Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 23 marca 2019 23:28:35

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 22 lutego 2019 20:49:02 
Awatar użytkownika

..fajne promo jest na fb do jednego z kawałków. Tańczą :)

PostWysłany: wt, 12 marca 2019 10:25:34 

Tyler Durden pisze:
Jestem właśnie w trakcie bardzo głośnego i pierwszego w ogóle odsłuchu nowej płyty Voo Voo, czyli "Za Niebawem". Coś pięknego.

A ja miałem bardzo dziwne odczucia z tą płytą. Pierwszy odsłuch był ogromnym rozczarowaniem, stwierdziłem, że to się musiało w końcu stać, tzn. że nie da się ciągle nagrywać tak dobrych płyt jak 7 i Dobry wieczór, spadek formy nawet mógłby być jakoś usprawiedliwiony i nie byłby jakimś zaskoczeniem. Singiel "Sie poruszam 1" z jutjuba nie porwał mnie zupełnie, wydawał mi się wymęczony, bez pomysłu, a tu po pierwszych odsłuchach całego albumu się okazuje, że to i tak jego jeden z lepszych momentów. Na szczęście dzień później byłem na koncercie i materiał ten w wydaniu lajw zażarł świetnie. Wracając z koncertu słuchałem w samochodzie już jakby zupełnie innej płyty. :)
A z każdym kolejnym przesłuchaniem było już tylko lepiej. Voo Voo jednak wciąż formie. Nie jest to rzecz tak spójna, wysmakowana i dopieszczona jak 7 ale i materiał mamy tu bardziej równy niż na Dobry wieczór. Najlepsze momenty płyty dla mnie na ten moment to Nieud i końcówka Dzie ci kwiaty 1 (pomyśleć, że tego drugiego utworu początkowo nie cierpiałem - wydawał mi się wręcz żenujący).

PostWysłany: wt, 12 marca 2019 17:03:30 
Awatar użytkownika

Może w sobotę sobie wreszcie kupię i posłucham.

Otomo, a powiedz coś jeszcze o koncercie :-) .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Strefa czasowa UTC+1godz.