Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:37:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 września 2012 21:49:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
Obrazek

no, może nie jest płyta roku
ale singiel bardzo simpatiko !

https://www.youtube.com/watch?v=FpsGcnLEZbk


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 września 2012 11:25:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Cytat:
no, może nie jest płyta roku

:lol:

Płyta roku to rzeczywiście nie jest, w moim odczuciu słabsza od poprzedniej, ale bardzo przyjemna !

Ja ten zespół znam słabo, ale jak już coś tu piszę to nie mogę wspomnieć o moim ulubionym rozbujanym kawałku z Judgment Night OST - Dinosaur Jr. & Del tha Funkee Homosapien "Missing Link" !!!

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 grudnia 2012 21:59:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Ten wpis powinien być w temacie "Piosenka dnia". Ale będzie tutaj.

Z najnowszej płyty Dinosaur Jr rozwala mnie kawałek pierwszy zatytułowany "Don't Pretend You Didn't Know". Ten mellotron (chyba) to jest jakiś total!

Ogólnie fajna płyta.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lutego 2013 20:30:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
DINOSAUR JR Praga, 18.03.2013

Na bilecie napis DINOSAUR JR/ USA i te durne żarty popiwczone, że będzie support - band który się nazywa USA.

nie był to band, tylko jeden man. i nie nazywał się USA tylko... Chris Brokaw. w każdym razie
facet z Gretchem i kombem fendera
a ja siedzę na balkonie i piję pilsnera

fajny głos, na gicie trochę eksperymentalnie ale in plus. kupiłem nawet uwaga.. kasetę ! ale.. zapomniałem zabrać z Pragi : ( muszę wrócić ! )

skończył grać a ja Pilsnera, zlazłem z balkonu pod scenę. sprzęt Mascisa nawet jak stoi nie używany budzi przestrach. 3 heady 6 kolum i combo.
Lou też z szafą firmy Marshall

te najdłuższe 20 minut wieczoru na oczekiwanie. i są ! coś tam brzdąkają. Lou u Murph. Postać Mascisa przesuwa się powoli i jednostajnie jak nie przymierzając buka z muminków, w japońskiej bajii ( o ile dobrze pamiętam, w sensie baję a nie koncert ). w ogóle MAscis to any-frotman.
doczłapał do gitary,
zdjął oklary,
położył na kejsie
żadnej zmiany na fejsie.

- nawet nie spojrzał na publiczność. po prostu nie marnował sił na nic innego niż na grę na gitarze. a grał przepięknie !
po paru uderzaniach w struny pierwszy numer the lung.
ależ oni brzmią ! melodia, ale z takim pierdo z przeproszniem lnięciem że aż nie chce się wierzyć !
trochę słabo słychać wokal. dośpiewuję sobie. ale czesi strasznie drętwi.
almost fare, to nie jest mój ulubiony numer, Mascis się słumaczy że to klub ma słabą akustykę i że lepiej słychać wokal na balkonie ( fakt. ) - była to pierwsza i ostania wypowiedź Dżeja podczas koncertu. znowu pauza na brzdąkanie i z grubej rury -WAGON - akustyk widać się poczuł urażony i podkręcił gain - słychać Mascisa i całe szczęście bo WAGON to zawodowy numer !
potem wracamy do promowanej na tej trasie ostatniej płyty. KAPODASTER na 7 mym progu i otwierający album don't pretend.. fajnie. ale jak wchodzi watch the corner. łooooaaa ! on ciągle nie zdjął tego kapodasteru ( kapodastra ? ) a brzmią ciężko jak jasny gwint szacun dla Lou !

(...)
bardzo fajnie siadło "out there", zaś podczas feel the pain. jak by czarodziej użył różdżki - pepiki ruszają w pogo ! ( wreszcie : ) )
dalej kower deep wound ( pogo total ! ) i greatest hits : start choppin, little furry thing ( freak scene, forget the swan ( końcówka ***** ! )

na bis kjurowe just like heaven
na koniec najlepszy numer - sludgefeast smutna petarda, po punkowej końcówce totalnie pojechane outro. Lou tylko sprzęga, Murph ciągnie monotonny groove J gra schizolskie solo.

odkłada gitarę zakłada okular i wraca tym swoim wolnym krokiem.

świetny koncert. chociaż trasa promuje płytę, to poza świetnym watch the corner - nowe utwory słabiuśko przy strzałąch z you're living over me czy where you been.

uroki internetu, nim wróciłem do domu koncert już wisiał na tjubie.
jakość nie zabija, ale możecie sprawdzić czy pisałem prawdę ; )

https://www.youtube.com/watch?v=tLAEa4wQGIw


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lutego 2013 07:13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Zazdroszczę "Forget the Swan", na Offie nie grali.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 28 czerwca 2015 22:32:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Jest dużo śmiesznych anegdotek o J Mascisie i jego różnych zachowaniach. Mnie ostatnio rozbawiła przeczytana gdzieś jego wypowiedź o Joy Division:

J Mascis o Joy Division pisze:
I never understood why people thought of them as depressing. These guys rock hard.


:)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 13 sierpnia 2016 15:19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Teledyski promujące nową płytę niezwykle przyjemne dla mojego oka.
phpBB [video]


phpBB [video]


Gdyby ktoś chciał sobie pośmigać jak na Dinozaura przystało, to voila:
Obrazek

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group