Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 18 listopada 2017 22:08:02

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 17 września 2017 20:18:34 
Awatar użytkownika

Cytat:
No właśnie, to ja wyjawię taką wstydliwą tajemnicę - lubię stare hiciory Kombi - jak np. Słodkiego miłego życia, Nasze raaaaandewuuu :oops:

Nie mam teraz, kurczę, czasu, żeby się rozpisywać o Kombi, ale polecam taki felieton, który prosto wyjaśnia, czemu nie masz czego się wstydzić :)

PostWysłany: ndz, 17 września 2017 20:36:27 
Awatar użytkownika

Fengari pisze:
po reaktywacji (w szczególności Pokolenie)

Ale właśnie - jak to wkleił też Prazeo - to Kombii od Skawińskiego to nie jest w ogóle to oryginalne Kombi z Łosowskim. I dlatego trudno je nazwać reaktywowanym. To reaktywowane to właśnie z Łosowskim, i brzmiało to świetnie, jak dla mnie.

Mi sprawę wyjaśnił kiedyś ten wywiad:

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... ,id,t.html

PostWysłany: ndz, 17 września 2017 21:37:02 
Awatar użytkownika

Dzięki Wam obu. :) O tej reaktywacji z Łosowskim to nawet nie wiedziałam. A artykuł od Prazeo zachęcił do posłuchania jeszcze paru staroci, ale wszystkie odsłuchy (rany, ile to już się zebrało w tym watku?) muszą zaczekać az wyzdrowieję, bo póki co na uszy też mi się rzuciło.

PostWysłany: czw, 21 września 2017 21:12:19 
Awatar użytkownika

Słowa dotrzymałam, linków Klinczu posłuchałam, muszę powiedzieć, że Nie ma ucieczki i Klucze do Raju faktycznie mi się bardzo podobają, te ostatnie w całości, nie tylko intro. Dla ciebie staczam się już mniej, ale też ma coś w sobie. Za to Disneyland to w ogóle jakieś zjawisko jest :shock: , nawet nie wiem jak to skomentować. Nawet nie umiem określić swojego stosunku do tegoż utworu w kategoriach lubię/nie lubię.
Prońko - szacun, trzeba by kiedyś posłuchać całego tego albumu.
Frąckowiak - jeśli istnieje coś takiego, jak ambitne disco, to tu własnie mamy przykład. Ale jednak to rzeczywiście disco i chociaż ścieżka wokalna czaruje, to całość nie dla mnie.
XXI wiek - no, wciąga, przyznaję.
Mimo wszystko więcej nie dałam rady, jednak co za dużo klawiszy to niezdrowo... ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.