Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 05:47:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 11:28:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
XmrowekX pisze:
hm, Houka wykończyli, ale sam Tomik Kayi to już nie wykończył... w kupie siła..??

Dobra, dobra a kto ich do Houka dokoptowal i wywalil stary sklad? Nie imc Pan Darek?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 11:46:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Były dwie kasety wydane przez QQRYQ, "Polish love triangle" i "Vega-tables". Mi chodzi o tą pierwszą.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 12:01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 czerwca 2010 23:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
Bialy_Kruk pisze:
Dobra, dobra a kto ich do Houka dokoptowal i wywalil stary sklad?


dobra, dobra, pytaj tych, co ten temat zaczęłi, bo mi twórczość Houka raczej obojętna jest :)

Sink - to ja miałem chyba tylko tę drugą, oryginalną ;)

jak Crucifix - to u mnie od razu skojarzenie z B.G.K. miałem ich na tej samej kasecie... zacna kapela, nie ma co :)
a Sothira pogrywał jeszcze po Crucifix w pewnym trzyosobowym składzie, w inspoiracjach wymieniali Motorhead :)

Die Kreuzen z pierwszych płyt... mam ich `Cement` na zbyciu jak ktoś che, za ksozty przesyłki :)

Poison Idea.... najcięższy zespół świata :D

a może ktoś kojarzy taki skład o nazwie No Trend...???

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 12:20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
XmrowekX pisze:
Die Kreuzen

ooo ! to było nawet niezłe

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 14:01:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 czerwca 2010 23:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
ze specyficznym wokalem... :) gdy się okazało, że nie dam rady jak ten Budzy z Siekiery, to próbowałem drzeć się jak tamten pan ;)

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 20:50:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Pet pisze:
Nations on Fire

O! Pamiętam taśmę przegrywaną od kumpla, bardzo.
W tym samym czasie zakupiłem Born Against 9 patriotic hymns for children i się zdziwiłem, że opisywani jako NY HC nie brzmi jak Madball
http://www.youtube.com/watch?v=sI8RyaaBq8g

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2011 23:15:58 

Rejestracja:
śr, 29 lipca 2009 19:54:29
Posty: 73
Skąd: znad rzeki Obry
XmrowekX pisze:
Poison Idea.... najcięższy zespół świata

Czad tych grubasów na płytach ''kings of punk'' i ''feel the darkness'' niszczy. Może ktoś pamięta Exit Condition - był w podobnych klimatach jak Sink, Instigators, Snuff.Mam ich starą kasete i udało mi się dorwać ich cd jakiś czas temu.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 sierpnia 2011 09:37:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
XmrowekX pisze:
a Sothira pogrywał jeszcze po Crucifix w pewnym trzyosobowym składzie, w inspoiracjach wymieniali Motorhead



Pewnie dlatego, że został zawodowym kierowcą wyścigowym ;)

zasada pisze:
Born Against 9 patriotic hymns for children


Pamiętamy, pamiętamy - słabe to było, że ho ho! Też się dziwiłem co to za NYCH, który nie brzmi jak Agnostic Front :D... no i jeszcze w wywiadach jechali po CBGB - no to już w ogóle był skandal! :lol:

julas pisze:
Exit Condition


Też pamiętam... że było... i że było nijakie jak na moje ucho, ale czy dziś podtrzymałbym tą opinięto nie wiem.

Jeszcze były jakieś President Fetche, jakieś Alloye, no i oczywiście D.O.A. z polskich Schizmy (co to praktycznie nie ma nic wspólnego z jej obecną kontynuatorką), Krainy, etc etc ...i w ten sposób przewertowaliśmy cały katalog QQRYQ po kątem hasła "hc" :lol:

[dygresja mode=on]Jakby ktoś miał na CD płytę zespołu Beck Session Group pt "Warm Inside" - także wydaną na kasecie przez Pietię, to ja jestem w stanie oddać za nią mojego kota, złoty ząb i kolekcję różnokolorowych znaczków z Hitlerem - dużo, jednym słowem[dygresja mode=off]

Pamiętajmy jednakowoż, że na qqryq świat się nie kończył. Było przecież nie mniej zasłużone wydawnictwo NiktNicNieWie, była trójmiejsca Trująca Fala (chociaż Ci to raczej głównie w krasty poszli w pewnym momencie), no i było Heartcore Rec., którego właściciel poza tym, ze wydawał epki Ahimsy i Hooded Men, lekuchno przyciął głupa i zaczał pirotować (fakt, że bardzo profesjonalnie) zagraniczne płyty na polskim rynku, co skończyło się w końcu tym, że jakiś wydawca z Niemiec trafił na takie nieautoryzowane wydawnictwo i trochę narobił temu gościowi smrodu koło pupy. Nie mniej dzięki HCR dane mi było jeszcze poznać SFA, Yuppicide i Necracedię.

O! I jeszcze Antena Krzyku była! Ale Arek w pewnym momencie odpłynął w takie zawijasy, że dla mnie to już za bardzo "ahtystyczne" było.

Zdrówka życzę

PS: A przecież jeszcze "sprzedajny" Outside był - jak tak patrzę z perspektywy lat to oni prezentowali chyba najciekawszą muzykę ze wszystkich ówczesnych polskich undergroundowych mediów... no ale "komercyjni" byli, więc autorytety scenowe nawoływały do bojkotu. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 sierpnia 2011 09:50:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 czerwca 2010 23:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
a czy Arek później nie współpracował z Outside..? kolejne wrzuty Anteny K. przestałem śledzić po jakiejś kolejnej zakręconej kapelce ;)
a Outside... same mimłe wspomnienia :) po ich recenzjach postanowiłem skompletować całą dyskografię Helmet..a? ...u? poza tym Silverfish... Pussy Galore... dużo tego było :)
oprócz wydawnictw kasetowych - pamietam korespondowanie z pewnym małżeństwem z Sycowa, od nich miałem nie tylko dema Prowokacji, Kolaborantów, ale też The Artisans, The Cramps...

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 sierpnia 2011 10:10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
XmrowekX pisze:
po ich recenzjach postanowiłem skompletować całą dyskografię Helmet..a? ...u? poza tym Silverfish... Pussy Galore... dużo tego było



No i cały katalog Amphetamine Replite: Unsane, The Cows, Janitor Joe, Today is the Day, Hammerhead.
...i cała stajnia Touch & Go z Big Black i Jesus Lizard na czele! Eh! Wspomnienia :)

...chociaż to wszystko powyżej to już raczej nojsy były, a nie hc w tradycyjnym rozumieniu.

Ale tak w zasadzie my tu cały czas o jakiś drugo, czy wręcz trzecioligowcach gadamy!

A co z klasykami?! Kto pod wpływem 7 Seconds chciał sobie ogolić pół bani na łyso palec do góry. :lol:


Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 sierpnia 2011 10:31:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 czerwca 2010 23:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
o właśnie!!! Janitor Joe!!! ech, szkoda ich basistki :(

łeb na łyso to nie, ale takie mazaje pod oczami robiłem ;)

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 sierpnia 2011 11:10:01 

Rejestracja:
śr, 29 lipca 2009 19:54:29
Posty: 73
Skąd: znad rzeki Obry
7 Seconds jest git. Z klasyków to Gorilla Biscuits, Gang Green, Dag Nasty, Minor Threat, N.O.T.A, Youth Of Today, DYS, SNFU - by wymienić niektóre. No i Bad Brains rzecz jasna.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 sierpnia 2011 18:12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 12 lutego 2011 18:02:29
Posty: 19
Pet pisze:
zasada napisał:
Born Against 9 patriotic hymns for children


Pamiętamy, pamiętamy - słabe to było, że ho ho!


Nie mogę się zgodzić. "Well Fed Fuck" to dla mnie jeden z najlepszych kawałków w historii hardcore/punk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 sierpnia 2011 19:40:06 

Rejestracja:
pn, 26 lipca 2010 16:03:33
Posty: 210
Skąd: Bielsk Podlaski
A znacie Terrordome ? Tu ich strona: http://terrordome.net.pl/
Zakupiłem płytę i polecam !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 sierpnia 2011 21:05:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 czerwca 2010 23:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
http://www.t-mobile-music.pl/opinie,509 ... _pogo.html

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group