Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 12 maja 2024 16:49:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2005 13:14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
znalazłem na CGM informację, że koncert wrześniowy się odbędzie w Warszawce w Stodole, pytałem ich na mejla, ale nie odpowiedzieli jeszcze...

na wszystkich koncertach na jakich byłem była Joolz ze stoiskiem, a tam koszulki i płyty...

myślę, że na bank nie będzie można nowej płyty kupić w sklepach w kraju nad wisłą, a na pewno nie we wrześniu... pozostaje firmowy sklep internetowy...

pozdro...

KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2005 14:04:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
Strasznie mroczna ta okładka, ciekawe, czy to znajdzie przełożenie na muzykę...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 16:40:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
najlepszy komentarz do informacji o koncercie na stronie Stodoły: http://www.stodola.pl/klub/?sub=forum&i ... 162#opinia

a to zeszłotygodniowe "Wprost":

Cytat:
****1/2*
Bohaterowie przegranej sprawy
Gdyby tylko Justin Sullivan zechciał się tak trochę sprzedać, zawrzeć kompromis
z amerykańskim rynkiem, a i odrobinkę zrobić z siebie błazna, przy jego inteligencji i talencie zespół New Model Army mógłby za jednym zamachem przyćmić przereklamowanych U2 i całą hordę pseudopunkowych młodych gniewnych, strojących groźne minki do kamer MTV. Dość wysłuchać dziewiątego studyjnego albumu NMA "Carnival", by pojąć, że czystej wody rock powstaje nie tam, gdzie nawraca się nawróconych i wydaje podręczniki dla zawodowych pacyfistów, jak rozbroić bombę atomową. Nie na darmo zespół z Bradford przyjął nazwę stworzonej przez Olivera Cromwella antyrojalistycznej bezklasowej armii, by pukać pokornie do drzwi salonów możnych tego świata i udawać, że chce się zmienić świat. Wierni swym robotniczym korzeniom, wierni tradycji protest songów z północy Anglii, wierni wreszcie etosowi Joe Strummera i The Clash NMA mają świadomość, że są głosem odchodzącej bezpowrotnie do przeszłości Brytanii. Stąd tyle w ich muzyce goryczy i mroku, ale też pasji i godności. Może właśnie dlatego wydany po pięcioletniej przerwie album "Carnival" jest najlepszą pozycją w dyskografii NMA od czasu "Thunder And Consolation" z 1989 r. A że była to jedna z najlepszych płyt rockowych lat 80. nikogo Đ zwłaszcza polskich fanów, których Justin i jego muzycy zdobyli podczas kilku wizyt w naszym kraju Đ nie trzeba przekonywać.
Jerzy A. Rzewuski
New Model Army "Carnival" (Attack Attack/Sonic)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 16:57:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
No no niezła recenzja. Tym niecierpliwiej ( :wink: ) czekam na koncert. Bilecik już jest. Kto się pojawi? Elrondzie przyjeżdżasz?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 17:03:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
być może się zjawimy...wszystko jest możliwe.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 22:43:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
ja już też mam bileciki... :D

ciekawa sprawa... album ma mpremierę 6 września, a już wyciekl do internetu... ciekawa sprawa, bo zespół ma swój własny label... no w każdym razie ta recenzja to chyba o tych mp3 z netu jest napisana...

z wieści o zespole to stała się smutna rzecz - Dave Bloomberg opóścił zespół i w Stodole zespół zagra już z nowym gitarzystą :(

pozdro...

KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 23:02:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25411
nie lubię New Model Army :evil:
nie mogą tego koncertu mieć tydzień wcześniej? albo ze dwa tygodnie później :-(

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 15:46:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28021
na przykład w soboteę...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 września 2005 00:17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
nielegalnie ściągnąłem na razie dwa fragmenty utworów, brzmią bardzo obiecująco, zwłaszcza "Prayer Flags". Kupię płytę na pewno :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 września 2005 07:49:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
ja nielegalnie słucham całego albumu, bo że kupię to oczywiste... Jak na razie mogę powiedzieć, że zdecydowanie bliżej mu do Strange Brotherhood niż do Eight - wróciły aranżacje i zagęszczony dźwięk... utwory znane z wersji koncertowych brzmią moim zdaniem korzystniej... Chociaż ja wolę surowe brzmienie Eight to album mi się podoba, jest na na nim utwór przy którym ciary mi po plecach przechodzą... ale z niecierpliwością czekam na poważne brzmienie z płyty w wygodnym fotelu... ale to dopiero po koncercie...

pozdro...

KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 21:33:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 02:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
Oblecialem dzis pare sklepow , nowej plyty nie znalazlem....natomiast natrafilem na stary maxi singiel NMA Vengeance z 1994...na plycie- Zion Train z utworem "right to silence" , "rough justice"-remixy vengeance , "right to protest"-Pressure of Speech - tez remix i" justice for all"- Headman...i same NMA w originalnym mixie Vengeance....Spotkal sie ktos z tym kiedys???...i jeszcze to jest w wkladce : "agitate & organise , protest & survivre , kill the criminal injustice bill"...moze ktos czai o co tu chodzi?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 21:34:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
Gdyby zaszła potrzeba przenocowania kogoś spoza Warszawy po koncercie, to zapraszam do siebie.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 21:52:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
nowa płyta jest w dystrybucji sonicrecords.pl na pewno można ją dostac przez www.merlin.pl...
bury pisze:
...moze ktos czai o co tu chodzi?

rozumiem, że takie coś:
http://128.130.177.2/zych/privat/nma/di ... /index.htm
zazdroszczę... ciekawa rzecz dla kolekcjonerów... tyle, że jak na NMA kiepściutka szata graficzna... a jak poszczególne wersje ???

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 września 2005 17:58:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 02:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
...no to natrafilem na perelke... rzeczywiscie we wkladce nic nie ma i wyglada to raczej ubogo , co do muzy, to ciekawy jest original mix zagrany przez NMA natomiast reszta utrzymana w klimatach techno-house (nie wiem czy to trafne okreslenie , bo sie nie znam) z vocalem Justina....Kot , jesli chcesz to skompresuje singel na mp3 jesli nie posiadasz i ci wysle...podaj namiary na priva...ale troche pozniej bo przekroczylam limity i musze odczekac pare dni...pozdro


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 września 2005 22:02:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
8)
nowy album zakupiłem dziś w opolskim Mediamarkcie za 52,90 zł...
i już słucham lealnie w fotelu...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group