Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 maja 2017 20:20:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 737 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 24 stycznia 2017 20:46:40 
Awatar użytkownika

Znów w ciemnej części roku słucham sobie Acid Drinkers. I znów jest to zwykle takie trochę użytkowe słuchanie. Ta muzyka sprawnie odcina mnie w środkach publicznego transportu, albo ułatwia wypięcie się na sprawy męcząco frustrujące. Myślę, że to nie tylko przez to, że jest dosadna i agresywna, ale też dzięki temu, że jest w niej element olewki, trochę zwisu, dystansu czy nawet cynizmu. Do tego Acid ma swój mrok, ciężar jakiś egzystencjalny, ale jest też mimo wszystko sympatyczny w tym swoim lekkim neandertaliźmie :) .

Lubię Acidofilię. Najbardziej końcówkę. Damned Diamonds, gdzie pasuje mi riff, bawi śpiew Titusa oraz blasty w finale. Mroczna i niepokojąca Propaganda to też dobry strzał. No i utwór tytułowy ma coś w sobie.

PostWysłany: ndz, 02 kwietnia 2017 15:05:42 
Awatar użytkownika

Włączyłem sobie tą ostatnią płytę Acid Drinkers, chyba pierwszy raz jej słucham i przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 737 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Strefa czasowa UTC+1godz.