Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 18 czerwca 2018 22:38:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 13 lutego 2018 22:37:08 
Awatar użytkownika

Tymczasem kilku znajomych założyło na FB grupę , do której zaczęli spraszać wszystkich, którzy począwszy od lat 90-tych poczuwali się do bycia członkiem warszawskiej załogi. Póki co grupa liczy sobie prawie 80 osób i ciągle rośnie. Ludziska wrzucają fotki sprzed ponad 20 lat - z imprez, z koncertów, z wyjazdów etc etc. i tak sobie na nie patrzę, i się zastanawiam - jakim cudem przeżyliśmy? :shock:

PostWysłany: śr, 18 kwietnia 2018 16:51:15 
Awatar użytkownika

Tak sobie myślę, że z tego starego polskiego punk rocka, to najbardziej szkoda mi grupy Rejestracja. Cięli hardkora jak Minor Threat (i to już w 1982 roku!) bez żadnych niedopowiedzeń, mieli ciekawe pomysły, oryginalnych instrumentalistów, masę piosenek (obliczyłem, że z tego co grali w '83 roku mogłyby ze dwie płyty być), byli szybcy i sprawni. No i skończyło się na waleniu heroiny, przedawkowaniu basisty, pobycie wokalisty w zakładzie karnym i emigracji reszty członków. Jak nagrali płytę po latach to już nie było to - wg. mnie nowy skład zagrał te piosenki dużo mniej finezyjnie. A czysto muzycznie mieli potencjał na bycie zespołem miary Dezertera.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]