Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 18:24:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 września 2005 20:29:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
Bo tego nigdzie nie można dostać na Cd, bądź taśmach.
Najlepiej w formacie odsłuchiwalnym na zwykłym CD odtwarzaczu.


3bajku raczysz sobie zbyty uskuteczniac? Czy ja cie dobrze zrozumialem, ze twierdzisz, ze w/w tytulow nie mozna nigdzie dostac? Powiem szczerze, ze nie udalo mi sie jeszcze znalezc sklepu muzycznego w Wa-wie i okolicach, gdzie by nie bylo ktoregos z tych tytulow (a przewaznie sa wszystkie) - najtaniej oczywiscie w Saturnie w Jankach udalo mi sie to zachaczyc. Okolo 55 zl za sztuke. Sam tam kupowalem "Are You Experience?" i "Electric ladyland" ze trzy tygodnie temu.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 00:36:03 
rock(dwa?) temu było nic z tych tytułów zapewniam. Wszędziem szukał czas dłuższy.I żem zrezygnował.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 02:48:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Od paru ładnych lat akurat z tymi tytułami nie ma problemu w sklepach... Poza tym są cały czas dostępne w poprzez sprzedaż internetową, np. http://www.rockserwis.pl - nigdy się na nich nie zawiodłem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 08:22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
rock(dwa?) temu było nic z tych tytułów zapewniam. Wszędziem szukał czas dłuższy.I żem zrezygnował.


Oj to cos nieuwaznie musiales szukac. Te reedycje, ktore sa teraz dostepne ukazaly sie (o ile mnie pamiec nie myli) jakos tak pod koniec lat 90-tych i rownie latwo jak teraz (a moze nawet latwiej) mozna je bylo znalezc zarowno rock (;)), dwa jak i piec lat temu. No w kazdym razie gdybys sie chcial zaopatrzec w "legalne" egzemplarze, to nie powinienes miec teraz z tym zadnych trudnosci.

Zdrowka zycze

PS: A na przyszlosc jakbys mial problemy ze znalezieniem jakiejs plyty to wal jak w dym do dr. Peta, bo monitorowanie sklepow muzycznych (zarowno tych realnych jak i wirtualnych) oraz wydawanie swoich ciezko zarobionych pieniedzy na nosniki dzwieku to moje hobby od wielu lat i staram sie trzymac reke na pulsie, zeby zawsze wiedziec co akurat jest dostepne od reki, co z pewnymi trudnosciami, a co praktycznie nieosiagalne ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 08:44:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14864
Skąd: wieś
Pet pisze:
Te reedycje, ktore sa teraz dostepne ukazaly sie (o ile mnie pamiec nie myli) jakos tak pod koniec lat 90-tych i rownie latwo jak teraz (a moze nawet latwiej) mozna je bylo znalezc zarowno rock (), dwa jak i piec lat temu.


Dokładnie. W 98 lub 97 zdobyłem bez problemów reedycję Electric Ladyland.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 12:07:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14519
Skąd: nieruchome Piaski
A moglibyście mi jakoś doradzić, czy warto się zaopatrzyć w oryginalny (w znaczeniu programu) "Are You Experienced?", czy może sięgnąć po "Are You Experienced And More"? Chodzi mi o to, czy drugie wydawnictwo nie traci na spójności.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 września 2005 12:16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Miki pisze:
A moglibyście mi jakoś doradzić, czy warto się zaopatrzyć w oryginalny (w znaczeniu programu) "Are You Experienced?", czy może sięgnąć po "Are You Experienced And More"? Chodzi mi o to, czy drugie wydawnictwo nie traci na spójności.


Twoj dylemat został rozwiązany, bo dostepna reedycja "A.y.E.?", o ktorej pisalem wczesniej, ktora choc wydana na jednej plycie, to zawiera dokladnie taki sam material (utwory, ktore tu znalazly sie na drugim krazku), tam zostaly oznaczone jako bonusy. W praktyce wiec nie masz sie nad czym zastanawiac, bo wczesniejsze wydanie jednoplytowe kosztuje okolo 56 - 58 zl... a skoro nie slychac roznicy to po co przeplacac? ;)

Zdrowka zycze

PS: BTW - zdecydowanie odradzam nabywanie plyt w Rockserwis, chyba, ze sklep informuje, ze ma je aktualnie w ofercie i oczekiwanie na nie bedzie dluzsze niz 5 dni. W kazdym pozostalym przypadku mozna sie spodziewac, ze albo sie plyty nie otrzyma, albo bedzie sie na nia oczekiwalo ponad pol roku (do mnie ostatnio - czyli pod koniec sierpnia, dotarla paczka z plyta, ktora zamowilem w lutym, i o ktorej juz zupelnie zapomnialem, a co trzy inne moje zamowienia zostaly przez sklep cichcem anulowane, bo w tym miesiacu obchodzily by juz swoje pierwsze urodziny). Poza tym ten sklep w przeciwienstwie do pozostalych nie ma zadnego systemu informowania o postepach realizacji zamowienia i fakcie wysylania przesylki, co jest dosc wkurzajace. Kiedys mialem przyjemnosc odbyc, krotka wymiane mejli z pracownikiem rockserwis, ktory probowal mi wciskac kity, ze jesli jakas plyta, która mieli w katalogu nie jest tymczasowo dostepna u nich, to nie ma jej tez u konkurencji, bo wszyscy korzystaja z tych samych dystrybutorow (chodzilo o plyte Motorhead "1916" na ktora czekalem juz cztery miesiace), w odpowiedzi wyslalem mu tydzien pozniej skan okladki tej plyty i faktury, ktora zamowilem w gigancie i ktora otrzymalem w niecaly tydzien. Reasumujac. Probowalem piec razy kupowac cokolwiek z Rockserwis i dwa razy otrzymalem niekompletne zamowienie (przy czym raz na realizacje czekalem ponad pol roku), a trzy razy calosc zamowienia zostala anulowana. Dlatego nie polecam.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 września 2005 15:04:44 
Dla mnie to wieści dziwnej treści, bo sporo przeleciałem, moze tez w Empiku mnie omamili. Ale skoro więcej głosów. Datowo się mylę, ale więcej jak trzy lata temuu to nie było, bo w zasadzie wtedy dopiero odkryłem prawdziwego Hendrixa.
Jeszcze szukałem 5płytowego wydania wszystkich albumów (tzn. główne 4 i składak Ultimate Experience).
Tym niemniej raduje się serce i tylko portel pusty słabo śpiewa.
Na początek zakupię polecaną przez Peta wersję z bonusami jedyneczki. Chociaż czy do Janek dojadę niepewne. Gdzieś bliżej sklep polecasz?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 września 2005 15:13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
Na początek zakupię polecaną przez Peta wersję z bonusami jedyneczki. Chociaż czy do Janek dojadę niepewne. Gdzieś bliżej sklep polecasz?


Media Markty moga byc dla Ciebie pewnym rozwiazaniem. Blizej do nich niz do Janek a cena posrednia pomiedzy Empikiem, a Saturnem.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 września 2005 15:14:58 
Danke szejn


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 września 2005 12:09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Potwierdzam informacje,. W trakcie kontroli przeprowadzonej wczoraj o godzinie 9:30 rano w Media Markcie przy ul.Ostrobramskiej zauwazono nastepujace plyty Henka:

-Axis: Bold as Love - 56,99
-Electric Ladyland - 56,99
(czyli o zlotowe drozej niz w Saturnie ;))
-Are You Experienced? - 59,99 (czyli cena empikowa)

Oprocz tego byla jeszcze jakas skladanka, czy inne "niepublikowane nagrania", ale tytulu i ceny nie pamietam.

Zdrowka zycze

PS: Z ciekawostek byla jeszcze debiutancka plyta Damned "Damned Damned Damned". Ladne wydanie z dodatkowa tekturowa koperta za 62,99 zl. Cemna nienajnizsza, ale warto sie zakrecic, jak ktos lubi takie klimaty, bo ta plytke bardzo trudno znalezc w Polsce (czasem pojawia sie na allegro, ale baaaardzo rzadko).

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 września 2005 14:43:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Erkej pisze:
Are You Experienced - sześć gwiazdków
Axis: Bold As Love - sześć gwiazdków
Electric Ladyland - sześć gwiazdków
Band of Gypsys - sześć gwiazdków
........dla mnie na sześc gwiazdków zasluguje tylko pierwsza plyta ...a potem jest coraz slabiej... bym powiedział.że im dalej tym gorzej.... mnie osobiście najbardziej podobaja sie koncertówki...np."Concerts"

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 września 2005 23:03:04 
Pet pisze:
-Are You Experienced? - 59,99 (czyli cena empikowa)

W Empiku 64 z groszami dziś ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 września 2005 23:28:01 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Taaaaaa.......
Hendrix live, Panie, to jest czekolada i mniód....
Monterey - ten koncert na nielegalnie skopiowanej legalnie zakupionej kasecie vidjo gdzieś na początku lat dziewięćdziesiątych zrobił na mnie i moim podrastającym wtedy Bracie Kishiro wielkie wrażenie... Jimi i gytara - jeden organizm...
Zaraz potem za półroczne kieszonkowe zakupilim zestaw koncertów pod wspólnym tytułem Stages. Cztery koncerty z czterech okresów działalności muzycznej Henia. Najlepsze San Diego i Atlanta. He, he, to było jeszcze wtedy, gdy na płytach nie było hologramów... Stare dzieje, a płyty grają jak nowe. Dzięki Ci, Panie Boże, za możliwość słuchania kompaktów! :)
Tak wiele mam do powiedzenia w temacie Jimiego Henia...
W tym łomocie, sprzężeniach i huku jest tyle subtelności i piękna, że ja po prostu wymiękam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 września 2005 01:28:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Powiem tylko tyle, że cieszy mnie ogromnie, że na forum jest tyle osób, które naprawdę doceniają Jimiego. Wydaje mi się, że w jakiś sosób łatwiej w dzisiejszych czasach docenić Doorsów czy Floydów czy Zeppelinów, że różnych czarodziejów gitary też się namnożyło i gdzieś mógłby ten geniusz Hendrixa zaginąć... ale nie zaginął :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group