Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 13 maja 2024 19:46:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 września 2010 16:38:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17998
Peregrin Took pisze:
Wybieramy się.


Chyba też sobie pójdę tyle ze tam:
..Siemianowickie centrum kultury 01.10.2010 - godz. 19.00 - Koncert zespołu LAO CHE

promujący nową płytę pt. "Prąd stały/ Prąd zmienny".

Bilety w cenie 25 złotych w przedsprzedaży/ 30 zł. w dniu koncertu

Bilety na koncert już w sprzedaży!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 września 2010 09:32:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Peregrin Took pisze:
17.09. Zamek
Wybieramy się

ja chyba też, bo dawno nie byłam

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 17 września 2010 23:13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
nikogo znajomego nie spotkałam, a koncert był na *****!!!
super!
nawet elektroniczne aranżacje starych kawałków mi się podobały. fajna transowa siekiera. i kilka numerów z pw. bardzo dobry koncert i jestem megazadowolona, że byłam.
jutro grają w wesołej, więc namawiam warszawiaków, żeby skoczyli.
:dance:


przypomniała mi się jeszcze rewelacyjna nowa aranżacja astrologa. po prostu super. rzadko mi się zdarza, że po koncercie mam ochotę na jeszcze jeden taki sam następnego dnia. tymczasem już odliczam dni do listopadowej areny.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 września 2010 09:54:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24334
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Dobry koncert, chociaż mam trochę wrażenie powtórek - chyba za często chodzę na Lao Che, wiosenny koncert z Eskulapa był niemal bliźniaczy.
Mocne wrażenie zrobiły piosenki z Powstania, zwłaszcza "Czerniaków" (przecież był 17. września!). "Astrolog" tak chwalony przez Natalię mnie akurat załamał - chociaż już znałem tę wersję, była w Eskulapie. Nachalny elektroniczny rytm, głośny, transowy, brak gitary i skandowane przez podskakującego Spiętego bez melodii "Miej serce i patrzaj w serce" - tak sobie mniej więcej (abstrahując od treści skandowanych tekstów) wyobrażam Love Parade. :|
Był za to miły gest w stronę poznańskich kibiców (koncert odbył się dzień po meczu z Juventusem) - gdy zespół schodził po głównej części koncertu, oprócz "Dziękujemy" zabrzmiało "Życzymy wysokich wygranych". :D
Zagrano:

Krzywousty
Magistrze Pigularzu
Urodziła Mnie Ciotka
Bóg Zapłać
Chłopacy
Czas
Czerniaków
Stare Miasto
Godzina W
Życie Jest Jak Tramwaj
Sam O'Tnosc
Drogi Panie
Czarne Kowboje
Ludzie Wschodu
Hitlerowcy
Kanały
Koniec
Do Syna Józefa Cieślaka
Hydropiekłowstąpienie
Prąd Stały/Prąd Zmienny

Hiszpan
Astrolog

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 września 2010 11:46:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
mi się ten astrolog jednak podobał, i transowe rytmy jak już zeszli ze sceny takie ciągnące się. suer. love parade? no co ty, nie ten klimat! :wink:
a co powiesz o nowych hitlerowcach?

ja nie byłam dawno na lc, więc dla mnie to wszystko było świeże :D .

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 września 2010 11:56:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24334
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
natalia pisze:
no co ty, nie ten klimat!

Nie byłem na Love Parade (Merry był :wink: ), więc mogę mieć złe wyobrażenie. :)

natalia pisze:
co powiesz o nowych hitlerowcach?

Szkoda że wypadły z nich świnie w kinie, ale generalnie OK.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 września 2010 15:46:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Peregrin Took pisze:
chociaż mam trochę wrażenie powtórek - chyba za często chodzę na Lao Che, wiosenny koncert z Eskulapa był niemal bliźniaczy.

A to ciekawe. Też tak czuję, choć na LC ostatnio nie byłem (Offa nie liczę, bo to był krótki koncert w samo południe właściwie bez atmosfery). I chyba nie pójdę również na następne koncerty. Chyba mi się przejadło. Prócz "Guseł" oczywiście. Właściwie nie słucham innych płyt, nie mam ochoty do nich wracać oraz wydaje mi się, że wraz z czasem zwyczajnie mniej mi się podobają. Dawno nie odczułem czegoś takiego. Dziwne uczucie.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 września 2010 22:41:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ale lao che na koncercie, to zupełnie inne lao che! to mówię ja, która nie słucham gospela i prądu zmiennego w domu w ogóle.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 września 2010 09:05:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
natalia pisze:
ale lao che na koncercie, to zupełnie inne lao che! to mówię ja, która nie słucham gospela i prądu zmiennego w domu w ogóle.

No wiadomo, że koncert to zupełnie inna sprawa [na LC byłem 4 razy, z czego dwa klubowe były wybitne]. Niemniej jednak nie absolutnie nie czuję potrzeby udania się na koncert tego zespołu. Wczoraj nawet chciałem sobie jakąś płytę włączyć, ale nie udało się. Na ten moment ogłaszam ochłodzenie stosunków i chwilowe przejście w stan spoczynku. Niemniej jednak kibicuję im i nadal będę to robił, tylko troszeczkę z innej pozycji.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 września 2010 09:25:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
pilot kameleon pisze:
ogłaszam ochłodzenie stosunków i chwilowe przejście w stan spoczynku

hehe, rozumiem, mozna powiedzieć, że miałam tak przez ostatni rok, a nawet półtora. (nawet denat, jak mnie zobaczył, to powiedział: kopę lat! :wink: ). ale teraz właśnie ogłaszam przerwanie ochłodzenia. jest super! :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 września 2010 07:47:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17998
WuKa pisze:
Siemianowickie centrum kultury 01.10.2010

..chyba dostałem bilet na koncert :piwo:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 września 2010 08:43:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17279
Skąd: Poznań
Hehe, mam jak pilot kameleon. Może to dlatego, że ostatnia płyta w ogóle mnie nie przkonała, a poprzednie już się jednak dosyć osłuchały.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 września 2010 11:32:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25417
natalia pisze:
lao che na koncercie, to zupełnie inne lao che!

z pewnością, ale dla mnie - na minus. to znaczy owszem, lubię koncerty Lao Che. Ale studyjnie wydają mi się zespołem wręcz wybitnym (nie dotyczy to może ostatniej płyty, która mi nie podchodzi, choć szanuję takie pójście w nieoczekiwaną stronę...), natomiast na koncertach no to okej, fajnie grają.

Na przykład, kiedy słucham płyt Lao Che i Armii z lat dwutysięcznych, to mam poczucie, że to zdecydowanie ta sama liga. Narażę się nawet i powiem, że z samych płyt w latach 2000-2010 to po prostu wolę Lao Che. Gospel lubię na pewno mniej od Guseł i Powstania, i od Gospela też na pewno wolę i Drogę, i Pocałunek, i Prozess. Ale nawet ten Gospel, kiedy go słucham, to co jakiś czas potrafi mnie zachwycić właśnie niesamowitym wykorzystaniem możliwości, jakie daje studio. Na żywo wzmaga się energia, zostają fajne melodie itd., ale brakuje licznych subtelności, które dla mnie najwięcej dają w muzyce Lao Che.

Takoż koncertowo Armia bije Lao na głowę. Pierwszy raz zdałem sobie z tego sprawę w Proximie, kiedy oba zespoły miały wspólną trasę. Poszedłem tam wtedy nawet z większą chętką właśnie na Lao, bo to był dopiero mój drugi koncert tego zespołu. Ale przemożne wrażenie było takie, że brzmieli oni przy Armii jak supporcik. Byłem później na kilku koncertach Lao Che i wszystkie mi się podobały, i dobrze się bawiłem, ale żaden mnie naprawdę nie zachwycił. Natomiast Armia koncertowo wydaje się wręcz coraz lepsza :shock: i jeżeli nawet jakaś płyta mnie nie do końca przekonuje w odtwarzaczu, to na żywo czapka z głów niemal zawsze.

Tak więc z płytami Lao i z koncertami Armii mam podobnie: teoretycznie powinny mi się osłuchać (jak napisał arasek), a nic z tego - właściwie za każdym razem trafiają w dziesiątkę.
I z koncertami Lao i płytami Armii też mam podobnie: podobają mi się, ale nie zachwycają ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 września 2010 11:43:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24334
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Crazy pisze:
lao che na koncercie, to zupełnie inne lao che!

z pewnością, ale dla mnie - na minus.

Dla mnie chyba też.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 października 2010 09:44:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17998
WuKa pisze:
WuKa napisał:
Siemianowickie centrum kultury 01.10.2010

..chyba dostałem bilet na koncert

..byłem wczoraj. Koncert powoli się rozkręcał i im bliżej końca tym było lepiej. Kawałki z nowej płyty mnie nie przekonały. Może to kwestia pierwszego odsłuchu. Generalnie wsjo na plus. Kolejny raz uważam ,że miejsce w którym odbywają się koncerty jak dla mnie jest bardzo dobre. Mimo sporej dawki decybeli mój aparat słuchu nie został naruszony..
P.S.A propos nagłośnienia , akustyki i szalonych nagłosnieniowców... Wielkimi krokami zbliża się koncert "Festiwalu Stróżów Poranka" w DK"Batory". Pewnie sobie pójdę ale chciałbym tylko i wyłącznie pójśc posłuchac Armii. Mam niedobre wspomnienia jeśli chodzi o nagłośnienie w tym miejscu..

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 115  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group