim uchem. Zwłaszcza to, co następowało po Vagabonds, i tego zresztą do dziś nie opanowałem - ale przeczytałem, że oryginalnie po Vagabonds był tylko jeden numer, i być może dla mnie to by było optymalnie, bo dalej robi się za długo? Wracając do Melo, Budzy puścił 225 a ja sobie myślę, o, fajny numer, ciekawe z jakiej płyty! No bo nie mógł być z Thunder, bo bym go chyba zauważył ;-) A jednak! Zacząłem więc słuchać płyty uważniej i odkryłem różne rzeczy, a zwłaszcza Family mi się spodobało.

Byłem raz na ich koncercie, wtedy na Juwenaliach, ale byłem gościem przypadkowym, co przyszedł na Armię i nie bardzo wiele z koncertu wyniosłem. Teraz bym poszedł znowu!

PostWysłany: sob, 07 października 2017 10:44:40 
Awatar użytkownika

Fajny był koncert, nie powiem! :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 588 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Strefa czasowa UTC+1godz.