Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 11:05:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 532 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 lipca 2005 19:02:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Tu są wyłącznie grzesznicy.... Oprócz Poznaniaków - to zatwardziali grzesznicy :)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 lipca 2005 23:57:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
elrond pisze:
Pet napisał:
Po prostu kiedys Houk to bylo: zjawisko, petarda, klimat, magia, czadzik itp, itd (niepotrzebne skreslic, potrzebne dopisac), a pozniej, to juz "tylko" bardzo fajny zespol.

........też tak uważam..!



To dokladnie, jak Armia, jak pragne zdrowia !!! :)

A tak w ogoel to ja mam ciagle nadzieje, ze Houk jeszcze cos fajnego nagra. Jesli chodzi o plyty, to bardzo dlugo za najlepsza uwazalem Generation X. Transmition mnie jakos nie przekonywalo, koncertowka odrazala, a Extra Pan, choc miejscami fajny, byl jakis taki rozmyty... Natomiast po kilkunastu latach w koncu udalo mi sie zdobyc rok temu pierwszego Houka i odlecialem. Zakochalem sie w tej plycie po prostu jak kiedys w "Legendzie" Armii. Docenilem wtedy tak naprawde Roberta Sadowskiego i zrozumialem, ze Houk to nie zespol "metalowy", jak chcieliby to widziec fani tak metalowego Houka, jak i metalowej Armii.

Swoja droga, nie wiecie czy Bolek z Houka to gra gdzie indziej ciagle? Urwal mi sie z nim kontakt, psia mać, a w mediach tez cos nic nie widze...

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 lipca 2005 17:19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
bolek z tego co sie orientuje gra w elvis deluxe, oprocz tego zagral goscinnie na ostatniej plycie acidow


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 lipca 2005 22:40:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
mnich pisze:
To dokladnie, jak Armia,

Frantz ???????????????

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 sierpnia 2005 11:20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Hmm, to nie wiele wnosi do dyskusji, ale można zawsze zapytać na Oficjalnym Forum Houka, jakie są przyczyny dokonania swoistej eutanazji na tej kapeli :x

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 sierpnia 2005 17:05:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Wydaje mi się, że to jest proste. Maleo czuje potrzebe grania przede wszystkim Reggae i dlatego występuje przede wszystkim w Maleo RR i Arce.
Być może po nagraniu nowej płyty przez 2TM2,3 Maleo wróci też do ostrego grania w Houku, jednak na razie się na to nie zapowiada.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 sierpnia 2005 14:47:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
W ostatnim numerze RUaH w wywiadzie Maleo na pytanie "A co z Houkiem?" odpowiedział:

Cytat:
Houk pozostaje w sferze zawieszenia. Z tego, co teraz słyszę w muzyce rockowej, niewiele mi się podoba.


Czytałem cały temat, a i tak, mam wrażenie, że się powtarzam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 sierpnia 2005 13:26:12 
antiwitek pisze:
A ja nietety nie widziałem nigdy Houka na żywo, za to miałem na portkach wychaftowane zielonym, żółtym i czerwonym kordonkiem to fajne logo!
Z płyt najbardziej lubię jedynkę. Koncert też.

Koncert jest fatalnie nagrany :lol:

Dla mnie jedyne naprawdę dobre. Resztę woę niż Britnej, ale nie cenię.


Pet pisze:
KoT napisał:
Pet a jakby się Partia zeszła to na koncert byś poszedł ?


Hehehe jak rozumiem to mialo byc podchwytliwe pytanie

Odpowiadam zatem. Partia nie musi sie schodzic, bo w tej chwili Komety=Partia (po bunczucznych zapowiedziach o zmianie stylu nowe kawalki Komet brzmia jak stare Partii, no i material Komet na koncertach sklada sie przynajmniej w polowie z kawalkow Partii). Poza tym z doswiadczenia wiem, ze wszystkie koncerty Partii/Komet, ktore byly zapowiadana z wielkim szumem konczyly sie klapa, a w najlepszym razie byly srednie, natomiast najlepsze i najfajniejsze byly te, ktore odbywaly sie bez zadnej promocji i praktycznie reklamy.

Ostatni kawałek Komet jaki słyszałem w radiu (powtarzali w anti94radiu) kilka tygodni temu to straszna pop kupa była niestety.
A kapela rozpadała się przez kilka koncertów, co oczywiście naganiało publikę. I trochę wkórwiło moją koleżankę (która się wspinała na palce żeby zrobić im ostatni koncert. Miejsce Off, zeby nie gołosłowić.

Słyszałem że Lesław ma w sobie coś z Elvisa ;) w tym złym znaczeniu. Ale nie znam człeka.

Pet: a w Merkurym byłeś - chyba za Galerii Otwartej tam.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 17:37:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Ja sobie, wbrew pozorom - dosyć niezależnie od dyskusji w wątku o stodołowym DVD, posłuchałem dziś "Transmission into your heart". Po raz kolejny przekonuję się, że to był szczyt formy wokalnej Maleo. To, co robi przez ostatnie lata, mniej mi podchodzi.
Choć ostatnio miłym zaskoczeniem dla mnie są jego wykonania psalmu "Nad rzekami Babilonu".

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 22:56:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
[off top mode=on]Ooooo!!! Jak to sie stalo, ze przegapilem tego posta? Troszke pozno, ale odopowiem ;)

3bajki pisze:
Ostatni kawałek Komet jaki słyszałem w radiu (powtarzali w anti94radiu) kilka tygodni temu to straszna pop kupa była niestety.


O jakosci artystycznej ostatnich produkcji Komet tosmy juz sobie pogadali w watku "Tego slucham", wiec wracac do tematu nie bede. ;)

3bajki pisze:
A kapela rozpadała się przez kilka koncertów, co oczywiście naganiało publikę.


W moim mniemaniu to wlasnie w zwiazku z mulitiplikujacymi sie "ostatnimi" koncertami rozpoczal sie konflikt zespolu ze "starymi" fanami (w tym mna). Wszystko zaczelo sie od tego, ze po szumnych zapowiedziach, o tym naprawde "ostatnim, najostatniejszym" koncercie, ktory mial sie odbyc w Galerii Off, w pewny momencie na nieistniejacym juz forum Partii, Arkus (perkusista) oglosil ni stad ni zowad, ze odbedzie sie po nim jeszcze jeden pozegnalny koncert w Lodzi. Kiedy jedna z osob, zapytala o co chodzi. I jak w takim razie nalezy rozumiec koncert warszawski. Arkus pojechal po niej, ze nie jest prawdziwym fanem, ze marudzi, ze w gada glupoty i ze prawdziwi fani Partii, to sa w Lodzi wlasnie, bo sie swietnie bawia, a w Wa-wie wiekszosc to pozerzy, a w ogole Partia to moze sobie grac gdzie chce. By oddac sprawiedliwosc, ten Lodzki koncert w koncu sie nie odbyl, ale ale oczywiscie rozgorzala goraca dyskusja. A ze Arkus juz wczesniej robil dziwne rzeczy (np. bez slowa wyjasnienia kasowal informacje o koncertach innych zespolow), to przy okazji tej dyskusji zaczely wylazic tez takie kwestie. Co prawda w koncu jakos osiagnieto porozumienie, ale ferment zostal juz uczyniony. Pozniej byly jeszcze spory o to "kto w Polsce wydal pierwsza plyte psycho" (chyba nie musze dodawac jakie bylo stanowisko Komet), a ostatecznie dyskusja (a raczej klotnia) o powody, dla ktorych na przygotowanej przez Leslawa skladance "Psycho Attack Over Poland" nie znalazl sie pultuski Robotix. No i w zasadzie od tej pory mozna juz mowic nawet nie tyle o konflikcie, co otwartej "wojnie" miedzy sajkowcami, a Partia/Kometami. :D

3bajki pisze:
I trochę wkórwiło moją koleżankę (która się wspinała na palce żeby zrobić im ostatni koncert. Miejsce Off, zeby nie gołosłowić.


Rozumiem, ze o madame Szustoff mowa? :) Bylem na tym koncercie i jak wszyscy, z ktorymi rozmawialem uwazam, ze byl to najgorszy z koncertow Partii zarowno od strony organizacyjnej jak i artystycznej

3bajki pisze:
Słyszałem że Lesław ma w sobie coś z Elvisa w tym złym znaczeniu. Ale nie znam człeka.


Ja moze juz nie bede rozwijal tego tematu, bo napisalem juz na forum sajko spoooooro stron na ten temat. Powiem wiec krotko, ze jakkolwiek muzyke zarowno Partii i Komet lubie, to Lesio jest dla mnie napuszonym deklem z komplekasmi leczonymi przy sposobnosci kazdego wywiadu, ktorego udziela: ostatnia dyskusja na ten temat toczyla sie na forum PWC calkiem niedawno.

Stan na dzien dzisiejszy wyglada w kazdym razie tak, ze Komety, sa obrazone na warszawska ekipe sajko, czyli na ludzi, ktorzy w sumie byli ich pierwszymi fanami w czasach kiedy grali koncerty dla kilkudziesieciu osob i ktorzy promowali ten zespol na lewo i prawo. Owa swoista "sympatia" jest oczywiscie odwzajemniona. ;)

3bajki pisze:
Pet: a w Merkurym byłeś - chyba za Galerii Otwartej tam.


Jezeli mowa o koncercie, ktory odbyl sie jakos chyba w sierpniu 2002 (nie pamietam jak sie nazywal lokal) to tak swoja droga o tym koncercie tez sie mowilo, ze ma byc ostatnim ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 23:06:53 
Pet pisze:
wszystkie koncerty Partii/Komet, ktore byly zapowiadana z wielkim szumem konczyly sie klapa, a w najlepszym razie byly srednie, natomiast najlepsze i najfajniejsze byly te, ktore odbywaly sie bez zadnej promocji i praktycznie reklamy.

Cos w tym jest może. Jeden z koncertów ktore naprawdę dobrze wspominam odbył się w Merkurym. Była prawie sama ekipa starych żolibo i około-żoliborskich wyjadaczy. Niezbyt dużo, ale jak sie to wszystko rozkręciło..., to bomba.
Natomiast w galerii off-finalne zakończenie (teoretycznie), to bardziej była skinheadowa piwnica (klimat koncertu).
Natomiast po nowych kawałkach Komet, które słyszałem to mi łezka płynie za partią, bo to komercyjny kup-pop (niemylić ze straszny-ale-jednak-jednak-fajny-pop ;). O czym juz odrobinę gadaliśmy.

Co do głównego tematu, to dla mnie Houk jest kapelą 1 płyty (i pół, licząc koncertówkę, zresztą słabo zmasterowaną). I ta płyta to był Hendrixowski miód, a to co potem, to nie... dla mnie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 23:10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
Cos w tym jest może. Jeden z koncertów ktore naprawdę dobrze wspominam odbył się w Merkurym. Była prawie sama ekipa starych żolibo i około-żoliborskich wyjadaczy. Niezbyt dużo, ale jak sie to wszystko rozkręciło..., to bomba.


Ooooo!!! Tak to na 90% koncert, o ktorym myslalem. Jesli kojarzysz ekipe wariatow ktora w ewnym momencie zaczela tancowac pod scena z golymi klatami, to znajdowal sie w niej takze podpisany obok Pet :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 23:23:29 
Pet pisze:
3bajki napisał:
I trochę wkórwiło moją koleżankę (która się wspinała na palce żeby zrobić im ostatni koncert. Miejsce Off, zeby nie gołosłowić.


Rozumiem, ze o madame Szustoff mowa? Bylem na tym koncercie i jak wszyscy, z ktorymi rozmawialem uwazam, ze byl to najgorszy z koncertow Partii zarowno od strony organizacyjnej jak i artystycznej

tak

Pet pisze:
to Lesio jest dla mnie napuszonym deklem z komplekasmi leczonymi przy sposobnosci kazdego wywiadu

mniej wiecej podobne opinie słyszałem


Pet pisze:
Jesli kojarzysz ekipe wariatow ktora w ewnym momencie zaczela tancowac pod scena z golymi klatami, to znajdowal sie w niej takze podpisany obok Pet

Ta. Choć nei wiem czy akurat Cię pamiętam.
Pamiętam że był Wierzbicki bardzo wyczilautowany (a jak dla mnei on to jest zwykle pełen stres, choc go mało znam ;) i chyba najwięcej rozkręcał nieoceniony Kuba Panow :)
Aczkolwiek część ekipy to byli naaaaaaaprawdę starzy wyjadacze, włąsnie rocznika Pietii i Kuby i klimat był bombkowy :)

No i pozdro600, choć ja nieco przez przypadek trafiłem przy okazji w ogóle wtedy :)

/ale żeś się oczuł wywołany do odpowiedzi, ze hoho:) /


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 23:30:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
część ekipy to byli naaaaaaaprawdę starzy wyjadacze, włąsnie rocznika Pietii i Kuby i klimat był bombkowy


I jeszcze Macius Kern :). Dobra wystarczy tego offtopowania, bo przyjdzie Miki i nam zrobi "nonono" ;) [off top mode=off]

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 03 grudnia 2005 23:32:58 
Zanim przyjdzie dodam: po ostatnich wyliczeniach postów, trza se nabić więcej i zdeklasowac liderów ;)


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 532 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group