Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 10:50:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 13 marca 2024 10:48:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
dziękuję :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 13 marca 2024 13:47:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Budyń pisze:
ludzi było bardzo dużo, a spora jej część była bardzo stara i bardzo gruba.

:lol:

Bardzo się cieszę Crazy, że się wkręciłeś !
Crazy pisze:
KoT(albo ktoś inny), czy umiesz znaleźć jakieś zdjęcia jego (albo kogoś innego, kto tak stoi, bo czytałem, że to też tradycja)? Wydawało się mi, że powinno być to łatwe do znalezienia, ale moje niekompetencje w wyszukiwaniu są dość znaczne, więc...

Kolos aka Raw Melody Men jest w prawym dolnym rogu na mojej pocztówce z koncertu...

Poznań 12.03.2024 Tama
Obrazek

Obrazek

Ja nie jestem z Bradford tylko z Biadacza i to był raptem mój 20 koncert !
Jeszcze lepszy niż w KrK ! Miejsce fajniejsze, sala z dużą przestrzenią i lufą do sufitu. Przestrzeń między publiką bardzo przyzwoita, sold outu nie było ale sala pełna, bez ścisku... Akustyka kapitalna, towarzystwo zacnego hobbita Pippina znacząco wpłynęło na satysfakcję z muzycznej uczty... Wczoraj pooglądałem sobie trochę bardziej, porobiłem więcej fotek... mnie w tym zespole uderza luz, radość grania, entuzjazm, pasja... uśmiech na twarzy Justina (że mu się jeszcze chce !) i uśmiechy wymieniane przez Ceriego i Michaela... Dean nieco bardziej kupiony z boku ale swoje też robi świetnie... W ogóle nie miałem odczucia, że oni tego seta tłuką już 13 raz prawie codziennie... Pożaliłem się Tookowi, że grają najsłabszy numer z BTDAW, a pieśni z BTWAB jak dla mnie mogłoby nie być... no i to prawda! Z tym, że akurat na tym koncercie Stormclouds i Angry planet walnęły we mnie siłą frontu burzowego... co tam się działo na prekusji i tom tomach ! jak ta zła planeta mknęła ! Zamknięcie setu głównego WTWWTG też uwielbiam... Na bis taki sobie Where I am i dla mnie wzruszający Faith... zamknęli piosenką o tym żeby się stąd wyrwać... no i tak to było... tym razem zespół zaczął o 21 więc w łóżku znalazłem się dopiero po 2... ale watro było !

Obrazek
Edit this setlist | More New Model Army setlists

Czuwaj!
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 13 marca 2024 16:38:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
KoT pisze:
Stormclouds i Angry planet walnęły we mnie siłą frontu burzowego... co tam się działo na prekusji i tom tomach ! jak ta zła planeta mknęła !


Warszawa potwierdza uderzenie. To były dwa, z tr,ech kawałków, przy których machnąłem ręką na moje niedostatki wokalne i co sił w płucach wspierałem Justina swoimi falszami.

Jeżeli miałem po tym jakieś wyrzuty sumienia, to występ Nergala i tak pozamiatał je jak mopem.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group