Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:02:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 maja 2007 14:33:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
:arrow: http://oddechbuntownika.mp3.wp.pl/

polecam!

strona dla maniaków: http://www.dorosledzieci.republika.pl/

:twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 15:40:28 

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 11:26:57
Posty: 17
Podbijam.

antiwitek pisze:
Śmiałem się gdy mój kuzyn do młodszego brata mówił "ja w twoim wieku już metalu słuchałem..."


No nie mogę, Antywitku
:wink:
Byłem metalowcem i moje słuchanie skończyło się na Slayerze, bo w tej kapeli jest wszystko, co w metalu znajdujemy: szaleństwo, energia, wykop, czad, szybkość (legenda głosi, że perkusistę Lombardo znosili ze sceny, bo o własnych siłach nie mógł).
Pamiętam wywad z Machine Head, gdzie jeden z członków opowiada jak na koncercie Slayera fani nucą całe solówki! I to jest to: podczas słuchania Decade Of Agresion w jednej słuchawce świdrowały solówki Kinga a w drugiej Hanemanna. Każda charakterystyczna.
Slayer to był taki rdzeń w tym gatunku: image, brzmienie, machanie łepetyną, metrowe kolce na przedramieniach.
Żołnierze amerykańscy lecąc do Zatoki Perskiej słuchali na pokładzie śmigłowców numeru War Ensamble. Tak, Slayer był jedyny w swoim rodzaju.
Dawno mi już oczywiście przeszło, ale zapytajcie mnie o metal, powiem: posłuchajcie sobie South Of Heaven a będziecie wiedzieli wszystko. :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 stycznia 2008 16:13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Budyń pisze:

...ooooo widzę tam chłopaków z naszej dzielnicy ( dzisiaj już mężczyzn)
http://www.dorosledzieci.republika.pl/Genesis.htm

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 27 stycznia 2008 14:09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
konstanty milczek pisze:
Slayer był jedyny w swoim rodzaju

muzyka jest naprawdę zarembista, ale teksty mnie denerwują. Nie chodzi mi tu o te w których Tom śpiewa o mordercach i takich tak, tylko te klasy "cult", w których jest mowa o religii, która jest według nich bezsensowna ("religion is fear, religion is hate, religion is war") albo też coś w stylu 'szatan jest fajny' :roll: po prostu mnie wkurzają i dlatego slayera nigdy nie będę lubił jakoś bardziej. płyty też nie kupię

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 27 stycznia 2008 14:39:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
...


Ostatnio zmieniony śr, 23 lipca 2014 17:04:37 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 09:21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
konstanty milczek pisze:
moje słuchanie skończyło się na Slayerze, bo w tej kapeli jest wszystko, co w metalu znajdujemy

Jeżeli ktoś ma wymagania ograniczone do image'u, machania łepetyną i kolców na przedramieniach, to pewnie powyższe jest prawdą. Nie wiem, nigdy nie stawiałem poprzeczki tak nisko.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 10:23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 listopada 2006 20:00:47
Posty: 1234
Skąd: Edinburgh
Z metalu słucham tylko Metalliki i KoRnu (ale nie wiem czy to można zaliczyć do metalu), ale mimo to moi znajomi nazywają mnie metalówą :roll: Chociaż w przeciwieństwie do MAQ, jak ktoś się mnie pyta czego słucham, o zazwyczaj pada odpowiedź "Rocka i METALU" ;)
Bogus pisze:
Jeżeli ktoś ma wymagania ograniczone do image'u, machania łepetyną i kolców na przedramieniach

A najczęściej tak jest... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 11:39:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
o ile cała szufladka "metal" jest dla mnie raczej świadectwem złego gustu i zatrzymaniu się w czasie kilkadziesiąt lat temu, tak dla slayera respekt i tyle.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 12:02:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
ceigrektezet pisze:
zatrzymaniu się w czasie kilkadziesiąt lat temu

Bach zatrzymał się jeszcze dawniej.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 13:19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
taaaa, świetny argument.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 14:27:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Też tak uważam. Idealnie nadaje się do wykazania, że "nadążanie za trendami" nie ma kompletnie nic wspólnego z jakością.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 15:33:39 

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 11:26:57
Posty: 17
Bogus pisze:
Jeżeli ktoś ma wymagania ograniczone do image'u, machania łepetyną i kolców na przedramieniach, to pewnie powyższe jest prawdą. Nie wiem, nigdy nie stawiałem poprzeczki tak nisko.


Pisałem tak:
"bo w tej kapeli jest wszystko, co w metalu znajdujemy: szaleństwo, energia, wykop, czad, szybkość"
oraz tak:
"Slayer to był taki rdzeń w tym gatunku: image, brzmienie, machanie łepetyną, metrowe kolce na przedramieniach. "
Piszesz o mnie, że stawiałem nisko poprzeczkę
czy o Slayerze, że nie odnajdziemy w nim tego wszystkiego, co w metalu najlepsze a jedynie kolce i łepetynę ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 16:20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Piszę, że w Slayerze nie ma wszystkiego, co tylko może być dobre w metalu (co nie oznacza, że są tam tylko kolce) i twierdzenie, że Slayer wyczerpuje ten gatunek uważam za bezpodstawne. No chyba, że rzeczywiście coś takiego, co prezentuje Slayer, uzna się za rzecz najlepszą - a wtedy jest to niskie stawianie poprzeczki.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 16:40:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
To co w takim razie wyczerpuje pojęcie metal ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 lutego 2008 17:27:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 20:16:28
Posty: 848
Skąd: Mam nadzieję, że z Nieba
ceigrektezet pisze:
To co w takim razie wyczerpuje pojęcie metal ?

...obserwujemy tu wyraźne parcie do konfrontacji :wink:

_________________
"...Trzeba walczyć, aby Bóg dał zwycięstwo..."
św. Joanna d'Arc


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 27  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group