Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 10:35:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 38  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 marca 2008 17:06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 16:42:53
Posty: 1026
Skąd: z pomieszania win ...
:soczek: Prazeodym - A dalej? :D

No, to może w końcu ja :oops: ... :

Sprawa z VooVoo w moim przypadku zaczęła się od promocji w Media Markt...VooVoo z kobietami i XX cz. I po 9.99...Kupiłam, posłuchałam i oszalałam.

Voo Voo *****
We wczesnych płytach VV chyba najbardziej podoba mi się taka jesienna nostalgia. Puste ulice, chodnik ten sam, ktoś myli krok, a z głowy spadł ostatni włos. Czasem czuję się jak ten człowiek z autobusu z Wizyty numer III. Wizyta IV brzmi jak spowiedź szaleńca w domu wariatów. F-1, to moja ulubiona piosenka tegoż zespołu ...Późno już i wieje zimny wiatr, może znów zapukam cicho tak, a jeśli to będą Twoje drzwi, to o-twórz mi... + Papcie i herbata a ja umieram.

Koncert 1987 i I Ching = winyle + zepsuty sprzęt =...

Sno-powiązałka ******
Seeen, teksty, saksofon w Zasnutym, ukochany utwór Snardz - ta gitarrrra, później bardziej optymistyczne i weselsze rejony - Kto się obudzi, Niewidzialny, pomachamy skrzydełkami i wio w Esencji, Ja Żyję jest dla mnie niejako kontynuacją Wizyty IV, a końcówka - radosne fanfary z okazji pokonania problemów z kończynami.

Z Środy na Czwartek*****-
Dużo więcej radości niż na poprzednich dwóch krążkach. Jak dla mnie idealne CD do samochodu - szczególnie Ktoś mi wcześnie kazał wstać. Znowu mi się udało kojrzy mi się z powrotami w nocy tramwajem, gdy jedynym marzeniem człowieka jest upragniony sen w jego własnym łóżku, mimo tego że tekst piosenki jest o czymś zupełnie innym.
Do Nieprzyjaciół - znowu bardzo optymistyczna piosnka wespół z Jutro obudzę się wysoki. Na koniec Sfora Zmor, czyli utwór, który jest jednym z tych, które tracą po przesłuchaniu płyty 21.

Zespół Gitar Elektrycznych ****-
Bardzo szybko i energicznie z kilkoma przystankami - np. Pochyliłem się nad sobą. Podoba mi się, ale chyba brakuje tego kawałka gazety fruwającego nad ospałym miastem, o którym pisał kiedyś (chyba) antiwitek.

Łobi Jabi****
Ach, ten saksofon! To 80 procent mocy tej płyty.
Dużo śpiewania o piciu i zadawania pytań, które mogą nasuwać się podczas tej czynności. Ulubione : Jak łatwo żyć, spokojniejsze Mydło, powidło i znów noc papierosy i gin, a w głowie się tli, a w duszy mej spleen...:D. Kiedyś przy okazji słuchania tej piosenki postanowiłam policzyć ile razy Wagiel śpiewa o ginie. Zaczęłam liczyć i się pogubiłam, ale koło dwudziestu razy - napewno.

Koncert w Łodzi*** (czasem puszczany na TVP Kultura)
Niezwykle krótki, bo tylko 8 utworów i w większej części...nudny. Karnawał znakomity, głównie za sprawą Mateusza.

Zapłacono ***** - bardzo lubię. Wreszcie Mateo wokalnie, saksofon i AKORDEON!!! Szczególnie wstęp w Łeboskłonie!!! Strasznie dużo urozmaiceń, Grzmotołom 2 - lekkie nawiązanie do dokonań z dwóch pierwszych płyt i Ol daldi, czyli śpiewający Mateo na pikniku ;).

Rapatapa to ja ***1/4
Płyta sprawa wrażenie jakby chłopaki nie mogli się zdecydować, czy chcą dalej trwać w stylizacji Łobi Jabi i Zapłacono, czy może iść dalej...
Najbardziej podoba mi się Bisz-Bosz i Mateo w tropikach.

Flota Zjednoczonych Sił**
Pół gwiazdki za Soykę, pół za Nosowską, następne za Maleńczuka, kolejne za Janerkę. Wannolot w wykonaniu T. Lipnickiego - coś STRASZNEGO...

Oov Oov*****
Krótko i treściwie. Bardzo instrumentalnie i kilkuwymiarowo. Udany deuet z Nosowską, To cuuuuud móc tak wyjść za ten róg, czyli Cudnie - cudna piosenka z drugiego miejsca mojego rankingu ulubionych kawałków VV. I na koniec ten namolny ból, co wgryza się w czaszki tył i (optymistycznie) mówią, że dzisiaj będę żył...

Koncert w Trójce****+
Na początku dużo wariacji instrumentalnych. Generalnie bez zastrzeżeń, ale...przed nami jeszcze Trójdźwięki.

Płyta z muzyką****
Nagle jakiś człowiek mówi do mnie "zjeżdżaj ty byku stary!"
Można powiedzieć, że od czasu "płyt" mamy do czynienia z "nowym" VV. Po melancholijnych początkach, afrykańskich przygodach i Oov Oov-ym wyskoku przychodzi czas na zakręty w stronę jazzu, improwizacji, na większe bogactwo dźwięków...choć jeszcze na tej płycie dominuje głównie gitara.
Największa ciekawostka tej płyty, to oczywiście Kokoryny. Człowiek wózków w klimacie Wizyt i Faz...

Płyta****
No i tutaj mamy już zdecydowanie to, o czym mówiłam wyżej.
Najlepszy Złotousty, Zejdź ze mnie - jeden z tych utworów, które zabijają na koncertach, piękne Wiertło i Skaranie Boskie, Fiszowe Piony Poziomy - ok.

Voo Voo z kobietami*****
Aktualnie najczęstszym repertuarem VV na koncertach są kawałki z okresu Płyta-XX cz.I
I strasznie mi to odpowiada. Jest to napewno krąg moich ulubionych płyt (może Płyta mniej)...Saksofon & akordeon - przepięknie! I głos Wagla chyba nigdy tak dobrze nie brzmiał jak na tych płytach.
Utwory 11. Turczyński & 12. Dziadu - UMIERAAAM!

Trójdźwięki******
Co za koncertówka!
Pierwsze CD - Voo Voo & Matica i zespół z Buriacji. Przepiękne. Czasem tylko 4 linijki tekstu śpiewane przez cały utwór i to W OGÓLE nie nudzi!
Zawsze, gdy słucham tej płyty widzę Czas Cyganów, albo jakiś inny film Kusturicy.
Drugie CD - bezapelacyjnie najlepsza koncertówka tego zespołu. Mateo dał takiego czadu, że za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu. Te solówki na saksofonie są po prostu boskie!!!

XX cz. I *****
Bardzo ładne teksty, spokojne pooowoli rozkręcające się melodie, pokręcone Sej by Mateo, Funfara niesione przez kobzy i dwie bardzo piękne piosenki : Lustro i Państwo się znudziło (znowu Mateo), które kojarzą mi się niezmiennie z zakochaniem (?) mojego kolegi w nauczycielce od polskiego. Zawsze wyobrażał sobie, że prosi panią przy Lustrze do tańca... (swoją drogą to dawny forumowicz...)

21*****+
Płyta nagrana w towarzystwie orkiestry symfonicznej miasta Tychy - Aukso, czyli w większości stare utwory zyskują nowy potencjał.
Minus = Bang Bang - nie jest to zła piosenka, ale chyba przygwożdżona "na doczepkę". Prosta piosnka, prosty tekst - zupełnie inny klimat, inny temat i nie wpasowywuje się w całość. Sfora zmor lepsza od pierwotnej wersji, Człowiek wózków w nieco innym - szybszym klimacie, ale chyba też przewyższa oryginalną wersję. I te skrzypce między 1.36 a 1.55 ;).
Papierosy i gin - nie wiem która wersja lepsza - ta z 21, czy z Łobi Jabi. Dziękuję w każdym razie T. Stańko za tę trąbkę.
No, a Turczyński symfonicznie, szczególnie w fazie "finałowej" - total!
F-1 i Nabroiło się - nie umiem porównać dwóch różnych wersji F-1 - inny klimat, inna płaszczyzna, ale lubię na równi; jazzowe Nabroiło się *****, gitarowe ***+. Nim stanie się tak - jest fajnie, ale mimo wszystko wolę pierwszą wersję, co nie oznacza, że ta jest zła. Podobnie mam z Flotą Zjednoczonych Sił. No i popisy orkiestry + M.Walewska w Jesteś fajna kobieta II i jej Łobi Jabi - bardzo fajne.

Trebunie Tutki + Voo Voo-Nootki - Tischner****
Wokalnie dominują górale, muzycznie raczej też (wszelkie sprzypce), ale między pierwszą jasnością, a zawarciem się powiek jest ta chwila na...Voo Voo ;). Przyejmna muzyka na Niedzielę, najlepsze utwory, to jak dla mnie : Filozofia dramatu, Nutko Moja, Tischner czyta Katechizm i oczywiście Na początku...

Inne :

Waglewski Gra Żonie ****
Czyli Wagiel Solo - z dużym powodzeniem. Znowu mamy jesień, wieczory i poranki tym razem już nie w samotności. Piosenkę nagraną w duecie z Edytą Bartosiewicz - Her melancholy zawsze przełączam - nie wiem czemu, jakoś nie umiem się przekonać...O wiele bardziej podoba mi się obietnica jeszcze będziesz żyła dostatnio :faja: w Bój mój ostatni, Strategia śrubokręta - cały początek achh - dźwięk pisania na maszynie albo spotykania się dwóch drewnianych kulek na sznureczkach a świat ucieka, coraz trudniej go dogonić. Po zawrotnej szybkości w Kłopotach z formą druga piosenka w duecie z Bartosiewicz - Wcale mi się słowa nie posplątywały i ta podoba mi się o wiele bardziej od HM...
Wannolot - utwór, który zawsze przychodzi mi na myśl podczas kąpieli. Ciekawe dlaczego? :wink:
O chlebie i winie - coś naprawdę pięknego....Poranki na wsi, chleb z miodem i
Crazy pisze:
mleko prosto od krowy - ******
.

Voo Voo & Jan i Maria Peszek - Muzyka ze słowami*****
Jako taka ciekawostka, fajne pogaduchy, Jan Peszek śpiewający, że kobiety są jak pierogi - to wszystko wywołuje uśmiech na mojej twarzy ;). No i trzy przepiękne utwory śpiewane przez Marię Peszek - Patałachy, Gdy kwitnie żonkil i Maggie i Milly i Molly i May.

Maleńczuk & Waglewski - Koledzy****-
Hmm, mam trochę mieszane uczucia. O dziwo Maleńczuk raczej mnie tutaj nie drażni wokalnie, ogólnie poleciał w klimaty Johnny'ego Casha, ale jako całość ta płyta mnie lekko męczy. Myślałam, że wyjdzie z tego jakaś wielka perła, a jest tylko ok...Najlepsze piosenki w duecie, to tytułowi Koledzy i Piosenka Męska z głosem ludzkim. Maleńki najbardziej podoba mi się w utworach anglojęzycznych. Po co to Bóg dokopie? i koszmarna Niedziela będzie dla nas...?

Waglewski & Fisz & Emade - Męska muzyka****+/*****-
Od daty premiery wymaglowałam tę płytę setki razy...
Wydawnictwo w stu procentach dopracowane, z każdej strony dopieszczone, często prosto, a jak pięknie, świetne teksty, po prostu tak : :shock: .
Dziób pingwina - kocham takiego Wagla. Ten tembr głosu, gitarka, nostalgiczne i proste zaśpiewy o życiu, pełen relax, na końcu pogwizdywanie słyszalne jakby zza ściany.
Władca kół - i proszę państwa Fisz śpiewa! I to jak! Takie to lekkie i swobodne jak sobotni poranek po stuprocentowo przespanej nocy...
Mimo, że Fisza słucham sporadycznie (2x częściej Emade), to na tej płycie BARDZO mi się podoba.
Niezmiennie - kojarzy mi się z poczynaniami Wagla na jego solowej płycie, ale po osłuchaniu się z tym kawałkiem czasem mnie po prostu męczy...
Majty - znowu Fisz, znowu śpiew, krzyki Chcemy cudu, chcemy kochać i jaki zabawny tekst.
Ściągać spodnie, ściągać majty, ściągać buty, ściągać rajty. By życie miało jakiś sens...
Coś się odjęło - co za muzyka! Ta perkusyjka i klawisze - ja wysiadam.
Zimno - Idzie zimno chytro z lodem..., a ja jadę pociągiem i patrzę na opustoszałą wieś albo piję kawę i patrzę przez okno - wszystko przykryte śniegiem, pusto na ulicach, jest już późno i tylko widzę coraz więcej gasnących świateł w oknach...I ta harmonijka jak wisienka na urodzinowym torcie.
Dwa po dwa - dubowy podkład, znowu te gwizdy, jednak tym razem są gdzieś tuż obok...
Niebo bez dziur - znowu "klasyczny" Waaaagiel i gitarka. Jest lato - on siedzi na ławce, w głowie wino i śpiew, a ja wyleguję się w hamaku i razem z nim do nieba uciekam. Też fajnie.
Sport - Fisz, niezły łomot, wielki czad, perkusja.
Męska muzyka - utwór promujący. Bardziej przypomina klimaty podczas współpracy Wagla z Maleńczukiem, ale szczerze - średnio lubię.
Badminton - wstęp w stylu...country ;p i raz dwa trzy cztery pięć sześć eF I eS Zet.
Chwilę będzie ciszej - no, po prostu Wojtek i nic nie trzeba dodawać.
Trafiony - j.w i znowu ta CUDOWNA harmonijka!
Wakacje - mój ulubiony utwór na płycie. Fisz zwrotka, Wagiel refren. Coś WSPANIAŁEGO. Bardzo ładny tekst. Siedzę w domu pod kocem i marzę o wakacjach, leżeniu na łące, jakimś błogostanie. Fisz śpiewa o tym, co widzę, gdy jest piąta rano, noc boryka się z dniem (O chlebie i winie - Waglewski gra żonie) - Spod brudnego dachu kapie zimny deszcz..., a później jakby nutkę optymizmu wprowadza najstarszy Wagiel i przychodzi czas na marzenia i już Leżysz w samym słońcu, mam dwanaście lat.
Chromolę - :faja: bardzo pozytywna końcówka. Podpisuję się pod tym chromoleniem wszystkimi kończynami.

W nieeedzielę to nie widać mnie za wiele.
Się nie golę - chromolę.


Łącznie 15 kawałków, bardzo ładnie wydana książeczka z płytą (w ogóle bardzo mi się podobają te wydawnictwa Agory - płyta, a do tego wywiady, teksty, ładna szata graficzna) i bardzo cieszy wpis, że w przygotowaniu jeszcze cztery wydawnictwa, a wśród nich Osjan.
Generalnie, to na tej płycie Wagiel potwierdził swoją klasę, Fisz zaskoczył, a Emade popisał się instrumentalnie (perkusja).

Jeszcze inne (już bez gwiazdek) :

Małe WuWu
Małe WuWu - Tam tam i tu
Małe WuWu śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego

Hm, trudno oceniać te wydawnictwa, ale wszystkie piosnki o żabach i innych stworach bardzo sympatyczne. Małego WuWu i Tam tam i tu słuchałam, gdy byłam mała. Muzycznie wszędzie bardzo fajnie, ale dziś, to może ze 2/3 razy na rok puszczę. Na śpiewaniu wierszy
ks. Twardowskiego jedną piosenkę śpiewa Wagiel - Anioł Stróż Góralski - ładna.

Oczywiście Wagiel (lub Voo Voo w całości) nagrali dość dużo różnej muzyki filmowej i teatralnej, ale chyba nie ma sensu tego gwiazdkować/oceniać. Wszystkie jego/ich poczynania podobają mi się mniej lub bardziej. Więcej ze wskazaniem na Mimozaikę, Zmróż oczy i Człowieka Wózków. Nooo, Waglowej Muzyce od Środka (film Kroniki Domowe) z czystym sumieniem mogę dać ****; Zaćmienie piątego słońca i utwór Jestem jak pijany***** :D.

W temacie Mateo :

Mateusz Pospieszalski - Matika (filmy Balanga, Kobiety u Grobu i Gorący Czwartek) - kocham Mateusza!!! mocne ****+ gwiazdki.

Tego niestety nie posiadam :( - >

Obrazek

A dla zainteresowanych działalnością Mateusza :
http://www.krab.pl/info/mateusz_pospieszalski.html
http://www.polskieradio.pl/raf/zapowiedzi/

_________________

Kiedy tylko w moich snach
Ktoś podnosi na mnie głos
Jak wytresowany pies
Kuląc się czekam na cios


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 marca 2008 17:45:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
ale czad :shock:

w sumie słyszałem z 5% tego, o czym powyżej... nie zachęciło mnie jakoś specjalnie do poznawania dalej... ale ten post zachęca! (też jestem fanem Mateusza P.!)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 marca 2008 21:38:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Łoooo! Brawo Panowie!
VooVoo to kapela z którą chcę się zapoznać od dobrych kilku lat i jakoś mi nie wychodzi, to dobry impuls teraz!
Wcześniej nie pomyślałem żeby wykorzystać do tego ten wątek, ale w sumie mogę coś więcej napisać tutaj o I-Ching i Świniach, bo te płyty akurat znam bardzo dobrze, muszę zebrać myśli.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Ostatnio zmieniony pn, 24 marca 2008 22:02:40 przez Peregrin Took, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 marca 2008 21:51:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
A ja w ostatnich miesiącach jakoś przestałem mieć po drodze z VooVoo, chyba nastąpiło zmęczenie Waglewską nutą, nawet nie pamiętam kiedy sobie coś ostatnio puszczałem.
Ostatnio widziałem fragment koncertu Osjana w tv i to mi się bardzo podobało.
Ale, myślę, fajnie byłoby posłuchać płyt i wystawić gwiazdki, te z posta otwierającego wyglądają mi cokolwiek abstrakcyjnie :P .

Edit: Serdelku, bardzo fajny wpis! Taki forumowy :wink: Czytając o starszych płytach wiele rzeczy mi się fajnie przypomniało, przy opisach późniejszych pojawiły się nastroje polemiczne (ostatnich, czyli wydanych po XXI nie znam ja). Co do XXI - hm, ja zbierałem się dawno temu do napisania o tej płycie, ciekawe czy wreszcie to kiedyś zrobię? :)

Edit2:
Serdelek pisze:
Kupiłam


Serdelek pisze:
posłuchałam


Serdelek pisze:
oszalałam


Peregrin Took pisze:
Łoooo! Brawo Panowie!


Pippin? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 marca 2008 23:36:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
:oops: O wybaczenie proszę. :oops:

(To tak automatycznie, no bo jest "ten serdelek"...)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 marca 2008 08:30:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Prazeodym, Serdelek - wyśmienite wpisy! :piwo:


Serdelek pisze:
Minus = Bang Bang - nie jest to zła piosenka, ale chyba przygwożdżona "na doczepkę". Prosta piosnka, prosty tekst - zupełnie inny klimat, inny temat i nie wpasowywuje się w całość.


Ona jest przygwożdżona w bardzo konkretnym celu. Sponsorem tej płyty był pewien bank (czyli "bang"). Refren "bang, bang - kieszenie pełne słońca" jest w tym kryptoreklamowym kontekście zrozumiały, ale faktycznie utwór ma inny charakter niż reszta płyty.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 września 2008 07:32:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Voo Voo wydaje nową płytę.
Słyszałem dziś jeden kawałek - bardzo energetyczny i z zabawnym refrenem:
A MÓWIŁ LECH
-"STRZEŻ SIĘ TYCH MIEJSC"

Ciekawe czy Janerka wyprodukuje kiedyś kontrpiosenkę? ;-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 września 2008 08:20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
arasek pisze:
Voo Voo wydaje nową płytę.
Słyszałem dziś jeden kawałek - bardzo energetyczny i z zabawnym refrenem:
A MÓWIŁ LECH
-"STRZEŻ SIĘ TYCH MIEJSC"



Czyżby w Trójce? Jechałem włąsnie samochodem do pracy kiedy to puścili i naszła mnie dwutorowa refleksja: po pierwsze, że to bardzo fajny numer, a po drugie, że w życiu nie zdarzyło mi się przesłuchać żadnej płyty Voo Voo i nie wiem czy mam się tego wstydzić, czy niekoniecznie :|

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 września 2008 08:58:03 
Wstydzić. Tobie to bym chyba na początek zaproponował płytę pierwszą, czyli VOO VOO:
Obrazek


Ostatnio zmieniony wt, 16 września 2008 09:01:31 przez kk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 września 2008 09:00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pet pisze:
w życiu nie zdarzyło mi się przesłuchać żadnej płyty Voo Voo i nie wiem czy mam się tego wstydzić, czy niekoniecznie
Mi się też (kolejne podobieństwo :wink: ) w życiu nie udało. Jednakowoż wiem co ja na to. Wstydzić się nie wstydzę, ale na pewno żałuję.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 września 2008 09:03:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Kamik pisze:
Wstydzić.


Chyba jednak obiorę taki kurs jak Pippin ;)

Peregrin Took pisze:
Wstydzić się nie wstydzę, ale na pewno żałuję


...i chyba będę musiał kiedyś w końcu zadabać o to, żeby jakaś produkcja Voo Voo wylądowała w moim odtwarzaczu.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 września 2008 11:46:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Pet pisze:
Czyżby w Trójce?


Tak.
I zadbaj, zadbaj o to lądowanie. Warto. :-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 września 2008 00:58:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pet pisze:
...i chyba będę musiał kiedyś w końcu zadabać o to, żeby jakaś produkcja Voo Voo wylądowała w moim odtwarzaczu.
...strata czasu....proponuję Can :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 września 2008 01:01:50 

Rejestracja:
pn, 15 maja 2006 17:22:51
Posty: 61
elrond pisze:
...i chyba będę musiał kiedyś w końcu zadabać o to, żeby jakaś produkcja Voo Voo wylądowała w moim odtwarzaczu.

...strata czasu....proponuję Can


Can dobre, ale Sno-powiązałka lepsza :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 17 września 2008 01:04:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..Pet ! nie wierz ! :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 561 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 38  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group