Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:39:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 listopada 2006 21:29:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Boskey świetne :D :D :D :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 listopada 2006 23:01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
W nowym Teraz Rocku wkładka (nie pierwsza tam fakt) więc dużo na temat. Jeszcze nie czytałem.

W ogóle nie słuchałem pozaradiowo Queenów od paru dobrych lat :?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 listopada 2006 10:49:03 

Rejestracja:
wt, 07 listopada 2006 15:45:41
Posty: 20
marecki pisze:
W nowym Teraz Rocku wkładka (nie pierwsza tam fakt) więc dużo na temat. Jeszcze nie czytałem.


Tak, wiem! Jestem mocno wqtwiony! Ktoś za ten artykuł i mało obiektywne recenzje płyt Queen'a musi beknąć!

Czytuje regularnie od pięciu lat to czasopismo i z przykrością stwierdzam, że schodzi na psy.

Jak tak dalej pójdzie to zniżą się do poziomu Bravo i Popcornu. Na to się zanosi! Może za wyjątiem słownictwa slangowego będą się między sobą różnić!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 09 listopada 2006 12:28:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Jak recenzja może być obiektywna?
I czy mógłbyś podać cóż Cię takiego w recenzjach wpieniło?
Pippin

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 grudnia 2006 21:02:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 16:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
:) niestety, rzadko przebywam na Wyspie..ten piękny wątek pozostawał dla mnie niezauważony, gdy tymczasem Queen to zespół mojego dzieciństwa(swoje swiadome początki słuchanie Queen datuje na swój 6-7 rok życia:)), słuchałam ich obłędnie... smarkata byłam, ale pamiętam dobrze wiadomosć o śmierci Mercurego...na zeszytach namiętnie mazałam Queen:D, na ścianie garażu do tej pory widnieje takiż sam napis...mało tego ponieważ koniec mej kariery szkolnej zbiegł sie z emisja serialu "Dr Queen" w klasowi koledzy (najczęściej) by wywołac moja irytację, zastępowali moje imię tym tytułem :twisted:
dobre było w tym, to, że na wszelkie możliwe okazje dostawałam coś Queen, albo coś o Queen..:):)
z "Tylko Rocka" itp ( w tajemnicy przed braćmi)wycinałam wszelkie informacje, nawet te dwulinijkowe...z łzami w oczach przywitałam dodatek "Tylko Queen",wszystko umieszczałam w specjalnym albumie... ogólnie wielkie szalenstwo..ale warto było.. dla Induenndo- płyty magicznej po dzień dzisiejszy, nieco niżej A night at the Opera... to te dwie dla mnie najwazniejsze...inne ...ach tak..może juz bardziej czastkowo, ale jak najbardziej... och śliczny był to czas...
ślicznie się dalej ich słucha choć o wiele rzadziej...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 grudnia 2006 21:06:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 16:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
monika pisze:
Queen był pierwszym zespołem, który pokochałam całym moim - 13-letnim wówczas - sercem Wink! Potem pojawiały się inne miłości - The Doors, Pearl Jam... Ale Queen był tą pierwszą - i przez to do dziś NAJRADOŚNIEJ się mi kojarzącą Very Happy! Sentyment mój do nich wielki jest!


:) osoby o tym imieniu chyba tak mają:):);)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 grudnia 2006 19:18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Ha! :D
:piwo:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 stycznia 2007 09:04:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ponieważ wątki panka wkroczyły w fazę queenową...

Queen I

Dostałem w ręce tę kasetę razem ze sporą dawką negatywnych ocen. Ze kiepścizna, że dwie gwiazdki (tylko rock), że lepiej zacząć od razu dwie płyty dalej... no i bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła!
Trzeba przyznać, że faktycznie nie do końca jeszcze wiedzieli, co chcą, styl niewyklarowany, brzmienie chyba przypadkowe - ale jakie piosenki już!
Moimi faworytami od lat pozostają Great King Rat, za surowiznę, kawałek żre potężnie mimo różnych felerów formalnych... a jeszcze bardziej My Fairy King, na którym ja już słyszę cudowną melodykę i subtelność aranżacji (wokale! gitarowe smaczki!), która mi się najbardziej kojarzy z tym zespołem.
Jest jeszcze Jesus, który ma momenty doskonałe, chociaż ma też niestety dość marny refren.
No i Keep Yourself Alive, który co prawda wydaje mi sie niezwyciężonym tego albumu - jest dobry, ale nie najlepszy, za to pod względem bycia znanym wyprzedził wszystko inne o trzy długości. Niesłusznie!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 lutego 2007 14:27:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 21:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Zdecydowanie wolałem ich hard-rockową stronę, stąd "Hot Space" mnie rozczarowała. Ale potem odżyły dzikie riffy Maya i nadmiar elektroniki w niektórych kawałkach przestał mnie boleć. Wyjątkowa i niepowtarzalna capella.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 kwietnia 2007 19:11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
to jedyna płyta Queen, jakiej nie słyszałem :oops:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 03 czerwca 2007 14:27:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Igor pisze:
Muzyka na tej płycie jest dość przyjemna (...), miejscami "dość rockowa"

no właśnie, też bym tak powiedział tylko mi z tego wynika, że takie to trochę pitu-pitu...
owszem, przyjemna płyta, dość różnorodna, co liczę na plus, kilka utworów niezłych, zespół umie robić muzykę, więc i wykonawczo jest gut
ale obawiam się, że nie ma w tym za dużo weny...

Dla mnie typowa płyta na trzy gwiazdki.

Best song chyba I Want It All,
best moment - solo Maya w Invisible Man.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 04 czerwca 2007 16:48:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Miracle słuchałem w całości bardzo dawno temu ale wrażenie było podobne do Krejziego. Niezłe ale trochę za mało na dobrą płytę. Niemniej pare solidnych utworów jest. Zawsze bardzo lubiłem I Want It All oraz Breakthru (to bodajże składak z dwóch utworów jest w rzeczywistości). Poprawne tytułowe i może Scandal czyli z grubsza single. Reszta przeszła bokiem i nie wracałem już do tyego od jakiś 15 lat jak nie więcej.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 22:02:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
niestety dziś byłam skazana na niemal całodniowe słuchanie zespołu Queen. nie wiem dlaczego, ale bardzo mi gra na nerwach, nawet nie tyle jest obojętne, ale w nadmiarze denerwuje mnie. a już kawałek o rowerze to już strasznie, strasznie nerwicowy. nie cierpię go!!!! bardzo przepraszam, że wtryniam wam się z takimi opiniami, ale musiałam DZIŚ je wyrazić publicznie :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 23:33:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..uwielbiam Queen !!!! ..tzn. Frediego Mercury!!!!!!!!!!!!! (jak śpiewa) :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 05 czerwca 2007 23:37:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
hehe, podczas ostatniej posiadówki w akademiku z cyklu "dzisiaj nie śpimy" przez pół nocy serwowałem współsiedzącym queen - i nikt nie mówił wyłącz, co więcej, wołali o jeszcze ! :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group